Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

ten sposób nie pomaga ale znalazłem własne rozwiązanie więc może być pomocne dla innych:

kopiujemy folder z grą jako zapas

odinstalowujemy grę

odpalamy na nowo downloader

gdy zacznie ściągać grę od nowa wyłączamy go

kopiujemy backupa w folder gry

mamy z powrotem działającą grę bez zbędnego ściągania

 

po czym otrzymujemy error 3003 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj za 20 pierwsza w nocy odpuściłem i poszedłem spać. Dopiero dzisiaj rano zdołałem odpalić bez problemów.

Pograłem z godzinkę barbarzyńcą i muszę przyznać, że spoko. Jest parę rzeczy, do których trzeba będzie się przyzwyczaić. Na razie dziennik mnie najbardziej irytuje - jakiś taki mało intuicyjny.

Wiecie może jak sprzedać cały ten lot za jednym kliknięciem, albo coś w tym stylu? Te przeciąganie do sprzedawcy trochę monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak sprzedać cały ten lot za jednym kliknięciem, albo coś w tym stylu? Te przeciąganie do sprzedawcy trochę monotonne.

 

p-klik na itemie i ląduje u sprzedawcy, rozwiązanie takie samo jak w wow-ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ctrl+r

albo checkbox w opcjach

 

tylko ten licznik strasznie skacze, najlepiej odpalić sobie riva tunera hardware monitor, i ładny wykres masz widać dokładnie spadki i średni fps

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Moim zdaniem mogliby zmienić, że wszystkie ikony skilli przy wyborze są na jednym ekranie, bez przewijania tymi strzałkami..

...

 

Wiesz zapewne, że te strzałki zastąpią LB RB z pada od Xbox'a. Uproszczenia w menu są wyjątkowo pod console. Zrobili to teraz, żeby nie było lamentu, że coś zmieniają po premierze w wersji PC przez consolki.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Samsungu R560 (P8400 2.26, 4GB, GF8600M GT) w 1280x800 i ze wszystkim na high (ale bez AA) smiga elegancko choc przycinki zwiazane z doczytywaniem sa. Bylby SSD byloby idealnie.

 

Mam ssd także lux. Poza tym skoro śmiga na takim sprzęcie jak c2d i 86gt to nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem betę barbem.

Grafika jest średnia, ale w momencie wydania, d2 też miało słabą grafikę a jednak sukces był, więc myślę, że nie ma co nad tym debatować.

Generalnie gra się fajnie i przyjemnie, a muzyka daje niesamowity klimat.

Najfajniejszym dodatkiem są te śmieszne małe złodzieje, co jak uciekały to im się kasa rozsypywała.

Bardzo fajna jest opcja z town portalem. Nie ma już takiego uciekania jak w d2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o umiejętnościach i całej mechanice z nimi związanej? Ja nie mogę się przekonać do tego, straszna lipa, że jak zdobywam kolejny poziom to w zasadzie nie muszę zastanawiać się co mam wybrać... jak się runy pojawiają to wtedy tylko czasami można się zastanowić czy runę czy nową umiejętność (jak się dwie odblokowują na tym samym poziomie)... Później do wszystkiego i tak jest dostęp a sama zmiana umiejętności w slotach strasznie mnie irytuje. Nie ma żadnego skrótu :( trzeba okienka otwierać... ? Te wszystkie celowe zmiany póki co w ogóle mnie nie przekonują. Może się to zmieni i jeszcze nie widzę całej tej "idei", którą Blizzard forsował, która to ma zmniejszyć frustracje a mi tylko zwiększa :P Niemniej jednak w party się bardzo przyjemnie gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Monkiem i całkiem przyjemnie się gra chociaż też mnie jakoś po jajach gra nie skopała... barb jakiś za wolny mi się wydaje, za to demon hunter wypas, nie spodziewałem się że ta klasa mi się spodoba, a tu proszę :) to początek gry więc mam nadzieję, że po skeleton king'u gra nabierze tempa. Grę i tak kupię :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o umiejętnościach i całej mechanice z nimi związanej? Ja nie mogę się przekonać do tego, straszna lipa, że jak zdobywam kolejny poziom to w zasadzie nie muszę zastanawiać się co mam wybrać...

 

 

No właśnie chyba jest ok. W d2 pvp i tak każdy rozwija postać tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem czarodziejka i na 8 lvl z dps 13 zabilem Leorica, co wcale nie bylo takie proste, wiec mysle z epoziom trudnosci jest w sam raz.

Nie ma co ukrywac ze jak na dzisiejsze standardy gra jest brzydka, najbardziej raza te puste plaskei bitmapy ktore maja symbolizowac ziemie/trawe.

Ale jak juz wejdziemy do srodka katedry to jest super- ciemno, duzo detali. Po pierwszym przejsciu system skilli jest bardzo prosty/intuicyjny.

 

Jak to porownam do grania np Java w diablo 2, to d3 wypada zdecydowanie lepiej, dlatego ze zacheca do uzywania 5 skilli +2 podstawowych. A java to 2 skille + ewentualnie teleport jak sie mialo enigme , wiec gameplay bedzie zdecydowanie ciekawszy i to jest najwieksza zaleta tego systemu. Musze przyznac ze awansujac na kolejny level ani razu nie pomyslalem o rozdaniu punktow statystyk a tylko czekalem na nowy skill i wiecej potworkow. Raczej bede plakal za wyeliminowaniem czesci mechaniki gry na ktora poswiecalem kilka sekund co poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barb ma najlepszy gameplay moim zdaniem, można skakać na różne poziomy, nie trzeba wchodzić po schodach np., cleave z ta runa co powoduje eksplozje miazdzy, aoe stun, rend. Najlepsze combo w bedzie, skaczesz na pack potworów, stun, wtedy 1x rend, i 1x cleave. Fajne wszystko wylatuje we wszystkich kierunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co grali pytanie: Jak się ma "Diablo 3" do "Path of Exile"? Prawdopodobnie nijak, ale w co się gra przyjemniej?

 

ja zrezygnowalem z PoE ze wzgledu na przesadzone oswietlenie, wszystko sie swiecilo jak psu jajca a kolorystyka tez byla przesadzona - tak ponure ze az depresyjne.

 

wiecie z czym graficznie mozna porownac diablo 3? Drakensang Online - gra przegladarkowa

 

Mój odnośnik

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...