Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest czasem tam że oni rozsyłają te gry przed premierą?

I tak są bezużyteczne zanim blizz nie uruchomi serwerów.

 

Pewnie w większości sklepów tak będzie. Wkopałem się tak z wowem - NIGDY więcej. Kurier nie dotarł na czas (a był piątek). W poniedziałek też nie dotarł. Zresztą innego dnia kurier zostawił paczkę do mnie w innym mieście, osobie którą nie łączyło ze mną nic (imię/nazwisko zupełnie inne). Tak więc kurierzy ok do wszystkiego, ale nie do tak ważnej sprawy jak d3 w premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujący pre-sale muszą zapłacić podatek od głupoty :wink:

 

Normalnie to wygląda tak, że kupujesz grę w dniu premiery przez internet tam gdzie jest najtańsza, wysyłają ci klucz natychmiast, a jeżeli bierzesz wersje box, to doślą pudełko. Predownload samej gry będzie dostępny odpowiednio przed premierą.

 

Zgadzam się w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujący pre-sale muszą zapłacić podatek od głupoty :wink:

 

Normalnie to wygląda tak, że kupujesz grę w dniu premiery przez internet tam gdzie jest najtańsza, wysyłają ci klucz natychmiast, a jeżeli bierzesz wersje box, to doślą pudełko. Predownload samej gry będzie dostępny odpowiednio przed premierą.

 

A ja się nie zgadzam, jak ktoś chce kupić taniej niż za 170 zł to będzie musiał poczekać ładnych kilka (o ile nie kilkanaście) miesięcy bo cena w dniu premiery na pewno nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzilem juz takie rzeczy jak

 

Wydanie The burning crusade

- 12h przed wypuszczeniem gry, zmiana miejsca wydania z empiku na jerozolimskich na peryferie za mostem gdanskim w siedzibie cd-projektu

- tlum ludzi na malej przestrzeni, bylo dobre -10oC na dworze

- zeby dobic sie i kupic pudlo stracilem 9h... Czyli pudlo mialem o 9 rano.

- potem dojazd do domu - 1h.

- instalacja prawie godzine

 

Czyli grac mozna zaczac prawie 12h pozniej niz inni, w dodatku musisz ODSTAC w kolejce, dojechac, walczyc o miejsce w kolejce. Czyli ewentualny czas na zregenerowanie sil. NIGDY wiecej... :mur: :mur: :mur:

- zamiast realm firsta, byl realm first to bed. 12h grania i potem musialem odespac cholerne zakupy przez nastepne 18h. :lol2:

 

Pre-ordery pudelkowe

- nikt ze znajomych w polszy nie dostal nigdy dzien wczesniej. Zawsze glupia strategia. Na zachodzie nie ma z tym problemu. :mur:

 

Jak kto woli, ja tylko ostrzegam :)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam, jak ktoś chce kupić taniej niż za 170 zł to będzie musiał poczekać ładnych kilka (o ile nie kilkanaście) miesięcy bo cena w dniu premiery na pewno nie spadnie.

 

Nikt nie mówi że taniej, tylko jaki jest sens kupować teraz. Żeby odpalić grę, nie potrzeba pudełka ani płyt, serwery zaczną działać jak blizzard je włączy dokładnie w dniu premiery. Można kupić sobie klucz online dzień przed (mając już ściągniętego klienta na dysk), zainstalować i czekać aż zacznie działać. Nie widzę sensu pre-ordera, chyba że to wiązałoby się z wymiernym zyskiem (niższa cena, jakieś promocje). Wychodzi że pre-ordery w większości wypadków są nawet droższe.. zarabianie na hype, ktoś się dowie o d3, i w pierwszym przypływie ekscytacji kupi grę drożej, niepotrzebnie się śpiesząc.

