Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

jak gra wyjdzie w 2010 roku to ta grafa to bedzie przezytek. na dzien dzisiejszy wyglada całkiem ładnie, dlatego mam nadzieje ze na gamespocie piszą prawde i gra wyjdzie 31 grudnia 2008.

 

satou... nie czytasz ze zrozumieniem postow azgana i sie wypowiadasz. blizzard ma duzo kasy i moglby zrobic gre z lepsza grafa... wtedy ta gra bylaby wypasem bo byla by grywalnosc+grafa+klimat... tak zostanie tylko grywalnosci i klimat (to i tak baaaaardzo duzo), ale tez bedzie dobrze. nikt nie mowi ze ta gra to syf bo ma przecietna grafe. teraz zeby kupic kompa na ktorym mozna pograc w nowe gry na max detalach wystarczy 1500zł, a to nie jest jakiś wielki majątek.

 

zastanow sie co piszesz kolego... czy dobra grafa nie bedzie dawala przyjemnosci z gry?? Bedzie i to jeszcze wiekszą jak zobaczysz jakies efektowne skille, lśniące zbroje, topory itd. (imho Crysis to szajs totalny).

 

ot.

Grafa SC2 imho to jakas pomyłka.

Edytowane przez RaaDeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego mam nadzieje ze na gamespocie piszą prawde i gra wyjdzie 31 grudnia 2008.

W którym miejscu jest tak napisane? Cytat z gamespot:

On the other hand, we can confirm the game's release date; it's the same date as for all Blizzard-developed titles: "When it's ready."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie gadać głupoty że Diablo 3 wyglada jak W3, bo to bzdura totalna. Owszem gra nie wygląda olśniewająco, ale porównywanie jej do W3 to pomyłka.

Mnie bardziej bawią ci, którzy piszą, że Titan Quest wygląda lepiej niż to, co zostało pokazane na gameplay'u :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu komentarze na temat grafiki :lol2:

no ale co poradzić, WAKACJE+PC Z TESCO+NEOSTRADA i się zaczyna [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie spokój. A kogo to obchodzi jak ta gra wygląda? Ma być taka zajefajna jak D2 i mi więcej nie potrzeba. Może nawet wyglądać jak D2. Macie super kompy? Odpalcie sobie Crysisa. W D2 nie grało się dla grafiki. Poracha jesteście. Jak miałem wczesne naście lat to były lata 90'te. Wyobraźcie sobie wtedy grafikę gier, właściwie jej nie było. Czekam na D3 i jak najbardziej rozbudowaną-głęboką grę. Nie podoba się to pora zmienić topic.

Jak oglądam gameplay D3 to patrzę z sentymentem. Aż sobie zainstalowałem D2+LOD by odświerzyć nieco wspomnienia. D3 będzie super gierką podobnie jak wszystkie poprzednie Warcrafty, Diablo i Starcraft. Boję się tylko o jedną drobną rzecz. Czy znajdę odpowiednio dużo czasu na granie bo teraz z żoną, córką, pracą inaczej to będzie wyglądać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie gadać głupoty że Diablo 3 wyglada jak W3, bo to bzdura totalna. Owszem gra nie wygląda olśniewająco, ale porównywanie jej do W3 to pomyłka.

Chyba zle rozumiecie to porownywanie D3 do w3 i wow'a, nie chodzi tu o jakosc i efekty ale o styl i klimat w jakim sa utrzymane modele i tekstury. Smierdzi tu wow'em i w3 na kilometr, zamiast mroku i grozy mamy tu jakies basniowe klimaty. Zamiast ciekawie wygladajacych stworow mamy jakies ich karykatury ktore jak w morde strzelil kojarza sie z tymi z wowa i w3 (kolorystyka i charakterystycznym ksztaltem). Jak dla mnie to grafika moze byc na poziomie tej z D2 byle by byla w wyzszej rozdzielczosci, bez zadnych wodotryskow i masy shaderow. Tylko niech to bedzie utrzymane w klimacie diablo a nie alicji w krainie czarow... Jak ktos nie widzi na tym screenie podobienstw do tych dwoch tytulow blizzarda o ktorych wspominam to chyba jest slepy albo widzi to co chce widziec.

