Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

@ Kelcior straciles konto i zmiane maila przez to ze blizzard dawniej mial zwalony system odzyskiwania konta, obecnie jest to prawie niemozliwe aby ktos przejal Ci konto ze zmiana mail'a przez co niemozliwe jest ewentualne skorzystanie z SQA.

 

Greetings,

 

You are receiving this message as we have found that your account has become compromised.

 

- What has happened?

 

1. Your Battle.net account has become compromised

2. Your e-mail account has become compromised

3. Your Battle.net secret question and answer have been compromised

 

As a result of this, I have temporarily suspended your World of Warcraft account, and disabled your current secret question and answer as a security precaution.

 

- What will I need to do next?

 

1. As we will need to update your e-mail address, please reply to this ticket with a new e-mail address that has not already been used with a Battle.net account.

2. Nominate a new secret question and answer from the list below

3. Scan or take a good quality picture of your photo ID (passport, driver's licence etc.) for ownership verification

4. Create a new support ticket with your newly created Battle.net account, and provide the following information in a text document (.TXT file, e.g. Notepad file) as an attachment:

 

- Battle.net Account Name: The current account name (email address) you are using to login.

- Confirmation that you agree to have your original Battle.net account e-mail changed to that of your newly created Battle.net account (your newly created account will be disabled as a result).

- NEW secret question and answer

- Name: The full name that the account was created with.

- A scan or digital image of nationally recognised photo ID, such as passport or drivers license (please do not include public transport cards, library cards etc, as these are unsuitable for our needs) as a separate attachment.

Mail ma niecale 2 tygodnie wiec watpie zeby od tego czasu cos sie zmienilo, tak wiec mylisz sie - wszystko mozna odzyskac i zmienic, wliczajac w to maila, secret q / answer.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wyraznie, w przypadku kiedy ktos zapomni nie ma mozliwosci zmiany SQA, mozna tylko poprosic o przypomnienie.

 

W twoim przypadku inna bajka.

Z drugiej strony LOL jesli ktos Ci wszedl w posiadanie wszystkich informacji.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. sprzedaz i kupno kont w EU jest legalna, EULA i TOS nie maja zastosowania w polskim i generalnie europejskim prawie.

W niemieckim sadzie toczy sie obecnie rozprawa odnosnie tego iz EULA i TOS jest bezprawna na gruncie lokalnym (Tak naprawde EU i Polsce),

zas sam rzecznik praw konsumentow ostatnio sam wzial sie do roboty wskazujac ze podobne praktyki czy DRM przy odsprzedazy sa bezprawne na gruncie prawa lokalnego.

Poniewaz blizzard jak i inne podmioty musi sie podporzadkowac prawu lokalnemu wiec mozecie spac spokojnie, ale nie polecalbym chwalic sie ze kupiliscie konto :wink:

 

Zgaszę Twój optymizm trochę, bo to, że toczy się rozprawa wcale nie znaczy, że zapadł wyrok. Poza tym prawo lokalne i prawo wspólnotowe nie pokrywają się w 100%, więc niemiecki wyrok ciach!o dla nas znaczy tak naprawdę. Już nawet nie wspominam o tym, że polskie prawo nie uznaje precedensów, więc w razie jakby co to prawnik w łapę i do sądu - gl&hf. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Takie umowy prawie na pewno zawierają niedozwolone klauzule. Problem w tym, że tego chyba się nie rozstrzyga na gruncie prawa autorskiego... to nie jest nasza własność, dostajemy licencję na używanie. 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj maja zastosowanie przepisy prawa cywilnego, praw konsumenta jak i prawo o ochronie praw autorskich, jako ze norma prawna jest wykladnia calosci, a nie jednego przepisu. W sumie mozna by jeszcze wrzucic handlowe.