Inna sprawa że rozmawiamy tutaj o paru złotych więc w sumie nie ma co tego za bardzo roztrząsać. W każdym razie nie rozumiem idei pre-orderów które są droższe, albo co najmniej kosztują tyle samo co zwykły release. Logika nakazuje żeby gra była tańsza niż w dniu premiery, z uwagi na to że płacimy za coś z góry.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzilem juz takie rzeczy jak

 

Wydanie The burning crusade

- 12h przed wypuszczeniem gry, zmiana miejsca wydania z empiku na jerozolimskich na peryferie za mostem gdanskim w siedzibie cd-projektu

- tlum ludzi na malej przestrzeni, bylo dobre -10oC na dworze

- zeby dobic sie i kupic pudlo stracilem 9h... Czyli pudlo mialem o 9 rano.

- potem dojazd do domu - 1h.

- instalacja prawie godzine

 

Czyli grac mozna zaczac prawie 12h pozniej niz inni, w dodatku musisz ODSTAC w kolejce, dojechac, walczyc o miejsce w kolejce. Czyli ewentualny czas na zregenerowanie sil. NIGDY wiecej... :mur: :mur: :mur:

- zamiast realm firsta, byl realm first to bed. 12h grania i potem musialem odespac cholerne zakupy przez nastepne 18h. :lol2:

 

Pre-ordery pudelkowe

- nikt ze znajomych w polszy nie dostal nigdy dzien wczesniej. Zawsze glupia strategia. Na zachodzie nie ma z tym problemu. :mur:

 

Jak kto woli, ja tylko ostrzegam :)

 

gra, film...2, 3 dni po premierze to nadal ten sam produkt B-)
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czyli grac mozna zaczac prawie 12h pozniej niz inni" no naprawde cos strasznego. Tez niecierpliwie czekam na d3 od kilku lat ale nie rozumiem takiego sikania po nogach i spinania sie bo nie zaczne rowno z godzina swiatowej premiery. No chyba ze to ma byc cos w stylu durnych komentarzy na yt, "pierwszy" :lol:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie Carson. Jakoś nie mam ciśnienia na wyścig z całym światem.

A preordera chyba nigdy nie zamowiłem, zazwyczaj idę w dniu premiery do sklepu, mam od ręki i zazwyczaj z taką samą albo niższą ceną niż preorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czyli grac mozna zaczac prawie 12h pozniej niz inni" no naprawde cos strasznego. Tez niecierpliwie czekam na d3 od kilku lat ale nie rozumiem takiego sikania po nogach i spinania sie bo nie zaczne rowno z godzina swiatowej premiery. No chyba ze to ma byc cos w stylu durnych komentarzy na yt, "pierwszy" :lol:

 

gra, film...2, 3 dni po premierze to nadal ten sam produkt B-)

 

A powiedz mi jak to jest z rushem na endgame i world-first czy top 100? Po 3 dniach wiecej zostaje tylko zawijanie w sreberko ;)

 

W WoWie jest hype, dlatego zeby rushowac na end game content na max levelu jak najszybciej, szczegolnie ze nie gram w byle gildii tylko top50. 2 rozne sprawy.

24h straty to czesto gesto ogromna strata dla gildii lub w ogole przepasc jesli chodzi o progress.

 

Fakt, z Diablo jest troche inaczej w moim mniemaniu, ale mimo to, po prostu nie... stanie w kolejce czy czekanie na kuriera. W szczegolnosci jak wielu juz zaznaczylo -> Keye przez neta.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sorry moja wypowiedź dotyczyła normalnych graczy, nie nolifeów ;)

Ja tam wolę 2-3 dni po premierze... dzięki czemu np w Wieśku 2 uniknąłem kur**cy z słabo wydrukowanym serialem (0 zamiast O itd), ludzie jeszcze cieple dvd wsadzali do napędu i psioczyli że gra się nie aktywuje itd itd..

Na spokojnie kilka dni później, mądrzejszy o doświadczenia tych "w gorącej wodzie kąpanych" kupiłem, zagrałem i tyle.

Mało to było wpadek? że 2 dni przed premierą piraci już grali, a ludzie w dzień premiery nie mogli bo coś tam? Oczywiście tego po Blizzie się nie spodziewam.

