Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

kolo szuka przyjaciół czy co?...

przecież to fake, przez całe 4 części filmiku siedzi na [gluteus maximus] i pieprzy farmazony, a tego gameplay w swoim wykonaniu faktycznie dużo pokazał...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naciska ESC jak wyskakuje menu:D co by pewnie filmu z full ekranu nie wylaczyc,

Jednak powiem panowie ze ogladam wlasnie 19minut game play hd 3 raz, od 7:18 zaczyna sie podobny moment jak ten koles "gra", i to mnie dziwi, TO NIE JEST TO SAMO owszem pojawia sie trabka, jednak na GM w HD widac pomocnikow jak strzelaja itd itd, ogolnie nie wieze w te bzdety, jednak najprawdopodobniej koles dorwal jakis inny filmik <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo wyglada na niezlego no lajfera ...

 

to oczywisty fake z kilku powodow :

 

Jesli jest Diablo 3 alfa-beta ( co jest niemozliwe na tym etapie produkcji ) to uruchamia sie ona tylko i wylacznie na dev-sprzecie ktory z Blizzarda raczej nie da sie wyniesc ;) No i trzeba zapewne znac sposob jak to wszystko uruchomic, to nie sa gotowe dystrybucje softu z dokumentacja i instalka ;)

 

Poza tym ostatnia rzecz ktora inteligentny zlodziej by zrobil to pokazanie calemu swiatu swojej twarzy z kradzionym mieniem.

 

Koles raczej zajmuje sie promowanie swojej "osobowosci" niz pokazywaniem Diablo 3. Jest slabym aktorem , widac strasznie ze sciemnia.

 

Takie rzeczy juz byly przerabiane z Duke Nukem Forever i kilkoma innymi glosnymi tytulami ... calkiem zabawne.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwarzywszy na ludzi narzekajacych na grafike itp ze moglaby byc na miare dzisiejszych czasow. kiedy wydawali d2/w3 itp grafika tez nie powalala na kolana byla rowniez jakby z poprzedniej epoki a jednak gry odniosly sukces taki jakie zadne gry do tej pory nie odnosza jesli chodzi o rozgrywki online. nie od dzis w korei mamy pro-ligi starcrafta i w3 i napewno jednym z czynnikow dla ktorych to wlasnie te gry zostaly wybrane jest fakt ze nie wymagaja bog wie jakiej maszyny by smigac a gameplay i mnostwo rozwiazan taktycznych daje ludziom prawie nieograniczone mozliwosci. grafika jak na dzisiejsze czasy jest wrecz conajmniej tragiczna a przeciez nie jeden wizualnie gniotacy w3 i sc rts wyszedl w ciagu ostatnich lat chocby c&c3. jak w koncu zagramy w d3/sc2 kazdy zapomni o narzekaniu a blizz w patchach juz zadba o tym bysmy nie mieli na co narzekac :P

 

natomiast co do uwag i narzekania graczy blizz juz nie jedno ustepstwo zrobil w ciagu ostatniego roku w sc2 na rzecz wlasnie graczy wiec co do diablo nie ma obaw napewno nas posluchaja w jakims stopniu a w jakim to juz zalerzy od tego jak racjonalne pomysly bedziemy zglaszac

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ostatnia rzecz ktora inteligentny zlodziej by zrobil to pokazanie calemu swiatu swojej twarzy z kradzionym mieniem.

Mogles sie chociaz pokusić o obejzenie calego i sluchanie ze zrozumieniem...

koles twierdzi ze ma raka mózgu i umiera a fakt iz otrzymal do testow d3 to bylo jego zyczenie ostatnie i jakas WISH costam fundation skontaktowala go z blizzardem:P

sciema sciemą, ale nie zlodziej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles sie chociaz pokusić o obejzenie calego i sluchanie ze zrozumieniem...

koles twierdzi ze ma raka mózgu i umiera a fakt iz otrzymal do testow d3 to bylo jego zyczenie ostatnie i jakas WISH costam fundation skontaktowala go z blizzardem:P

sciema sciemą, ale nie zlodziej:P

no jakos mi to umknelo ... ;) bylo w part 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo wyglada na niezlego no lajfera ...

 

to oczywisty fake z kilku powodow :

 

Jesli jest Diablo 3 alfa-beta ( co jest niemozliwe na tym etapie produkcji ) to uruchamia sie ona tylko i wylacznie na dev-sprzecie ktory z Blizzarda raczej nie da sie wyniesc ;) No i trzeba zapewne znac sposob jak to wszystko uruchomic, to nie sa gotowe dystrybucje softu z dokumentacja i instalka ;)

Jesli to jest alfa-beta to uruchamia się na normalnym sprzęcie i uruchamia się go z execa, jak każdy normalny program. Programiści raczej ułatwiają sobie życie, nie utrudniają. A devkity to masz jak developujesz na konsole. Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest alfa-beta to uruchamia się na normalnym sprzęcie i uruchamia się go z execa, jak każdy normalny program. Programiści raczej ułatwiają sobie życie, nie utrudniają. A devkity to masz jak developujesz na konsole.

no tak, pliki exe niesamowicie ulatwiaja prace programistom :lol2:

 

no coz, blizzard bedzie aktualizowal swoja strone i wtedy sie dowiemy prawdy :) strona SC2 byla calkiem czesto aktualizowana .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, pliki exe niesamowicie ulatwiaja prace programistom :lol2:

 

 

Jesli sądzisz, ze developer woli odpalać program stosując jakąś magię, to żyj dalej w tym przekonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh co za perfidny oszust ...

wlasnie porownalem rzekomy gameplay z filmikiem od blizzarda Diablo3-GameplayTrailer_US.avi

 

sekunda po sekundzie ...

