Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41727

 

W dniu premiery raczej dużo nie wydasz na kompa który pociągnie D III więc lepiej zacznij zbierać :wink:

Jakiegoś tam kompa mam, pytanie tylko czy pociągnie DIII.

Zresztą pakowanie kasy kompa to bzdura ale co tam.

Szkoda, bo jak wiadomo klawe i mysz można do PS3 czy X360 podpiąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo jak wiadomo klawe i mysz można do PS3 czy X360 podpiąć :)

w klocku klawa nie działa w grach ani tym bardziej mycha, na ps3 jest zaledwie kilka(dwa czy jeden [; ) tytułów wykorzystujące mysz i klawiaturę... a różnego typu przejściówki przemilczę :lol:

 

inna sprawa że Blizzard z gier wydawanych na PC ma tak duże zyski że rynek konsol ich zbytnio nie interesuje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

w klocku klawa nie działa w grach ani tym bardziej mycha, na ps3 jest zaledwie kilka(dwa czy jeden [; ) tytułów wykorzystujące mysz i klawiaturę... a różnego typu przejściówki przemilczę :lol:

 

inna sprawa że Blizzard z gier wydawanych na PC ma tak duże zyski że rynek konsol ich zbytnio nie interesuje

Da się ale zamiast ryczeć i gadać, że inwestowanie w PC to bzdura gdy karta graficzna ciągnąca wszystko w 720p oprócz Crysisa kosztuje 200zł czyli mniej niż XFPS do Xboxa 360 żeby podłączyć mysz i klawe jest chyba nie na miejscu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFPS

niestety efekt jest mizerny, klawiatura owszem działa poprawnie, ale mysz... już wolę sterować padem.

urządzenie przereklamowane i za drogie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ale zamiast ryczeć i gadać, że inwestowanie w PC to bzdura gdy karta graficzna ciągnąca wszystko w 720p oprócz Crysisa kosztuje 200zł czyli mniej niż XFPS do Xboxa 360 żeby podłączyć mysz i klawe jest chyba nie na miejscu :wink:

Tylko że sama karta graficzna to nie wszystko :lol2:

No cóż, może jeszcze zmienią zdanie...

A jak nie, to trzeba będzie zaryzykować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydarzenia w tej grze dzieja sie 20 lat po zakonczeniu dodatku do D2. moglby ktos mi przedstawic fabule d2 i dodatku?? albo podac link gdzie jest napisane co i jak sie dzialo w tej gierce.

najlepszy sposob zeby nadrobic zaleglosci to poczytac pamietnik Decarda Cain'a

 

wszystko opisane na dodatek dolozone filmiki z D2.

3035449[/snapback]

Badz prawdziwym Fanatykiem i kup/zmodernizuj kompa specialnie do D3 :lol2:

Albo zrob prezent producentom sprzetu komputerowego i zmodernizuj kompa pod Crysis:Warhead :twisted:

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - szczegóły techniczne

 

Niedawno zapowiadaliśmy nadejście sequela wielkiego hitu wśród gier komputerowych: Diablo III. Dziś udało nam się dowiedzieć o szczegółach technicznych superprodukcji Blizzarda.

 

W przeciwieństwie do World of Warcraft, Diablo III będzie kładło większy nacisk na rozgrywkę offline (co oczywiście nie wyklucza wspólnej gry online). Nie można więc uważać tej gry za rozwinięcie WoW-a.

 

Nowe Diablo będzie pisane pod Windows Vista i DirectX10 (aczkolwiek DirectX9 i Windows XP będą również obsługiwane, gra też będzie działać na Mac OS X). Co ciekawe, Blizzard zdecydował się na najnowszą wersje DirectX10, czyli 10.1, nieobsługiwaną obecnie przez karty NVIDIA. Oznacza to, że najpiękniejszą grafiką będą mogli się cieszyć posiadacze kart ATI.

 

Kolejnym prztyczkiem w nos dla NVIDII jest wykorzystanie intelowskiego silnika fizycznego Havok, który działa równie dobrze na wszystkich wiodących kartach graficznych, również Radeonach. Pominięto intensywnie promowany algorytm PhysX, zaszyty w najnowszych kartach GeForce.

newsroom.chip.pl

 

AMD planuje zawiązać bliższą współpracę z twórcami gier

 

Matt Skynner, wiceprezes ds. marketingu kart graficznych AMD, ujawnił, że firma zamierza poprawić swoje stosunki z twórcami gier. Władze AMD są świadome sukcesu konkurencyjnego programu "The Way It's Meant To Be Played" i planują wprowadzić podobne rozwiązanie.

 

Choć twórcy gier podchodzą do planów AMD entuzjastycznie, wydawcy wolą współpracować z firmą NVIDIA, która dysponuje większymi zasobami finansowymi. W związku z tym AMD zamierza wydać nieco pieniędzy na marketing, aby zdobyć zaufanie producentów i wydawców gier.