 

KKND, problem z EULA jest taki iz nie podpisujesz umowy w momencie kupna, a dopiero w momencie logowania sie. W dodatku jest troche innych zawilosci w okolo tego, bo jesli sad niemiecki uzna pozew za sluszny, blizzard bedzie musial do kazdej kopii dolaczac umowe, a sprzedawca bedzie musial ja weryfikowac podpisek kupujacego lub podobnie przed wydaniem gry.

 

Mysle ze musielibysmy zalozyc nowy temat, bo jest to temat woda.

Zreszta, jesli ktos troche sledzi temat, napisze tylko pokrotce, dlaczego wiekszosc pozwow blizzarda konczy sie tajemnicza ugoda wgledem 'bot companies'.

 

Zreszta opisujac przypadek ktorym zajal sie sąd niemiecki wzial sie z tego, iz blizzard zmienia sobie EULA i ToS jak rekawiczki, co nawet dla kogos kto teoretycznie ma tylko pozwolenie na 'uzytkowanie' jest lamaniem prawa jesli pracuje na produkcie. I mam na mysli tutaj reverse engineering jak i 'bot companies'. Takze temat rzeka. Zreszta prawo wlasnosci jest tutaj nadrzedne jesli chodzi o EULA, bo w momencie kupna nie ma zadnych warunkow dotyczacych produktu.

 

Sorry ze pisze tak ogolnie, ale probuje skonczyc remont domu do 15 maja :lol:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić od kogoś kto przeszedł kampanie na singlu, 500 pozytywów, w historii zakupów ma zakup wózka dla dziecka. Taka osoba sprzedaje konto i nie będzie próbowała się na nie logować, a tym bardziej go odzyskiwać.

Jak ktoś licytuje od gościa w stylu damian1996 z 12 komentarzami, to faktycznie ryzyko jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest ryzyko niewazne ile ma pozytywow, ile ma lat i jakim samochodem jezdzi.

Konto bnet jest w 100% do odzyskania po straceniu nawet wszystkich danych , mozesz miec tylko nadzieje ze sprzedajacy cie nie wywałuje, a ja w ludzi nie wierze taka natura. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wyraznie, w przypadku kiedy ktos zapomni nie ma mozliwosci zmiany SQA, mozna tylko poprosic o przypomnienie.

 

Kolego przestań się zachowywać jakbyś pozjadał wszystkie rozumy bo ja swojego SQA nie pamiętałem i zostało mi one przypomniane oraz zmienione (podobnie z resztą jak imię i nazwisko) przez support. Z tego wynika że każda sprawę rozpatrują indywidualnie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bash odpisal cos takiego na Twitterze:

 

Josh Yopp ‏

Any idea as to when we will be able to "install" the retail client (digital copy) and download a patch before midnight launch? <3

 

Bashiok ‏

@yoppskie The client will unlock when your region hits its midnight release, not before.

Czyli gra bedzie dostepna od 00:01 we wtorek. Cieżki dzien w pracy dla niektorych ;P

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bash odpisal cos takiego na Twitterze:

 

 

 

Czyli gra bedzie dostepna od 00:01 we wtorek. Cieżki dzien w pracy dla niektorych ;P

 

For the European region, the game servers will go live at 00:01 CEST on May 15.

U nas do będzie chyba 23:01.

Jest jakiś sklep który gwarantuje wysyłkę klucza przed 15? (nie liczę kupna z bn za 60€ czy annual passa)

 

Ja kupiłem SC2 na GameCodes to klucz dostałem chyba tydzień albo 2 przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What Happens Exactly When Servers Go Live?

 

I think all Hell's gonna break loose......... :)

 

There will be a "Day One" patch everyone will need to get current. It won't be all that big though.

 

Stawiam na ~100mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wieje tu nuda ostatnio, co powiecie na dyskusje na temat sposobu rozwoju postaci? Kazdy chyba wybral juz klase, ktora bedzie gral. Mamy skape info na temat broni i kalkulator umiejetnosci - da sie posklejac cos.