 

http://img410.imageshack.us/my.php?image=d...01805eaajt1.jpg ten potworek wyglada po prostu smiesznie :lol2:

 

ps. jak ktos z mojej wypowiedzi wywnioskuje ze oczekuje po d3 grafy na miare crysisa to niech sie wysili bardziej i przeczyta jeszcze raz ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie twierdze że Diablo 3 będzie badziewiem wręcz przeciwnie sam z wielką niecierpliwością czekam na tą grę tylko że totalnie się zawiodłem na oprawie graficznej i tyle.

no ja jak grałem w fallaut 1 i 2 też się mocno zawiodłem na grafice...co nie przeszkodziło mi ukończyć tych gier po 3 razy!

take a break

liczy sie klimat

dla mnie niedościgniony poki co jest diablo 1, gra pod win95/98, dosłownie zagrywałem się w nią, pokonałem złego z tuzin razy...d2 wg mnie było pomyłką i mojej opinii w tym temacie nic nie zmieni. I ta muzyka z d1, miodzio...

 

opinie i racje są jak d..pa, każdy ma własną

 

Poki co to czekam na premierę, może znów będę sie zagrywał w diablo. Otoczka graficzna mnie nie interesuje, a po tym co zobaczyłem w gameplay wygląda zacnie, bardzo ładnie, nie prze lukrowana, nie odstaje za bardzo, zresztą...co byście chcieli?grafike z krejzola-gry benchmarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle rozumiecie to porownywanie D3 do w3 i wow'a, nie chodzi tu o jakosc i efekty ale o styl i klimat w jakim sa utrzymane modele i tekstury. Smierdzi tu wow'em i w3 na kilometr, zamiast mroku i grozy mamy tu jakies basniowe klimaty. Zamiast ciekawie wygladajacych stworow mamy jakies ich karykatury ktore jak w morde strzelil kojarza sie z tymi z wowa i w3 (kolorystyka i charakterystycznym ksztaltem). Jak dla mnie to grafika moze byc na poziomie tej z D2 byle by byla w wyzszej rozdzielczosci, bez zadnych wodotryskow i masy shaderow. Tylko niech to bedzie utrzymane w klimacie diablo a nie alicji w krainie czarow... Jak ktos nie widzi na tym screenie podobienstw do tych dwoch tytulow blizzarda o ktorych wspominam to chyba jest slepy albo widzi to co chce widziec.

 

http://img410.imageshack.us/my.php?image=d...01805eaajt1.jpg ten potworek wyglada po prostu smiesznie :lol2:

 

ps. jak ktos z mojej wypowiedzi wywnioskuje ze oczekuje po d3 grafy na miare crysisa to niech sie wysili bardziej i przeczyta jeszcze raz ;)

Mam wrazenie ze niektorzy w wowa nie grali...

http://www.cesspit.net/drupal/storeroom/wo...tory/murloc.jpg

To wyglada smiesznie, a ten szkielet z d3 do smiesznych nie nalezy imho KLIMAT nadal jest mroczny, jacys okultysci mroczny krag....grafika owszem zalatuje wowem, ale dziela ja LATA SWIETLNE, mnie raza ikony skilli jak z wowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czego ty oczekujesz ? Przeciez ten styl to dokladnie to samo co kiedys mozna bylo podziwiac w Cut Scenkach do pierwszego diablo tyle ze wtedy to byly prerenderowane filmy.

czy do was dotrze wkoncu w diablo 3 wszystko jest przedstawiane przez trojwymiarowe srodowisko ktore ma wlasny styl. A wy macie pretensje wlasnie o to ze trojwymiarowy tytul ma wiecej wspolnego z W3 czy WoW ( przeciez one tez byly 3D ) niz z Diablo w 2D.

Takie odnosze wrazenie wlasnie ze najbardziej wam wlasnie to nie pasuje - ze Diablo bedzie w pelnym 3D.

Tak wiec nie bedzie i mozecie sobie darowac. Czas sie obudzic .

Sorry ze pytam ale paliles cos? ;) jak nie widzisz podobienstw to szkoda tracic czas na dalsza dyskusje, a ten "wlasny styl" o ktorym piszesz to nie wlasny styl tylko styl ktory przewijal sie przez w3 i wowa i pasuje do diablo jak piesc do nosa.

