Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje pewna grupa ludzi ktorzy chca miec legalnie nie posuwajac sie do zlodziejstwa...

 

Kolego proponuje przestudiować Kodeks Karny ŚCIĄGANIE utworów muzycznych w Polsce jest legalne.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisales o zawartosci EK - w ktorej sklad wchodzi rowniez Behind scens - to tez jest legalne?

Tak naprawde chodzi nie o to, ze ktos sobie cos sciaga - to kazdego indywidualna sprawa.

Ja chce miec na osobnych Plytach Soundtracka + BH oraz dodatki materialne ktorych z torrenta juz nie sciagne.

T/j mowie nie ma co Hejtowac, ze ktos kupuje EK - to jego sprawa, tak samo jak jeden kupi na polskie drogi Porshe a inny Poloneza

Wolny kraj, wolnosc wyboru i ceny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie tyle chodzi o samo przesłuchanie soundtracka, będzie też w grze, można sobie z plików gry będzie to wyciągnąć (legalnie).

W EK chodzi o to, że masz oryginalną płytę, pudełko do niej, listę utworów, wszystko w ładnej oprawie. Za to się płaci, myślę że akurat chętni nie kupują tego żeby tego na okrągło słuchać, ale żeby zwyczajnie posiadać oryginalne "limitowane" cd. To się nazywa kolekcjonerka nie bez powodu :) To trochę jak powiedzieć do kogoś kto zbiera autografy, że po co to kupił, można sobie w necie wyszukać i wydrukować..

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czullo to wyślij mi na pw z łaski swojej bo jakoś nie widzę.

 

edit: czullo już się nie odezwał.

Chyba zwieracze mu puściły.

Jak dla mnie czullo to kolejny troll.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na glownej diablofans.com jest troche wiecej screenow z poradnika brandygames

no nie moge, sa fopty itemow ale w takiej jakosci ze ni *** nie da sie nic przeczytac. ktos to robil chyba specjalnie <_<

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tracą wszyscy bo cena rośnie.

Edit: to znajdź mi EK za 350 zł skoro nie potrafią szukać.

 

2 sztuki Ci mogę wysłać we wtorek jak mi zapłacisz za nie po 500zł, jest tego mało owszem, bo bizzard przywalił w ciach!a i na Polskę poszło 50% nakładu który był założony z początku, temu też sklepy netowe odwołują zamówienia i temu też robi się taki szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skalowanie HP/dmg potworow

Normal# Players        HP%    Damage%1                100%   100%2                175%   100%3                250%   100%4                325%   100%Nightmare# Players        HP%    Damage%1                100%   100%2                185%   105%3                270%   110%4                355%   115%Hell# Players        HP%    Damage%1                100%   100%2                195%   110%3                290%   120%4                385%   130%Inferno# Players        HP%    Damage%1                100%   100%2                210%   115%3                320%   130%4                430%   145%
Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz wielkie cojones i szybkie buty to grasz z kumplami :)

 

jestem sfrustrowany tymi fotami na diablofans. Nie moge uwierzyc ze w 2012 roku takie wazne info ludzie wklejaja w takiej gownianej jakosci.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz wielkie cojones i szybkie buty to grasz z kumplami :)

 

jestem sfrustrowany tymi fotami na diablofans. Nie moge uwierzyc ze w 2012 roku takie wazne info ludzie wklejaja w takiej gownianej jakosci.

 

faktycznie trochę bez sensu bo nic wyczytać nie można

 

całkiem sporo tego wszystkiego jest setów i ogólnie wszystkiego, chyba nuda w grze szybko nie nastąpi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz wielkie cojones i szybkie buty to grasz z kumplami :)

 

jestem sfrustrowany tymi fotami na diablofans. Nie moge uwierzyc ze w 2012 roku takie wazne info ludzie wklejaja w takiej gownianej jakosci.

 

Bo to są chyba foty nie na zasadzie "zerknijcie i skorzystajcie" tylko "patrzcie, jaki jestem zajebisty i mam fajny poradnik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik ma chyba wersję cyfrową, która będzie updateowana.

Ale w praktyce ma tylko wartość spoilerową, ewentualnie kolekcjonerską, po iluś latach będzie zawierał dane z pierwszej rewizji gry. Są chyba takie poradniki do wowa dość stare już.

Po premierze staje się bezużyteczny, jako że dużo lepsze poradniki powstaną, zresztą kto w ogóle korzysta z czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik ma chyba wersję cyfrową, która będzie updateowana.

Ale w praktyce ma tylko wartość spoilerową, ewentualnie kolekcjonerską, po iluś latach będzie zawierał dane z pierwszej rewizji gry. Są chyba takie poradniki do wowa dość stare już.

Po premierze staje się bezużyteczny, jako że dużo lepsze poradniki powstaną, zresztą kto w ogóle korzysta z czegoś takiego.

 

Trudno będzie o lepszy poradnik od oficjalnego BradyGames...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srsly? Poradnik do Diablo? :lol:

 

Podstawy będą banalne, mechanika gry wyklucza przekombinowane buildy i możliwość pomyłki przy nich, a ew. theorycrafting którego i tak nie będzie w poradniku, będzie się pojawiać z czasem na forach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co w nim będzie, ale ma on 400 stron formatu A4 ;) Akurat theorycraftingu bym się w nim spodziewał, tak samo jak rozpiski co gdzie jest dropowane z jakim prawdopodobieństwem itd. (patrząc po ich poradnikach np. do jRPG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre forum >>> ten poradnik :P (spora część tego poradnika już jest w interncie, głównie tabele z affixami)

Raz, że forum będzie najaktualniejsze, to zawsze ludzie znajdą znacznie więcej detali, nie ma nawet co porównywać. A jako sama baza danych, błyskawicznie powstaną strony zawierające jeszcze więcej szczegółowych danych z gry (wszystkie tabele ze statystykami). Potrzeba tylko rozszyfrowanego klienta gry (czyli premiery), wtedy zacznie się "datamining".

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie: theorycrafting to dalej jest craft, czyli próba odszyfrowania pełnej mechaniki na podstawie grania w gotową grę, a nie jakichś strzępków informacji rzuconych przez blizzarda - dopiero po premierze będzie możliwe powiedzenie cokolwiek pewnego o dropach, mechanice, itd. i to też nie tak szybko, na pewno nie świeżo po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki na Diablofans ogarneli te rozmazane fotki i mozna normalnie czytac:

 

(Spoiler) Diablo III - Item Affixes

 

(Spoiler) Diablo III - Legendary Items

 

(Spoiler) Diablo III - Achievements

 

(Spoiler) Diablo III - Monster Traits

 

(Spoiler) Diablo III - Set Items

 

(Spoiler) Diablo III - Boss Health and Information

 

 

To tak nienaturalnie wyglada jak zamiast statystyk widzimy affixy, jakby nie mogli tego bardziej przystepnie zrobic, ale przynajmniej jest to jakis punkt startowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...