Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcjonerka jest znów do dostania na brytyjskim Amazonie w sensownej cenie (w porównaniu do tych z Allegro) + przesyłka gratis. Wersja angielska, ale jak dla mnie to zaleta.

 

Kurde, wychodzę na jakiegoś ambasadora Amazon w Polsce haha, no ale często tam zaglądam stąd wiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka jest znów do dostania na brytyjskim Amazonie w sensownej cenie (w porównaniu do tych z Allegro) + przesyłka gratis. Wersja angielska, ale jak dla mnie to zaleta.

 

Kurde, wychodzę na jakiegoś ambasadora Amazon w Polsce haha, no ale często tam zaglądam stąd wiem co i jak.

 

hm jak wejdziesz w linka "Show availability and delivery details"

pokazuje: Currently unavailable.

We don't know when or if this item will be back in stock.

Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kilka dni wrzucają kolejną porcję kolekcjonerek. Dzisiaj od rana były dostępne i pewnie przed premierą jeszcze się pojawią. Ludziska wykupują jak szaleni, stąd takie zmiany dostępności. Trzeba zaglądać w miarę często :-)

 

Aha, wspomniana cena to (niezmiennie od pewnego czasu) 69,85 funta. Wysyłka może byc gratis - nawet w takiej opcji paczki docierają do mnie w ok. 3 dni.

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakieś demko dostępne co bym sobie mógł zassać by obadać czyta gierka mi odpali ? kurde mam sentyment po DII i mam smaki na III ale nie wiem czy jest sens zawracać gitarę na konfigu: i c2d t8100 (2.1, 3mb L2) 3gb ram, no i karta graf najbardziej dołuje bo gf8600m GS... - to laptop jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Samsungu R560: C2D P8400 2.26, 4GB ram i GF9600M GT (ta karta to rzepa z pazdzierzem) i na natywnej 1280x800 gralem ze wszystkim na maxa (ale bez AA) i spokojnie wg wbudowanego licznika mialem minimum 25klatek (nawet podczas solidnej zadymy, a rekord to niecale 60).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie zawsze próbować w oknie jechać 800x600 udostępnili pod koniec bety, to taka sama rozdzielczość jak w d2 :) Powinno dawać solidnego kopa.

Z tym min fps, zależy jak się testuje. Na znacznie mocniejszym sprzęcie można spaść grubo poniżej 20 klatek np. na pillarach przed skeleton kingiem w becie (na karcie pokroju 6870), więc tutaj wszystko zależy gdzie testujemy. W bieganiu po mieście powinno być znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja nie testowalem a jedynie gralem i spogladalem co jakis czas na licznik. Pewnie jakby sie przylozyc to bym osiagnal taki slideshow ze glowa mala. Druga sprawa to rozdzielczosc. Full HD ma dwa razy tyle pixeli na ekranie a i AA potrafi tez w rzyc karcie dac. Tak czy inaczej wg mnie gra (a przynajmniej beta) byla conajmniej dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wymagam full detali i rozdziałki HD, wystarczy że bryknie na średnich ustawieniach ;) chodzi mi tylko o przyjemność z rozgrywki z kumplami bez klatkowania, ale wiadome, że nie będę grał w oknie 640x480 bo to bez sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakieś demko dostępne co bym sobie mógł zassać by obadać czyta gierka mi odpali ? kurde mam sentyment po DII i mam smaki na III ale nie wiem czy jest sens zawracać gitarę na konfigu: i c2d t8100 (2.1, 3mb L2) 3gb ram, no i karta graf najbardziej dołuje bo gf8600m GS... - to laptop jest.

 

Grałem na T8300 bodajże, 4GB RAM i 8400M GS i szło nawet nieźle, na 8600 powinoo być ok (w low oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git, to zamawiam, zamówię sobie wersje box, jakoś tak mam sentyment do pudelek, no i będzie fajnie wyglądało koło DI i DII hehe, nie wiem kiedy znajdę czas na grę ale coś się wykmini B-)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że w trybie single działa pauza po wciśnięciu esc. Będzie można tłuc pomioty w robocie i w razie czego zapauzować ;p

 

Pomysł fajny, niestety ja będę musiał poczekać na wersję MAc aby w robocie pograć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem na lapku i3 2330M 6GB i 520mx, i na low beta chodziła bardzo ładnie, mam nawet cichą nadzieję, że full po optymalizacji będzie brykać na średnich. Na waszych kompach też pójdzie ten 520mx jest troche lepszy od od integry intela HD3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, moim zdaniem optymalizacja bardzo dobra. Na moim leciwym sprzęcie z podpisu przy rozdziałce 1280x1024 wszystko na full miałem 90-100fps (bez żadnych tweaków w sterach pogarszających grafikę)

Mam nadzieję, że finalna wersja gry będzie tak samo latać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo musiałeś testować.. Zresztą gierka wygląda jakby była z 2006 więc to też za dobrze nie świadczy o ich optymalizacji.

Nie testowałem, lecz co jakiś czas zerkałem na licznik. A przeszedłem bete wzdłuż i wszerz 2 postaciami. Znacznych spadków, powodujących zacięcie się płynności gry, nie zaobserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę zdjęć pudełek:

Diablo III Collector's Edition Unboxing - Diablo Discussion and Community Forums - DiabloFans.com - Page 3

 

i zwykły box

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DjFIF-5paI8

 

coś czuję, że zawartość bonusowych płytek z CE pojawi się w internecie wkrótce

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomiędzy "mieć zawartość" a "mieć płytki" jest różnica ;) Nie ma to jak przeglądanie artworka, siedząc na kibelku.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę zdjęć pudełek

 

 

Graficznie ok ;-) ja i tak jako niespełniony tłumacz haha najbardziej cenię sobie te blizzardowskie opisy na pudełkach. Fajny, nieco patetyczny angielski - miło się czyta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moze troche noob-a

ale czy Wersja Kolekcjonerska zakupiona w PL - bedzie miala przetlumaczenie na jezyk PL ?

chodzi mi o te ksiazeczki, art book itp

Pytam gdyz

Pamietam ze kupujac Diablo 2 EK - calosc byla w jezyku PL i to calkiem niezle przelozone

wraz z instrukcja do gry.

Dlatego jestem ciekaw jak bedzie w przypadku EK zakupionej w PL?

Inaczej mowiac czy Wersja Diablo 3 EK - bedzie z polska lokalizacja ? bo nigdzie nie moglem sie dopatrzyc odpowiedzi

Co zas tyczy sie Zwyklej wersji to zapewne ta od dystrybutora CDprojekt bedzie w Calosci przelozona na PL

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...