Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam ze zrestartowanie downloadera przyspieszylo sprawe

 

+1

 

u mnie pobieralo sie z predkoscia z lat 90' - 70KB/s . restart i leci max

ehh juz spadlo do 70... jednak za bardzo sa szturmowane serwery.

 

Aerial przestan zniechecac ludzi. czekalismy na cos takiego prawie pol roku a ty mowisz ze godzina zabawy z przycieciami i to wszystko. i tak bede gral caly weekend i tak.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi leci z prawie max prędkością czyli zawrotne 240kb/s. Już się nie mogę doczekać. Co do krótkiego czasu zabawy to podejrzewam, że większość i tak będzie grać przez cały weekend o ile im czas pozwoli, tym bardziej, że mnie np. nie bardzo stać na diabełka narazie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Janek_PCProjekt

21.01, dobrze, że to już po pracy. Niestety jutro trzeba iść na 3godziny. U mnie leci 1,9MB/s więc za chwilkę będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Janek_PCProjekt

To się nazywa atmosfera wspólnego oczekiwania, jeśli masz to gdzieś to po co tu piszesz? Żeby zdobyć publiczny poklask, że jesteś taki dorosły i nie obchodzi Cię gra, które będzie prawdopodobnie krokiem milowym w dziedzinie gier dedykowanych na platformę PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa atmosfera wspólnego oczekiwania, jeśli masz to gdzieś to po co tu piszesz? Żeby zdobyć publiczny poklask, że jesteś taki dorosły i nie obchodzi Cię gra, które będzie prawdopodobnie krokiem milowym w dziedzinie gier dedykowanych na platformę PC?

 

Zebys sie nie przeliczyl... Dostep do bety mam ok 2 miesiecy, poza poprawiona grafika/fizyka wzgledem 2 nie widze wiekszych plusow, wrecz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi diablo 2 ogólnie nie podobało się, bo poprostu nie lubię tego typu rozgrywki ;-) Diablo 3 z ciekawości jedynie chcę obadać, dla zasady. Już od 2h mam ściągnięte, ale uruchomić nie mogę, wywala komunikat z błędem 3003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dopiero od 21 bedzie mozna grac

 

jest napisane w newsie na stronie Blizza:

 

What steps do I need to take?

Log in or create a Battle.net account at http://www.battle.net

Create your BattleTag™, which is required to play Diablo III (What is BattleTag?)

Download the game client, install, and play between 12:01 p.m. PDT April 20 and 10:00 a.m. PDT April 23

roznica czasu miedzy kalifornia i nami to 9h wiec gramy od 21 dzisiaj do 19 w poniedzialek

 

NEWS

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie, musze zainstalowac system na nowo zeby zagrac ^^. Mam jakis kosmiczny problem ze sterownikami i wszystkie gry wywalaja mi sie na pliku atiu9pag.dll. Jedyne co mi działa to o dziwo Battlefield 3 wiec olalem sprawe ale teraz ta beta nie ruszy wiec musze to ogarnac xD Zamin szpachla napisze ze jestem przedszkolakiem i rozwiazuje problemu formatem to dodam ze wszystkie sposoby zawiodly i to jedyne co mi zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dobrych parę lat temu na tweak.pl wszyscy tak przeżywali ściąganie pirackiego Doom'a 3 i chwalili się "kiedy to ciotka przyjedzie ze Stanów" pamięta to ktoś? :P Ale wtedy banów poleciało na forum.

 

By nawiązać do tematu: Nie kupię Diablo bo nie przepadam za takimi grami, ściągam betę by zobaczyć czym to się różni od 2. Wiem za to, że moi znajomi już szykują grubą kasę na ten tytuł.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi leci więcej, ale transfer utrzymam w tajemnicy żeby się nie pochwalić :)

Ps. napiszcie jeszcze komu ile leci żeby było co czytać.

 

Jak tak ze 2-3 strony zapiszemy transferami to wzrośnie wartość merytoryczna forum.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mi klient w ogóle się nie odpala, zrobił update plików po czym się wyłączył po komunikacie: launching blizzard launcher. Na forach wiele rozwiązań, ale nic nie działa do tej pory :P.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mi klient w ogóle się nie odpala, zrobił update plików po czym się wyłączył po komunikacie: launching blizzard launcher. Na forach wiele rozwiązań, ale nić nie działa do tej pory :P.

 

to witaj w klubie :/

 

na labie jest coś z odpalaniem agenta 868 ale u mnie bez efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa atmosfera wspólnego oczekiwania, jeśli masz to gdzieś to po co tu piszesz? Żeby zdobyć publiczny poklask, że jesteś taki dorosły i nie obchodzi Cię gra, które będzie prawdopodobnie krokiem milowym w dziedzinie gier dedykowanych na platformę PC?

 

Ten krok milowy to do czego się odnosi?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tweak.pl wszyscy tak przeżywali ściąganie pirackiego Doom'a 3 i chwalili się "kiedy to ciotka przyjedzie ze Stanów" pamięta to ktoś? :P Ale wtedy banów poleciało na forum.

 

To był jeden z lepszych wątków :-).

 

Dalej wszystko wskazuje na to, że na Maca nie będzie polskiej wersji. Nie widzi mi się specjalnie instalować windowsa tylko po to, żeby jeden dzień z niego korzystać. A jak postawię go jako wirtualny system zamiast osobnego i przypiszę max ramu to jak to będzie działało? Sterowniki do karty graficzne które wykorzysta? Z OSX czy z windowsa?

 

Bo koszmar to już i tak raczej na angielskiej wersji, ale polską bardzo chętnie bym przeszedł jako pierwszą. Porażka mówiąc krótko, nie wiem jak mogli do tego doprowadzić.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie, czy będą serwery US i EU, czy tylko US. A także czy klientem US będę mógł się podłączyć do EU (w co wątpie).

 

Zdaje sie ze wersje EU czy US to tylko wersje jezykowe a wybor serwerow jest wewnatrz gry, ale niech napisze ktos kto juz gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...