Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się pograć i przejść betę. Trafiłem nawet na jakichś miłych graczy, którzy odpowiadali jak czegoś nie wiedziałem. Ogólnie rozgrywka przyjemna. Ze znajomymi na pewno będzie wypas.

Na sprzęcie s podpisu podczas największej zadymy spadało tak do 30fps. Tak normalnie 60fps (vsync ON)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili serwery sa wylaczone, Bashiok pisal ze do 18 wlacza, poprawiaja cos

 

Chcą wpuścić więcej ludzi. Wczoraj ok. 1.00 było 200.000, ciekawe jaki limit ustawią teraz.

spadki do 30fps na 2500k @ 5ghhz?.. pewnie jeszcze gtx680 potrzeba żeby trzymało min fps 60 :wink:

 

Blizz wiele razy mówił że beta nie odzwierciedla tego jak będzie działać pełna wersja, która ma być dużo lepiej zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak monk ma w rękach jakąś bron to przy atakowaniu jej nie używa ? Znaczy bije pięsciami a nie bronią... Ona jest tylko na ozdobe i na podniesienie damage ?

 

Bo nie byli w stanie zrobić tylu animacji na czas. W dodatku może się to zmieni, ale to wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bashiok sie zapetlil, co godzine wkleja to samo na Twittera ^^

 

We're continuing to work on some remaining issues, and we expect we'll be able to bring the game servers back up within the next 30 minutes.

jak ktos jeszcze mysli ze D3 jest dziecinne to niech zobaczy wprowadzenie do Torchlight 2:

 

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie byli w stanie zrobić tylu animacji na czas. W dodatku może się to zmieni, ale to wątpliwe.

 

gadasz głupoty, monk bije pięściami bo tak ma być bronie są dla dmg i efektu, zresztą w każdej grze ta klasa jest charakterystyczna że bije gołymi pięściami

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczątko Panowie nie mogę sie zalogować (E33) albo (E37) ;( Mam nadzieje, że mi się jeszcze dzisiaj albo jutro w środku nocy uda wbić do gry :)

 

Co do samej gry to grałem dzisiaj jakąś godzinkę i muszę powiedzieć, że trzeba się do tej gierki przyzwyczaić, zwłaszcza jeśli ktoś ma sentyment do DII. W każdym razie - dla mnie - nie jest źle :)

Edytowane przez Spisaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze to ten sam poziom graficzny czy nawet porownywalny to albo jestes slepy, albo niepelno sprytny ...

 

najwyrazniej sprytniejszy niz ty sporo nie dostzregasz co chce powiedziec...

 

w ogole nawte nie chce mi sie jzu tego ciagnac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wy sobie to wyobrażacie, że jak wizard będzie rzucał jakiś fireball trzymając łuk, to jak ta animacja niby ma wyglądać? :) Ma machać bronią? Musi tak być, tylko typowo bronie dla castera będą mieć animacje, pozostałe chowane są "za pas".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wy sobie to wyobrażacie, że jak wizard będzie rzucał jakiś fireball trzymając łuk, to jak ta animacja niby ma wyglądać? :) Ma machać bronią? Musi tak być, tylko typowo bronie dla castera będą mieć animacje, pozostałe chowane są "za pas".

 

a powiedz Ty mi po co dla wizza łuk? ja barbarianem miałem przekreślone bronie nie dla mojej klasy

co do monka to są przecież takie klamoty jak kastety...

Edytowane przez panzar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyrazniej sprytniejszy niz ty sporo nie dostzregasz co chce powiedziec...

 

w ogole nawte nie chce mi sie jzu tego ciagnac...

 

dostrzegam jak edytujesz posty zanim zdarzysz jedne zakonczyc...

Pisales (zanim zedytowales) ze diablo 3 ma grafike jak jakas gra z przegladarki i umiesciles do niej linka

(screena)

wiec moj wpis odnosil sie wlasnie tego...

Tyle ze zdarzyles edytowac - zeby nie wyjsc na durnia

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz Ty mi po co dla wizza łuk? ja barbarianem miałem przekreślone bronie nie dla mojej klasy

co do monka to są przecież takie klamoty jak kastety...

 

Chcą to mieć jakoś urozmaicone, wtedy miałbyś tylko bronie class specific, a reszty by nie można nosić. Chcą żeby takich ograniczeń, było jak najmniej, jest tylko kilka "zabronionych" broni dla klas.Z jednej strony daje nam elastyczność i dowolność, a z drugiej powoduje taką śmieszność.

Może lategame będą jakieś ciekawe buildy z nietypowymi broniami, albo pod pvp.

Bo raczej na bank, bronie class spcific będą najlepsze, lepsza szybkość, więcej statów, i w rezultacie nie będzie się opłacać np. latać wizardem z toporem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...