Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszych dniach premiery gry, kiedy ludzie sie rzuca to servery blizza sie chyba rozleca :lol2:

Niby sa przygotowani na "duza" ilosc graczy ha

Ale przypomina mi sie jak bylo z Diablo 2.

Kiedy to na poczatku aby zalozyc gre trzeba bylo nieraz czekac po 15 min :D

Jestem ciekaw czy rzeczywiscie nie odczujemy tego obciazenia serverow podczas gry.

Ludzie na zagranicznych forach spekuluja, ale duze prawdopodobienstwo ze podadza datepremiery

w tym miesiacu!

Potem w zaleznosci od szczescia ale 2-3 miesiace czekania i Pewnie doczekamy sie gry najpozniej ok Czerwca

Wspaniale B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możecie poczytać o podejrzeniach pewnego redaktora z blizzplanet LINK

Widać, że w ostatnich latach między ogłoszeniem daty premiery a premierą było około miesiąc-2miesiące. Więc o ile datę ogłoszą w poniedziałek, to może już w kwietniu pogramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwiłbym się czy servy wytrzymają parę lat temu, ale nie teraz kiedy to Blizz ma ogromne doświadczenie w tym względzie z WOW.

Co do ogłoszenia daty to zaryzykuje że pojawi się w pierwszej połowie marca :D

 

Oż faktycznie... :blink:

Dołączona grafika

 

O serwery nie ma się co bać, rzecz przetestowana chociażby na dodatkach i patchach do wow-a - dalej twierdzę, że klient będzie do pobrania odpowiednio wcześniej. Imo rozpiska czasowa może wyglądać tak: "annualom" pobranie klienta odblokuje się 2 tyg. przed premierą, preorderowcom na tydzień przed, a wszyscy grę zaczną o północy w dniu premiery. O stabilność serwerów raczej nie ma się co martwić - nawet jeżeli będą na początku jakieś problemy, to kwestia może tygodnia na dotarcie się i wyeliminowanie "last minute bug".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Tristram ze wszystkich części diablo:

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tQHy3_5liZg

 

Eeee, nie tak źle jak na początku się obawiałem. Mam tylko nadzieję że trupki nie będą znikać, tak jak nie znikały, w najlepszym moim zdaniem do tej pory Diablo 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp to podstawowy cel dla wielu graczy, powód dla którego działa ekonomia, ludzie zbierają sprzęt. Upgrade ciągle dla samego pve jest dużo bardziej jednowymiarowy, bo często potrzeba zupełnie innych przedmiotów. Pvp sprawia że jest cała masa specjalnych buildów i itemów które naglę mają sens. Jednm słowem taki tryb znacznie urozmaica i wzbogaca grę online.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zniechęcają do gry... Wczoraj wyszedł patch, w którym podniesiono wymagany lvl w większości ekwipunku. Skutek? Połowa noszonych itemów jest zablokowana, bo wymaga min 17lvl (niektóre nawet 23). Teraz craftować można tyko shit, a jakieś 4/5 listy możliwych itemów służy tylko do patrzenia. Dodatkowo wyłączyli drop pierścieni i amuletów oraz podnieśli wymagany poziom na niektóre skille (teraz już nie można ich użyć). Na osłodę włączyli tryb hc (w którym i tak jest jakiś bug), tylko nie wiem po co, bo nigdy nie straciłem więcej niż 3/4hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

done when its done... właśnie prysł mit o dopracowanych grach od blizza :lol:

 

A to już wyszła, żeby można było powiedzieć, że jest niedopracowana? Coś mnie ominęło?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, lepiej żebyśmy na starcie dostali marną namiastkę pvp, tak żeby każdy mógł sobie ponarzekać jak to blizz dał ciała ...