 

ps. dyskusje, dyskusje bo na kazdy post chetnie odpisujesz piszac w kolko to samo ;) screen ktory wkleil costi na pierwszej stronie (+ te wszedobylskie nalecialosci z innych tytulow blizzarda) idealnie oddaje to co probuje powiedziec ale co nie ktorzy maja problemy ze zrozumieniem tekstu.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem gra nie wygląda olśniewająco, ale porównywanie jej do W3 to pomyłka.

Ludzie dajcie sobie spokój. A kogo to obchodzi jak ta gra wygląda? Ma być taka zajefajna jak D2 i mi więcej nie potrzeba. Może nawet wyglądać jak D2.

I tym powyższym cytatem proponuje skończyć dyskusję na temat grafiki. Diablo to ma być "klimatyczny orgazm", a jakieś badziewne efekty graficzne mogły by go jeszcze zepsuć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ten skrin co podał CarsonPoland jest mroczny to ja wysiadam ;]. Tutaj nie chodzi o grafikę z technicznego pkt widzenia (nie liczac braku połysku) ale głównie o kolorystykę i pastelowe kolory. Skoro wiele ludzi widzi podobieństwo do w3 albo wow (ja np w lesie widzę) to znaczy, że coś w tym jest (np skriny na poczatku topicu).

 

Jak topic do zamknięcia :blink:. Nie można negatywnej opinii napisać ? Jak są same pozytywy to nikomu to nie przeszkadza ? Od tego jest właśnie forum.

I tym powyższym cytatem proponuje skończyć dyskusję na temat grafiki. Diablo to ma być "klimatyczny orgazm", a jakieś badziewne efekty graficzne mogły by go jeszcze zepsuć :D

Omg... nam nie o to chodzi... mi grafa nie przeszkadza z technicznego pkt widzenia (nie liczać braku połysku (specural) jak już pisałem). Radze obczaić skriny z początku tematu... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadze kij w mrowisko %)

 

moze grafika w D3 jest celowo "podobna" do tej z Wowa :rolleyes:

 

bo prawda jest taka - ze wiele osob po tylu latach spodziewala

sie mega odmianyc hiper fajnej grafy nastrojowej klimatyucznej "WYJATKOWEJ" jak na serie Diablo

 

a tu mamy ludzaco przypominajace elementy z Wowa

 

Diablo2 pomimo ze stare - gdyby dac rozdzialke min 1280x1024 i wiecej detali

wygladala by niczego sobie

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zastanawia. Moze blizzard to takie cwane bestie ze grzechem dla nich bylo by nie skorzystac z sukcesu jaki odniosl wow ;) W koncu miliony grajacych w wowa poczuje sie jak w domu "widzac" d3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre robi blizzard a on złych gier nie wydaje. moze z premiera spóźnić sie z 3 lata ale dopracuja diablo3 do perfekcji nie wiem jak wy ale ja im ufam i nigdy sie na tym nie przejechalem :D gdybajcie sobie teraz ze to złe tamto z[ciach!]e a jak w koncu gra bedzie wydana to kazdemu bedzie slina z pyska ciekła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż, musze się z CarsonPoland i innymi zgodzić, sam design gry nie jest zbyt mroczny, wrecz przeciwnie, jest baśniowy. Potwory nie są odrażające, tylko takie kids friendly, jak z bajek Disneya. Coz Blizzard chyba chce mieć większy target. Po prostu troche inaczej podejde do tego tytulu i tez bede sie swietnie bawil.

 

EDIT: Ta petycja dobrze podsumowuje design D3.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem oddaje dobrze problem owa petycja

ale przykladowe foty

http://i27.tinypic.com/vep6ix.jpg

http://i99.photobucket.com/albums/l318/fro...ke/Diablo32.jpg

Maja sie nijak do tego co powini zrobic, taki efekt to ja uzyskuje (nie liczac zmiany koloru) bawiac sie ustawieniami LCD, a w petycji czytamy

Graphically realistic world with realistic, dirty and muddy textures, A macabre, dark and realistic art style

napewno zgodze sie z :

zmiana broni ikonek na bardziej realistyczne

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan - bedziesz powtarzal swoje zdanie az ktos przyzna Ci racje ? Pisze to bo zaczyna mnie irytowac ciagle narzekania na grafike, jakby kolejne Diablo mialo byc reklama jakiegos engine'u. Licze na to ze nowy diabelek powinien miec cos wiecej do zaoferowania , po Crysis widac jaka jakosc prezentuje gra ktora nie ma do zaoferowania nic poza "nowoczesna grafika" .

