Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

oj server busy trzeba poczekać aż <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ażeria spać pójdzie ;)

 

Pójdą spać to amerykanie zaczną wracać z pracy.

 

Mi udało się wejść, dojść do 2 lvl, potem disconnect i już zalogować się nie da. W sumie można było się tego spodziewać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś że D3 nie jest doczepione (attached) do konta ?

 

no bo nie jest, masz dostep do d3 tylko w zakladce klienty gier. Jak dostaniesz zaproszenie do OB to wtedy sie pojawia w grach

 

ok juz wiem o co chodzi, wlasnie mi wywalilo ten komunikat...

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie jakieś jaja, albo są gotowi albo nie, nie dla zachcianki komp działał całą noc wczoraj żeby się ściągnęła gra (szło baaardzo wolno) i teraz mam non stop jakiś error i za każdym razem muszę podawać hasło. Wk...a mnie takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest reklama, smaku wam narobili, a czy da się zagrać czy nie sprawa drugorzędna, news poszedł w świat, reklama gry jak znalazł :)

 

Dla mnie antyreklama, nienawidzę gdy mnie ktoś robi w balona, jak nie ruszy to dla zasady nie kupię w sklepie tylko za pół roku z 2 lub 3 ręki, a jak w filmikach czy innych zobaczę że ssie to wracam do części 2 i mam w d.. d3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej zagrasz od razu jak sie sciagnie, a my siedzimy i przegladamy opcje po raz dziesiaty

 

jak ktos chce posluchac to Force ma teraz DiabloCast Live:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fWg-_ZoQlT0

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tym testem serwerów żeby się przygotować na premierę... Przecież Blizzard nie istnieje od wczoraj, ich każda gra jest masówką sieciową. Wiadomo, że każdy ich tytuł będzie miał inne wymagania sieciowo-sprzętowe, ale mając ich doświadczenie i wiedzę powinni je bardzo dobrze wyestymować a nie "pure guess" albo "zobaczmy, może pociągnie". Jeżeli Blizz będzie się tłumaczył z tej open bety, że nie spodziewał się takiego zainteresowania no to litości... Świat czeka 11 lat na diabła jak na apokalipsę a oni nie spodziewają się "takiego" zainteresowania? :mur:

 

Póki co wygląda, że jest to closed beta a nie open beta tzw bullshit. Sama muzyka w menu jest tragiczna i nie przypomina niczym klimatu diablo. Logikę obsługi formularza do logowania jak i samego logowania pisał chyba student a nawet nie junior, obsługa timeout-ów i zwracane statuscode-y wołają o pomstę do nieba.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak masz całe to nie ma szans. Nie działa i tyle, mam ich w D.., mało że strona nie pamięta hasła to klient pomimo wybrania "zapamiętaj" i tak wymaga podania i "loginu" i hasła. Kompletnie nie poważne. Ja dziękuję, shift delete i tyle. A potem płaczą że piraty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bashiok‏:

 

We're investigating why some people are seeing a 'no license' Error 12 for the #D3 open beta. Hang tough.

 

Lepiej niech powie, czemu nie potrafią po tylu latach zrobić porządnej obsługi logowania? Brak umiejętności/wiedzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a niektórzy nadal nie mogą nawet ściągnąć klient legalnie :D.

 

w moim przypadku winny był brak włączonej usługi - menedżer logowania pomocniczego, po włączeniu od razu zaczęło się ściągać :)

równie dobrze może to być jakaś inna usługa

 

mam vistę 64bit sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...