Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten art panel niezły, nie widziałem tego.

Sporo rzeczy ma tam sens, zrobienie tła rozmytego, wyostrza akcję na ekranie, potwory i skille, czyli to co jest najistotniejsze na dłuższą metę. Na początku ta grafika trochę odrzuca, ale z czasem się to docenia.

Na uwagę zasługuje praktyczny brak dynamicznych świateł, z racji na budowę całego tła w grze. Jest to najistotniejsza różnica, jak się porówna d3 do np. starego titan questa, czy path of exile, gdzie dynamiczne światła są w zasadzie wszędzie. Gdyby jeszcze d3 miało odpowiednio mniejsze wymagania sprzętowe z tego powodu (a wydaje się być dokładnie odwrotnie..).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrazenie ze na subforum gier jest coraz wiecej trolli.

 

Nikt do tej pory nie przedstawil dobrego argumentu przeciwko RAF. Mimo to nadal minusikujecie? No cuz, takie czasy widocznie.

Tym lepiej, szkoda nawet dawac dostep do bety ludziom z forum bo jeszcze zaraz sie okaze ze ktos lognie sie na battleneta i suspendnie konto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie musze kupowac, tyle ze tak naprawde trollowanie w temacie, wprowadza w blad innych. Zarowno jesli chodzi o RAF pod Annual Passa czy subskrypcje WoW'a.

 

A tutaj merytorycznie forum niestety upada.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co ten monk ma w sobie ale swietnie sie nim gra. Bardzo efektownie trzeba przyznac, wystarczy podbic itemami szybkosc ataku i mamy chucka norrisa na ekranie :) Odziwo gra sie nim latwiej i przyjemniej niz barbem.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrazenie ze na subforum gier jest coraz wiecej trolli.

 

Nikt do tej pory nie przedstawil dobrego argumentu przeciwko RAF. Mimo to nadal minusikujecie? No cuz, takie czasy widocznie.

Tym lepiej, szkoda nawet dawac dostep do bety ludziom z forum bo jeszcze zaraz sie okaze ze ktos lognie sie na battleneta i suspendnie konto :lol:

 

1. Gracze z polski nie maja prawa z tego korzystac

2. RAF jest oplacany kradzionymi kartami kredytowymi/ewentualnie konta zasilone sluza do botowania golda tak czy siak predzej czy pozniej poleca.

3. Ktos kto mysli ze placac 20zł zamiast 80zł zlapal Pana Boga za stopy jest idiota i powinien zostac skarcony (jak to robi Blizzard) zabraniem czasu gry i cofnieciem Diablo 3.

4. Chcesz uzywac RAF ? droga wolna ale tutaj jest polskie forum i 95% pisze z polski wiec RAF jest dla nas niedostepny i nielegalny, idz pisac o tym na forum brytyjskim albo niemieckim.

5. Licze na to ze Tobie tez sie kiedys dobiora do konta najlepiej na dlugo po premierze diablo 3 tak akbys musial wszystko expic od nowa.

 

Nie pozdrawiam cwaniaczkow.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gracze z polski nie maja prawa z tego korzystac

2. RAF jest oplacany kradzionymi kartami kredytowymi/ewentualnie konta zasilone sluza do botowania golda tak czy siak predzej czy pozniej poleca.

3. Ktos kto mysli ze placac 20zł zamiast 80zł zlapal Pana Boga za stopy jest idiota i powinien zostac skarcony (jak to robi Blizzard) zabraniem czasu gry i cofnieciem Diablo 3.

4. Chcesz uzywac RAF ? droga wolna ale tutaj jest polskie forum i 95% pisze z polski wiec RAF jest dla nas niedostepny i nielegalny, idz pisac o tym na forum brytyjskim albo niemieckim.

5. Licze na to ze Tobie tez sie kiedys dobiora do konta najlepiej na dlugo po premierze diablo 3 tak akbys musial wszystko expic od nowa.

 

Nie pozdrawiam cwaniaczkow.

 

2. Czyli rozumiem ze wrzucanie RAF'u kupowanego od zlodzieji i od uczciwych ludzi wrzucasz do jednego wora? No tak :mur: :lol:

W kwestii botow na zaproszonym koncie, widze ze nie czytales linku podanego przez ATH'a, gdzie masz OFICJALNA odpowiedz w kwestii odpowiedzialnosci i zagrozen z tym zwiazanych. Napisze łopatologicznie bo niektorzy maja nadal problemy. Nie odpowiadasz w zaden sposob na swoim koncie, poza ewentualnym cofnieciem czasowej subskrypcji ktora Ci sie nie nalezalaby.

3. Post #1584

Jak ktos zrobi reimburse platnosci to

A) bana dostaje konto na ktory zostal wyslany RAF

B) ty nie dostajesz za darmo 30/60dni. I tyle.

Nie wiem czy jest to na tyle trudne do zrozumienia ze to co robi blizzard jest naturalne w takim przypadku i tak naprawde nie ma znamion jakiegokolwiek dzialania przeciwko osobie wysylajacej zaproszenie?

4. Jest nas wystarczajaco duzo aby osoby takie jak ty nie wprowadzaly ludzi bezmyslnie w blad co do ogolnego korzystania z RAF'u. :lol:

Przypominam ze 95% statystyk robionych jest na kolanie, wiec swoje 95% wsadz sobie w rzyć.