 

ogolnie zaczynam odczuwac niechec do odwiedzania tego topicu, jak ciagle te same osoby narzekaja ze Diablo 3 nie wyglada jak Titan Quest, lub nie jest taki , owaki .

To nie odwiedzaj :lol2: nikt cię nie zmusza.

 

Chyba zle rozumiecie to porownywanie D3 do w3 i wow'a, nie chodzi tu o jakosc i efekty ale o styl i klimat w jakim sa utrzymane modele i tekstury. Smierdzi tu wow'em i w3 na kilometr, zamiast mroku i grozy mamy tu jakies basniowe klimaty. Zamiast ciekawie wygladajacych stworow mamy jakies ich karykatury ktore jak w morde strzelil kojarza sie z tymi z wowa i w3 (kolorystyka i charakterystycznym ksztaltem). Jak dla mnie to grafika moze byc na poziomie tej z D2 byle by byla w wyzszej rozdzielczosci, bez zadnych wodotryskow i masy shaderow. Tylko niech to bedzie utrzymane w klimacie diablo a nie alicji w krainie czarow... Jak ktos nie widzi na tym screenie podobienstw do tych dwoch tytulow blizzarda o ktorych wspominam to chyba jest slepy albo widzi to co chce widziec.

 

3036272[/snapback]

Diablo III jeszcze w tym roku?

 

Marzenia ;). Ale na gs jest właśnie 31.12.08. Zbyt miodne aby było prawdziwe. Ogólne polecam news bo pare fajnych rzeczy można przeczytać. Strona d3 od blizza też jest zajebista - dziennik też spox.

 

A ja na to klasycznie: No Can Do ;]

no_can_do.wav

SII nie wiadomo czy wyjdzie w tym roku, a co dopiero DIII. Lata 2009, 20010 się kłaniają, znając pośpiech Blizzarda, ale może tym razem nas zaskoczą :wink: Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka wypowiedz jednego z pracownikow Blizzard

 

3036303[/snapback]

To nie odwiedzaj :lol2: nikt cię nie zmusza.

dzieki za podpowiedz mistrzu, sam bym sie tego nie domyslil :dontfeedtrolls:

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej bawią ci, którzy piszą, że Titan Quest wygląda lepiej niż to, co zostało pokazane na gameplay'u :lol:

Lol, dokładnie. Trailer (ten HD, nie te z oficjalnej strony) wygląda bardzo fajnie, dosyć mrocznie, grafika jest ok. Z drugiej strony nie obraziłbym się, jeżeli grywalność byłaby przyzwoita, a grafika była poniżej poziomu z filmiku, przynajmiej odstraszyłoby to g**niażerię lecącą tylko na efekty - przyjemniej by się grało na BN-ie :lol2:

 

Tekstów o podobieństwie do WOW-a nie komentuję, bo osoby to piszące wow-a widziały najwyżej na Youtubie... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo to Diablo - klasa sama w sobie.

 

Grałem w wiele różnych klonów, uważanych przez wiele "mądrych czasopism" za "następców Diablo": "Ta gra odstawi przestarzałe Diablo do lamusa!" - to o Sacred. Owszem, grało mi się w nią całkiem przyjemnie, ale to nie było to samo, co przy D1/D2. Brakowało tego "czegoś", czego nie jestem w stanie zdefiniować.

 

Ktoś tu napisał, że wystrój będzie się zmieniał razem ze zmianą poziomu trudności - to w sumie dobry pomysł, jednak na normalu jest zbyt cukierkowo.

Znając Blizzarda, nie odsunie się plecami od graczy i nie zrobi zamkniętego projektu, bo to się im nie opłaci. Siła Diablo leży właśnie w uwzględnieniu w nim uwag graczy, którzy zjedli na niej swoje zęby. Jestem tego PEWIEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...