 

Na początku, AMD skupi się raczej na dużych, popularnych producentach, jak np. Blizzard Entertainment. Współpraca z producentem gier z serii Warcraft, Diablo, czy Starcraft, z pewnością pomoże marketingowi AMD i zwróci uwagę innych producentów gier.

 

Miejmy nadzieję, że AMD odniesie sukces, gdyż niewątpliwie przyczyniłoby się to do dynamiczniejszego rozwoju rynku. Największą szansą AMD jest prawdopodobnie promowanie wsparcia DirectX 10.1, które jest nieobecne w kartach konkurencji, a które z pewnością jest godne uwagi (przynajmniej z marketingowego punktu widzenia).

nvision.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Diablo będzie pisane pod Windows Vista i DirectX10 (aczkolwiek DirectX9 i Windows XP będą również obsługiwane, gra też będzie działać na Mac OS X). Co ciekawe, Blizzard zdecydował się na najnowszą wersje DirectX10, czyli 10.1, nieobsługiwaną obecnie przez karty NVIDIA. Oznacza to, że najpiękniejszą grafiką będą mogli się cieszyć posiadacze kart ATI.

pitolenie o szopenie a jaka jest wogole realna roznica miedzy dx10 a dx 10.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitolenie o szopenie a jaka jest wogole realna roznica miedzy dx10 a dx 10.1 ?

Blizzard ma szanse to pokazac ;) ale raczej to pewnie jest kwestia bibliotek niz jakichs faktycznych widzianych golym okiem efektow, tak jak zreszta caly ten system Vista i DX10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma w ogóle znacznie czy będą obsługiwać dx10 czy dx10.1? jeśli gra i tak będzie działać pod dx9, w Diablo 3 zagra znaczna część graczy pomimo że gra ukaże się za rok... dwa

taki jest Blizzard .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw z tego wywiadu który ktoś już dał

http://www.gamespot.com/video/930659/61931...ment-art-panel-

można wywnioskować ze pozostaną przy takiej kolorystyce ;]. No zobaczymy jak to bedzie w innych lokacjach (bo mnie dungeon styknie ale ten las zdeka ssał ;p). Naprawdę w tym lesie nie czuje mroku diablo (przecież nawet w krap akcie 3 ten deszczowy las był klimatyczny ;p). No zobaczymy jak to wyjdzie. I tak preordera zamawiam - najlepiej kolekcjoner ;].

 

LMAO - ten ciągniczek rządzi :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw z tego wywiadu który ktoś już dał

http://www.gamespot.com/video/930659/61931...ment-art-panel-

można wywnioskować ze pozostaną przy takiej kolorystyce ;]. No zobaczymy jak to bedzie w innych lokacjach (bo mnie dungeon styknie ale ten las zdeka ssał ;p). Naprawdę w tym lesie nie czuje mroku diablo (przecież nawet w krap akcie 3 ten deszczowy las był klimatyczny ;p). No zobaczymy jak to wyjdzie. I tak preordera zamawiam - najlepiej kolekcjoner ;].

 

 

 

LMAO - ten ciągniczek rządzi :lol:

ta w drugim akcie jak smigales za dnia na pustyni to tez sie dalo czuc mrok?pokazali 2 lokacje narazie i juz mowicie ze nie ma mroku... jak to juz ktos mowil wczesniej poczekamy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta w drugim akcie jak smigales za dnia na pustyni to tez sie dalo czuc mrok?pokazali 2 lokacje narazie i juz mowicie ze nie ma mroku... jak to juz ktos mowil wczesniej poczekamy zobaczymy

Mimo jasności akt był dla mnie bardzo klimatyczny ;]. Uwielbiałem tą pustynie. Dla mnie jest po prostu jak narazie za kolorowo (imo to jest łatwe do przerobienia). Gorzej z brakiem połysku (specular map ?) , shaderów na teksturach postaci (przez to zbroje jak i postaci za bardzo podobne do tych tektur z WoW'a) i podłogach itp. Nie wiem czy to bedzie dało sie do enginie na takim etapie zaimplementować ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za bardzo się czepiacie. Dwie lokacje które zobaczyliśmy w trailerze miażdżą klimatem, ale każda na inny sposób. Ja jestem pod wielkim wrażeniem. Podkład dzwiękowy, ambiente i eventy podczas gry tworzą "miodność" tej części. Po obejrzeniu tych 20 minut gameplay'a mogę powiedzieć, że już mi niczego nie brakuje. Gra w tym stadium już wygląda świetnie. Wiadomo na pewno od strony graficznej będą chcieli coś podszlifować, ale dla mnie już jest ok. Klimat tryska z każdej strony .... ciarki na plerach murowane.

Ja tam już się nie mogę doczekać. Oby nie zwlekali za bardzo.

Czekam na kolejne materiały viedo

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jejku jejku, znowu wrócę do desktopa.