 

Tak, jest tego pelno na forach BN ale zeby tam pisac tzreba miec SC2 albo WoWa i nie kazdy moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build który planowałem używać po wyjściu gry, ale przez ostatni miesiąc doszedłem do wniosku że sprawdzając każdy skill po kolei, skończę pewnie na czymś kompletnie innym.

 

Witch Doctor - Game Guide - Diablo III

 

 

A co do braku newsów: jutro w USA, zostanie wyemitowana reklama Diablo 3 (kanał fox, w przerwie Family Guy).

 

On Sunday, April 29, a new Diablo III television commercial will debut on FOX during Family Guy (9 p.m./8 p.m. Central). The spot includes a few juicy bits of never-before-seen Diablo III cinematic footage and sets a nightmarish tone as we count down the days to the end of days…

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W theorycrafta można się pobawić, ale to czysta zgadywanka, wyjdzie w praniu co działa a co nie. Każdy błąd czy problem z buildem można błyskawicznie poprawić żonglując do woli skillami więc błyskawicznie ludzie skopiują najlepszego combosa, i będzie meeega różnorodność na BN :wink:

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na temat WD wiem najmniej ale wyglada jakby sie trzymało kupy, a raczej Fetyszow. To byly chyba najbardziej irytujacy przeciwnicy w D2, no moze poza skoczkami w A2.

POdobno WD to czarny kon D3, we'll see.

 

Ja startuję barbarzynca. Pewnie Aerial nie polubi mojego Buildu ale oparłem go o Wrath of the Berserker czyli popularny SSJ5.

 

Barbarian - Game Guide - Diablo III

 

 

Leap sluzy jako sposob przemieszczania sie pomiedzy grupkami mobow - jak skonczymy z jedna to momentalnie wskakujemy w druga.

 

Cleave jest super bo kosi kilku przeciwnikow na raz i generuje duzo szalu a tego potrzeba do napedzenia Berserkera.

 

Furious Charge to "panic button" , uciekamy jak za mocno bija jednoczesnie regenerujac 8% zycia za kazdego udezonego moba -bezcenne.

 

War Cry to taki aperitif, 60 sekund masywnej regeneracji i zwiekszona obrona

 

Revenge - udeza mocno i wszystkich

 

DO takiej kompozycji potzreba duzo obrony i duzo regeneracji bo inaczej RIP. Z pasywnych wybralem:

 

Tough as Nails - +25% def, Berserker Rage - +25% dmg@ max fury i Brawler- +30%dmg kiedy w poblizu jest min 3 mobow

 

I teraz tak, cała filozofia to odpalic SSJ kiedy zaczynamy walczyc i potem ciagnac ile sie da. WotB trwa 15 sekund i ma 120s cooldown, ale z runa Thrive on Chaos za kazde wygenerowane 25 szalu przeciagamy go o 1s

Cleave za kazde udezenie daje 5f a z runa Reaping Swing dostaniemy dodatkowe 3f za kazdego trafionego przeciwnika. Biorac pod uwage ze kazda grupa nas otoczy, srednio powinnismy dostawac 5+3*3=14f za machniecie.

Potzrebujemy 25/s ale: warcry mozemy rzucac co 30s i generuje 30f a WotB zwieksza szybkosc ataku o 25%. Wszystko sprowadza sie teraz do odpowiedniej szybkosci ataku zeby srednio dostawac te 25f.

 

X*1.25*15=25, gdzie x-wymagana szybkosc broni, 1.25 bonus z WotB, 15 - fury za 1 machniecie + WarCry. Czyli potzreba nam broni o szybkosci 1.33 ats a to zaden problem bo wiekszosc toporow i Mighty Weapons (1H) ma taka, juz nie wspominajac o innych.

 

Spodziewam sie ze jedna grupka zajmie mnie na min 10 s (cooldown na Leap). w tym czasie wygeneruje ok 10 dodatkowych sekund wiec bede mial 15s czasu na znalezienie nowej grupki i tak dalej :D

 

To jedyne co mamy na najblizsze 2 tygodnie, teoria. Powiedz lepiej co ty planujesz aerial :rolleyes:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...