 

 

ps. ja tam nigdy nie czekałem w kolejce, pierwsze lepsze M1, Empik 2-3 dni po premierze po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi że taniej, tylko jaki jest sens kupować teraz. Żeby odpalić grę, nie potrzeba pudełka ani płyt, serwery zaczną działać jak blizzard je włączy dokładnie w dniu premiery. Można kupić sobie klucz online dzień przed (mając już ściągniętego klienta na dysk), zainstalować i czekać aż zacznie działać. Nie widzę sensu pre-ordera, chyba że to wiązałoby się z wymiernym zyskiem (niższa cena, jakieś promocje). Wychodzi że pre-ordery w większości wypadków są nawet droższe.. zarabianie na hype, ktoś się dowie o d3, i w pierwszym przypływie ekscytacji kupi grę drożej, niepotrzebnie się śpiesząc.

Inna sprawa że rozmawiamy tutaj o paru złotych więc w sumie nie ma co tego za bardzo roztrząsać. W każdym razie nie rozumiem idei pre-orderów które są droższe, albo co najmniej kosztują tyle samo co zwykły release. Logika nakazuje żeby gra była tańsza niż w dniu premiery, z uwagi na to że płacimy za coś z góry.

 

Ja nie widzę sensu żeby nie kupić wcześniej jeśli chce grać w dniu premiery, do tego jak sam powiedziałeś że cenowo różnica będzie żadna lub jakieś tam grosze.

15 maja to bedzie wtorek wieczor, o ile ktos nie wezmie sobie wolnego to i tak zagra troche pozniej. Ja raczej wezme klucz z allegro albo kolekcjonerke z empiku, jeszcze nie wiem

 

Nie każdy tyra na rano ;) do tego dodaj jeszcze studentów.

 

Instalki są już dostępne dla wszystkich:

Wersja Amerykańska : eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enUS-Installer-downloader.exe

Wersja Europejska : eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe

Wersja Polska : eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-plPL-Installer-downloader.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowa czaszka diablo i pendrive z plastikowego krysztalu są warte wyłożenia 350zl :lol:

 

jak nie to, to Chmura w Butelce i Dym w Butelce. :wink:

 

rozwazam bo nigdy nie mialem zadnej kolekcjonerki , album mi sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sorry moja wypowiedź dotyczyła normalnych graczy, nie nolifeów ;)

 

Nolifing przy top20-50 praktycznie nie istnieje. :) G woli scislosci, szybki content clear i potem 4h/week ;)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludziska spokojnie, Diablo II wam nie ucieknie ;) Osobiście przyjemnością dla mnie będzie udanie się do Empiku np po premierze w piątek ze świadomością, że gdy wrócę do domu, to będę* miał* cały weekend dla Diablo III :)

 

*Jeśli wtedy już będę miał napisane zaliczone maturska i te pisemne i te ustne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludziska spokojnie, Diablo II wam nie ucieknie ;) Osobiście przyjemnością dla mnie będzie udanie się do Empiku np po premierze w piątek ze świadomością, że gdy wrócę do domu, to będę* miał* cały weekend dla Diablo III :)

 

*Jeśli wtedy już będę miał napisane zaliczone maturska i te pisemne i te ustne ;)

 

Zwłaszcza jak premiera ma miejsce we wtorek :) Ale też udam się do sklepu po pudełkową wersję - mam nadzieję, że będzie dostępna angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

ZObaczymy. WIem ze diablo 1 wywarlo na mnie ogromne wrazenie. Dwojka odepchnela mnie archaiczna grafika. Kwiatki w stylu respawn potworow po wyjsciu z jaskini tez byly zniechecajace.

Generalnie gralem ale nie z taka pasja jak w Diablo 1.

Jezeli chodzi o 3 czesc to po pierwsze zramolalem i nie mam juz tez czasu na siedzenie na kompie przez 2 czy 3 godziny dziennie. Poza tym obawiam sie ze bedzie to cookierkowa grafika dla casualowych graczykow w przedziale 9 - 13.

Diablo ma byc mroczne, brudne, niekiedy pixelowate.

A nie jakies rozowosci. O ! Tak jak w Quake 2. Hehehe.

 

PS

70% z was i tak sciagnie gre z nielegalnych zrodel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...