 

Coraz bardziej zniechęcają do gry... Wczoraj wyszedł patch, w którym podniesiono wymagany lvl w większości ekwipunku. Skutek? Połowa noszonych itemów jest zablokowana, bo wymaga min 17lvl (niektóre nawet 23). Teraz craftować można tyko shit, a jakieś 4/5 listy możliwych itemów służy tylko do patrzenia. Dodatkowo wyłączyli drop pierścieni i amuletów oraz podnieśli wymagany poziom na niektóre skille (teraz już nie można ich użyć). Na osłodę włączyli tryb hc (w którym i tak jest jakiś bug), tylko nie wiem po co, bo nigdy nie straciłem więcej niż 3/4hp.

 

nie zniechęcaj się, to tylko beta do testów, w pełnej wersji dostaniesz wszystko z powrotem a nawet więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zniechęcają do gry... Wczoraj wyszedł patch, w którym podniesiono wymagany lvl w większości ekwipunku. Skutek? Połowa noszonych itemów jest zablokowana, bo wymaga min 17lvl (niektóre nawet 23). Teraz craftować można tyko shit, a jakieś 4/5 listy możliwych itemów służy tylko do patrzenia.

Jedna z lepszych zmian w tym patchu, teraz ludzie zwracają uwagę na to co podnoszą bo w poprzednich patchach wyglądało to tak że podnosiło się itemy potem nie patrząc na ich staty robiło się z nich materiały do craftowania. Skutek ? wszyscy biegali w tym samym wycraftowanym sprzętem ...

Dodatkowo wyłączyli drop pierścieni i amuletów oraz podnieśli wymagany poziom na niektóre skille (teraz już nie można ich użyć).

Amulety i ringi po prostu padają teraz później (tam gdzie w becie nie masz dostępu). W drugiej części zdania widzimy już piękną demagogie jaki to blizz jest zły bo zabrał nam niektóre skille, szkoda tylko że nie napisałeś już że na miejsce zabranych skilli dali nam nowe takie których w becie jeszcze nigdy nie było ...

Na osłodę włączyli tryb hc (w którym i tak jest jakiś bug), tylko nie wiem po co, bo nigdy nie straciłem więcej niż 3/4hp.

 

HC już działa, może gdybyś pograł w aktualny build wiedziałbyś że dmg monsterów został podniesiony, więc jak grasz w 4 osoby i odłączysz się od grupy to jak najbardziej stracisz więcej hp niż 3/4 :)
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exploit pozwalający dostać się do zablokowanych części gry..

 

Discovered Fields of Misery!!! (Bug/Spoiler) - D3Sanc Forums

 

http://imgur.com/a/xtNoO

 

Dzięki za info, znalazłem jak się tam dostać - Beta Diablo 3 - 'dodatkowa' zawartość | diablo3.progames.pro niestety nie mam bety, ktoś mógłby to sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujący pre-sale muszą zapłacić podatek od głupoty :wink:

 

Normalnie to wygląda tak, że kupujesz grę w dniu premiery przez internet tam gdzie jest najtańsza, wysyłają ci klucz natychmiast, a jeżeli bierzesz wersje box, to doślą pudełko. Predownload samej gry będzie dostępny odpowiednio przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest normalnie wiadomosc dekady, zaraz pewnie w teleexpresie powiedza ze diablo 3 wychodzi za 2 m iechy ^^

 

A co do ceny to mysle ze dla wiekszosci nie ma to znaczenia bo spedza przy grze nawet kilka tysiecy godzin jak przy D2. Diablo wychodzi w maju, od pazdziernika dziekanka i do przodu ^^

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazon.co.uk jest Diablo III za 32.97 funtow (ok 164 pln na dzien dzisiejszy) z darmowa przesylka do polski i gwarancja ceny. Mysle ze taniej nie bedzie:

 

http://www.amazon.co...duct/B0030DH9R6

 

No jeszcze plus różnica VATu czyli ~170 (jak sie kurs nie zmieni). Ale co ważniejsze dla niektórych, na przesyłkę trzeba parę dni, może z tydzień, poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...