Poza tym moze nas byc nawet 0.000001% i NIC CI DO TEGO. Kapisz?

5. Dobierac to ja sie moge do mojej dziewczyny :D

 

 

Tak w ogole nie wiem dlaczego uczepiono sie psiego ogona w postaci RAF'u i mnie, skoro jakby ktos uwaznie czytal, to by wiedzial iz nie namawiam do korzystania z ewidetnie smierdzacych transakcji. Niestety ludzie czytaja po łebkach i potem topia kase bo licza na darmoche.

Za darmo to wiecie co mozecie dostac, a ostatnio to juz nawet wpie**** za darmo nie daja :rolleyes:

 

Osobiscie namawiam do korzystania z tego typu promocji, zas w samym RAF'ie nie ma zadnego diabla. Wiec skonczcie waści swoje spiskowe teorie dziejow.

Internetu jak i wszystkiego trzeba uzywac z glowa.

A z tymi cfaniaczkami to pojechales, zawisc i zazdrosc ze ludzie maja i potrafia korzystac z RAF'u? Wkoncu ty chyba nie mozesz bo jestes z Polski.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude... jak już Ci to parę osób sugerowało, to na tym etapie wypadałoby przeprosić, albo przynajmniej zamilknąć w tym temacie... Robisz niepotrzebne zamieszanie, nakłaniasz ludzi do ryzykowania utratą konta battlenet, a potem z płaczem piszesz że "minusują chamy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Czyli rozumiem ze wrzucanie RAF'u kupowanego od zlodzieji i od uczciwych ludzi wrzucasz do jednego wora? No tak :mur: :lol:

W kwestii botow na zaproszonym koncie, widze ze nie czytales linku podanego przez ATH'a, gdzie masz OFICJALNA odpowiedz w kwestii odpowiedzialnosci i zagrozen z tym zwiazanych. Napisze łopatologicznie bo niektorzy maja nadal problemy. Nie odpowiadasz w zaden sposob na swoim koncie, poza ewentualnym cofnieciem czasowej subskrypcji ktora Ci sie nie nalezalaby.

3. Post #1584

 

Nie wiem czy jest to na tyle trudne do zrozumienia ze to co robi blizzard jest naturalne w takim przypadku i tak naprawde nie ma znamion jakiegokolwiek dzialania przeciwko osobie wysylajacej zaproszenie?

4. Jest nas wystarczajaco duzo aby osoby takie jak ty nie wprowadzaly ludzi bezmyslnie w blad co do ogolnego korzystania z RAF'u. :lol:

Przypominam ze 95% statystyk robionych jest na kolanie, wiec swoje 95% wsadz sobie w rzyć.

Poza tym moze nas byc nawet 0.000001% i NIC CI DO TEGO. Kapisz?

5. Dobierac to ja sie moge do mojej dziewczyny :D

 

 

Tak w ogole nie wiem dlaczego uczepiono sie psiego ogona w postaci RAF'u i mnie, skoro jakby ktos uwaznie czytal, to by wiedzial iz nie namawiam do korzystania z ewidetnie smierdzacych transakcji. Niestety ludzie czytaja po łebkach i potem topia kase bo licza na darmoche.

Za darmo to wiecie co mozecie dostac, a ostatnio to juz nawet wpie**** za darmo nie daja :rolleyes:

 

Osobiscie namawiam do korzystania z tego typu promocji, zas w samym RAF'ie nie ma zadnego diabla. Wiec skonczcie waści swoje spiskowe teorie dziejow.

Internetu jak i wszystkiego trzeba uzywac z glowa.

A z tymi cfaniaczkami to pojechales, zawisc i zazdrosc ze ludzie maja i potrafia korzystac z RAF'u? Wkoncu ty chyba nie mozesz bo jestes z Polski.

 

 

Polacy zamieszkujacy granice tego Panstwa nie maja prawa korzystac z RAFu, a cwaniaczki kupujacy na allegro z mysla ze zaoszczedza powinni byc banowani. Myslisz ze dlaczego RAF kosztowal nawet 7zł za miesiac ? bo byl oplacany kradziona kredytowka, lub bylo wykorzystywane go sprzedazy golda. Chyba po ilosci zlapanych minusow wiesz co mysli wiekszosc na tym forum. Jak chcesz sie spuszczac pod rafem to zapraszam na World of Warcraft ewentualnie na jakies forum dla polakow pracujacych na zmywaku w UK. My korzystac z tego legalnie nie mozemy, a kto z tego korzysta swiadomie lamie prawo i powinien wylapac bana na ryj. Czego zycze ci z calego serca :D

Edytowane przez czullo
  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno beta działa wszystkim, trzeba zmienić tylko serwery na usa, jeżeli ma się nie enUS klienta

 

Options -> Account -> Server Region Selection -> pick "The Americas".

 

edit:

 

:lol:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to mi się coś pomieszało : O

 

Ale by nie było spamu:

 

Reports are flooding in about Diablo3 beta being open to anyone by taking advantage of the Starter Edition feature.

 

All you have to do is have a battle.net account and create a battle tag in the account settings for diablo and you’re all set!

 

Update: Battle.Net is now down however so maybe blizzard caught on?

Diablo open beta

 

Nie wiem czy to błąd czy też nie, ale jeśli wyjdzie że prawda to pewnie znowu pociągne bete na kompa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...