 

gameplay to dokladnie 9:39 do 9:40 , moment w ktorym akurat nie bylo slychac glosu lektora.

 

wybuch kultysty, whirlwind, wybuch kultysty ... wszystko sie zgadza, lacznie z rozstawieniem postaci barbarzyncy i i npc.

 

I tak każdy kto by obejrzał do końca wiedziałby że to fake

po co marnowac 40 min zeby sluchac wypocin takiego kolesia ... przeciez o to mu chodzilo ... dobrze ze darowalem sobie w polowie part 1

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy kto by obejrzał do końca wiedziałby że to fake nie patrząc na gameplay'a. :)

Koleś się tam nieźle rozkręca.

 

Co mi się podoba z tych pomysłów:

- walka z silnymi reprezentantami każdej z klas D2

- punkt zwrotny w którym decydujemy czy chcemy być źli czy dobrzy (niestety nie ma zbytnio sensu z punktu widzenia fabuły i głównych założeń, ale dałoby się zrobić). I zależnie od wyboru ścieżka ataku na heavens albo raid hell'a.

- yeti druid (to już żart ;) )

 

Typowa attention whore, niestety. W dodatku chce wyłudzić kasę od youtube'owiczów -_-

To mi jakoś umknęło...? Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie na tych screenach z "petycji" przesadzili z tym mrokiem, faktycznie kolory można by bardziej stonować ale na tym co proponują gracze [ciach!]o widać [; postać zlewa się z otoczeniem :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie na tych screenach z "petycji" przesadzili z tym mrokiem, faktycznie kolory można by bardziej stonować ale na tym co proponują gracze [ciach!]o widać [; postać zlewa się z otoczeniem :lol2:

Dokładnie. Chociaż gdyby wyciągnać z tego "złoty środek" mogłoby być na +. Tak czy inaczej to, co zostalo zaprezentowane w trailerze, mnie w 95% odpowiada, 5% to te cukierkowe otwarte przestrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ,,cukierkowatość'' tych otwartych przestrzeni nie razi tak bardzo :) w niektórych momentach wyglądają wręcz mrocznie :wink: . Jak dla mnie ten ostatni potwór w gameplay'u jest troche przesadzony względem wielkości. Poczekajmy na oficjalny wypust od Blizzard'a, wtedy będziemy mogli pomarudzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o postacie w grze to pamietam ze jak grałem barbem w d2 to tornado czy jak ten skill sie nazywa mialem pod sam koniec, wiec te postacie sa albo wyedytowane, albo maja wysokie levele.

to jest prezentacja , przygotowana specjalnie na pokaz. To nie jest wlasciwe diablo 3 ani demo ani beta. poprostu przygotowane aby zaprezentowac kilka pomyslow . Wiele osob o tym zapomina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy jeszcze - w samym założeniu, grafika ma być bajkowa, a nie fotorealistyczna. To nie Crysis (który do zaprezentowania nie ma nic poza widoczkami), którego akcja dzieje się na Ziemi, walczymy z ludźmi itd.. Widzieliście kiedyś fotorealistycznego orka? Wolę brak AA, trochę kanciaste modele i 40 fps przy hordzie jakichś ghuli, niż AAx16, wszystko tak mroczne, że własnej d*py nie widzę, realistyczne (w pewnym sensie) modele potworów i 15 fps. A model bohatera dlatego tak się świeci jak psu jajca, żeby w "mrrrocznych" lochach było go widać na tle tych ciemnych, rozpadających się ścian. Dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w opcjach możliwości "dostrojenia" otoczenia do swoich zachcianek. Od takiego cukierowatego do ociekającego krwią i flakami lub dopasowanie otoczenia do poziomu trudności.

 

Grafika w D2 też była trochę kanciasta za sprawą sprite'ów w niskiej rozdzielczości, ale, powiedzcie mi, kto się na to patrzył? Liczyła się zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Odważę się stwierdzić, że D2 było nawet liniowe(!) (co to, 6 questów na akt), ale nikt na to nie zwracał uwagi. To już Sacred był bardziej IMO rozbudowany: losowe questy po wykonaniu wszystkich głównych i pobocznych, OGROMNY świat (sam odkryłem, podczas... 100 dni gry, tylko 20%), ale jakoś to nie było to samo, co Diablo. Sparafrazuję powiedzenie: "Diablo jest jak prawda, sam się obroni" i myślę, że mam rację. Zobaczymy do tego 2009/2010 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest prezentacja , przygotowana specjalnie na pokaz. To nie jest wlasciwe diablo 3 ani demo ani beta. poprostu przygotowane aby zaprezentowac kilka pomyslow . Wiele osob o tym zapomina ;)

Owszem, ale chyba zapomniałeś co znaczy demo = demonstracja = prezentacja.

To tak na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nawet mówił: "Normalnie, skrzynie nie wyrzucają zestawu pancerza, ale na potrzeby naszej prezentacji..."

 

Samo demko BARDZO mi się podobało i byłem w stanie przymknąć oko na brak "mroczności" - w końcu to jeszcze alfa. Po zapadnięciu zmroku jednak było już bardzo fajnie. Dodatkowo ta muzyka i deszcz... Miód!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...