Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

w moim przypadku winny był brak włączonej usługi - menedżer logowania pomocniczego, po włączeniu od razu zaczęło się ściągać :)

równie dobrze może to być jakaś inna usługa

 

mam vistę 64bit sp2

 

Dzięki, może w nocy coś się ściągnie :P.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos mocy serwerów.

Stash w d3 jest podobny rozmiarem do tego z d2, w pewnych wypadkach nawet mniejszy (zależy co trzymamy).

 

Limit postaci na konto: 10

3 zakładki dzielonego stasha na wszystkie postacie (zredukowali z 5)

 

nie dość że w multiplayerze będą znowu muły, to jeszcze konto trochę małe

To oczywiście uwzględniając fakt, ze w d3 itemy zajmują 2 sloty maksymalnie (w d2 do 8), ale tam każda postać miała własny stash.

Śmieszne trochę że po 12 latach, znowu będzie potrzeba przewalać itemy z mułów, albo co gorsza kupić w tym celu dodatkowe konto..

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem w opcjach dla jaj język na south asia i wywaliło mi grę. Nie dało się jej odpalić w ogóle (błąd przy sprawdzaniu plików). Ściągam klienta od nowa, bo nie znalazłem pliku ini. Mam kopię na lapku a tam error 37 z reguły lub disconnect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem w opcjach dla jaj język na south asia i wywaliło mi grę. Nie dało się jej odpalić w ogóle (błąd przy sprawdzaniu plików).

 

Skasuj foldery C:/ProgramData/Battle.net i C:/ProgramData/Blizzard Entertainment, powinno pomóc (musisz mieć włączone pokazywanie ukrytych)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jak krótkim czasie temat przytył o kilka stron ^^ Ci co nie dostali zaproszenia do bety mieli grać od 15 maja. Blizz zrobił przyśpieszony prezent na dzień dziecka, a tu same narzekania, że gra nie działa 1 godzinę po zaplanowanym starcie nie można pograć. Tak szczerze, to ta beta jest mizerna, a za niecały miesiąc już pogramy w pełną wersje. Chill out chłopaki :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chatu:

 

blizzard you so silly y u no have 10000 servers?

:lol2:

 

Bashiok Twitter:

 

We've temporarily capped #D3 open beta concurrency until we can address some stability issues. Expect Error 37 and login failure.

Jørgen Sandberg ‏

@Bashiok Hi Bash! I just wonder, how many people are the test servers expected to handle at once?

 

Bashiok

@JrgenSandberg A lot more than we have right now. :) We'll get there!

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle Error 3003.

Problemy zaczęły się odkąd zachciało mi się zmieniać język. Skasowałem co trzeba, ale teraz w grze już nie mogę wybrać żadnego języka. Nie wiem czy to od tego sypie tym errorem.

 

3003 = Servers are down.

ERROR CODE LIST

Zmieniłem w opcjach dla jaj język na south asia i wywaliło mi grę. Nie dało się jej odpalić w ogóle (błąd przy sprawdzaniu plików). Ściągam klienta od nowa, bo nie znalazłem pliku ini. Mam kopię na lapku a tam error 37 z reguły lub disconnect.

 

spróbuj skasować katalog Diablo 3 w moich dokumentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze jedynie ze pogralem troche w "obecna open bete"

i majac porownanie do wczesniejszych wersji na 14 patchy chyba konczac

To obecnie gra jest DUZO trudniejsza niz poprzednio.

Zmiany w Skillach z dostepnoscia, powoduja ze Wizz juz nie jest najmocniejsza postacia na TZW start.

poza tym Potwory Potezniejsze, championy bardziej zywotne z wieksza iloscia mixow i szybkoscia.

Gra staje sie malym wyzwaniem juz na normalu... Praktycznie grajac w Multi z 4 osobami na poczatku nie ma szans na samotne szarze jak to bywalo

w poprzednich patchach.

Coz... U mnie Open BEta 21:l5 Ruszyla bez problemu i za kazdym razem loguje sie bez bolu...

Grac jednak juz nie zamierzam gdyz zostalo zaledwie 25 dni do premiery pelnej wersji

a w Bete nagralem sie juz po wsze czasy...

Milej zatem gry dla osob ktore tyle czasu oczekiwaly na Dostep

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...9 lvl..gra mecie...ale ta grafika:(

Ostatnio z nudow odgrzebałem Titan questa IT......

Szczerze diablo 3 graficznie mi bardziej Rayman Origins przypomina niz takiego TQ,....narazie to jest najgorsze

Bo do skilli nadal sie przekonac nie mogę... ehh brak drzewka boliiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze jedynie ze pogralem troche w "obecna open bete"

i majac porownanie do wczesniejszych wersji na 14 patchy chyba konczac

To obecnie gra jest DUZO trudniejsza niz poprzednio.

Zmiany w Skillach z dostepnoscia, powoduja ze Wizz juz nie jest najmocniejsza postacia na TZW start.

poza tym Potwory Potezniejsze, championy bardziej zywotne z wieksza iloscia mixow i szybkoscia.

Gra staje sie malym wyzwaniem juz na normalu... Praktycznie grajac w Multi z 4 osobami na poczatku nie ma szans na samotne szarze jak to bywalo

w poprzednich patchach.

Coz... U mnie Open BEta 21:l5 Ruszyla bez problemu i za kazdym razem loguje sie bez bolu...

Grac jednak juz nie zamierzam gdyz zostalo zaledwie 25 dni do premiery pelnej wersji

a w Bete nagralem sie juz po wsze czasy...

Milej zatem gry dla osob ktore tyle czasu oczekiwaly na Dostep

 

 

chyba graliśmy w inną bete, 3 dni temu przeszedłem na luzie barbem BEZ PRZEDMIOTÓW poza bronią którą znalazłem (nożyk 10dps).. ;/, a to nie najmocniejsza klasa do takiego runa.

Gra jest tak boleśnie łatwa że nie ma co nawet tego komentować, żeby dostać achievement za wskrzeszenie kogoś, taki gracz musi wejść w chmarę przeciwników i zdjąć armory bo inaczej będą go tłukli 30s zanim padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Po patchu 14 utrudnili nieco - w końcu zaczęło się zdarzać że ktoś mi jakieś obrażenia zadał. Ale to ciągle poziom 'mamo gdzie mam kliknąć!?'. Ale jak na sam początek gry, który ma być tutorialem, to jest idealnie teraz.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba graliśmy w inną bete, 3 dni temu przeszedłem na luzie barbem BEZ PRZEDMIOTÓW poza bronią którą znalazłem (nożyk 10dps).. ;/, a to nie najmocniejsza klasa do takiego runa.

Gra jest tak boleśnie łatwa że nie ma co nawet tego komentować, żeby dostać achievement za wskrzeszenie kogoś, taki gracz musi wejść w chmarę przeciwników i zdjąć armory bo inaczej będą go tłukli 30s zanim padnie.

 

To jedyny achievement, którego nie zdobyłem, bo tu się po prostu nie da zginąć (chyba że specjalnie). Czasem ludzie na czacie się pytali, czy ktoś się podłoży, bo chcą właśnie ten achievement zdobyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie test na minimalny fps to najlepsze są:

 

4 kolumny przed skeleton kingiem, co summonuja skele, dajcie z 2 rundy przywołać

jar of souls quest, dajcie trochę przywołać

jak templar rozwala barykady na schodach

 

i najlepiej grać w co-op p4

 

rozwala mnie jak ktoś w testach testuje minimalny fps np. na bramie do tristram gdzie tłucze się 3 zombiaki na krzyż :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...