 

Gameplay pierwszorzędny, ciekawe jak fabularnie to rozwiążą. Imho Teaser jest dla mnie najlepszym renderem jaki stworzono dla gier, normalnie nie pogardziłbym jakąś pełnometrażową animacją blizzarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej sie podobal trailer z sc2 z zeszlorocznego wwi ten zalatuje tolkienem i lotr jednak fakt faktem render przeswietny, wogole trzeba powiedziec kiedy blizz nie zrobil dobrego trailera/cinematicow do swych gier :D ok ale teraz trza przystopowac z wielbieniem blizza i patrzec jak sie bedzie wszystko rozwijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay obejrzałem juz kilka razy i jak dla mnie brakuje mroku , ale ten las cos tez ma w sobie, wszystko takie ładne i niewinne a tutaj zambiaki i inne stwory sie pojawiaja :)

Lekko podszlifuja grafike i mozna grac chociaz...jakby ta gra wyszła w takim stanie to...bym i tak sikał po gaciach.

Juz sobie powiedzialem, nowy komp na premiere D3 !!!!

Ahhhh tylko czekac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LMAO - nie ma co sie martwić o wymagania. c2d 1,8 2gb ramu i 8600 jak nie pociągnie tej grafy (tą z gameplay movie) w full w 1600x1200 to ja podziękuje ;].

No ja mam obecnie:

C2D 3 GHz, 2GB, 7600 GS (w naprawie) i chciałbym aby mi to lotołona 26" TV LCD bez większych chrupnięć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście nie mówili to i tak uważam że Diablo 3 ma biedną grafikę no sorry ale mamy 2008 rok a grafika wygląda na poziomie gier z 2003 roku. Możecie dalej przekonywać się nawzajem że w grach Blizzarda grafika jest bez znaczenia i liczy się tylko klimat ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby ten klimat i znakomita grywalność była połączona z ładną i nowoczesną grafiką i nie mus być to wcale Crysis zadowoliła by mnie taka grafika jak jest np. w Titan Quest: Immortal Throne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacji to nie ma - fakt

ale plansze i tla stoja na przyzwoite poziomie - mogli by tylko popracowac nad kolorystyka

natomiast to co w mojej ocenie mi nie odpowiada to zastosowane modele postaci - za bardzo mi sie z seria Warcrafta kojarzy

to juz te w Titanie mi sie bardziej podobaly

 

ale czlowiek z czasem przyzwyczai sie do wszystkiego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan - bedziesz powtarzal swoje zdanie az ktos przyzna Ci racje ? Pisze to bo zaczyna mnie irytowac ciagle narzekania na grafike, jakby kolejne Diablo mialo byc reklama jakiegos engine'u. Licze na to ze nowy diabelek powinien miec cos wiecej do zaoferowania , po Crysis widac jaka jakosc prezentuje gra ktora nie ma do zaoferowania nic poza "nowoczesna grafika" .

 

ogolnie zaczynam odczuwac niechec do odwiedzania tego topicu, jak ciagle te same osoby narzekaja ze Diablo 3 nie wyglada jak Titan Quest, lub nie jest taki , owaki .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem odosobniony w tych osadach poza tym Blizzarda jest na tyle doświadczonym producentem gier i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na stworzenie ładnej i nowoczesnej grafiki a nie tylko poprawienie czegoś co już widziałem kilka ładnych lat temu w Worldcraft III. Prawdę powiedziawszy to już bardziej podobała mi się grafika w Diablo II: Lord of Destruction jedyne czego jej tyko brakowało to wysokiej rozdzielczości ale sama w sobie była śliczna i niezwykle klimatyczna. Nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby połączyć niesamowitą grywalność z ładną i klimatyczną grafika tak aby doznania i frajda z gry była jeszcze większa i było czy nacieszyć nie tylko umysł i serce ale i również oczy.

 

PS. Nie twierdze że Diablo 3 będzie badziewiem wręcz przeciwnie sam z wielką niecierpliwością czekam na tą grę tylko że totalnie się zawiodłem na oprawie graficznej i tyle.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo blizzard stawia na grywalnosc a nie na grafike. wg mnie grafika zarowno w sc2 jak i w d3 jest elegancka... mila dla oka i wogole. jak chcesz sobie nacieszyc oko ładna grafika to graj w crysisa. o ile pamietam to na grafike w sc2 tez narzekaja co niektorzy. to ma miec przynosic frajde z gry. ludzie graja w D2 nadal mimo ze tam grafika jak na dzisiejsze mozliwosci pozostawia duzo do zyczenia.

wedle mnie Blizzard nie stawia zalozenia nowa gra - zmieniaj sprzet i tyle ( jak duzo owczesnych producentow ) ;)

I podobnie jak satou tez odczuwam niechcec jak czytam takie komentarze... chyba nie wszyscy tutaj dorosli ...

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...