Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zbaczając z tematu:

 

Zamawiał ktoś już kiedyś coś preorderem z gram.pl do odbioru w salonach Sferis? Pytam z ciekawości, ponieważ na maila mi nie chcą odpisać (2 maile z pytaniem poszły tydzień temu), a dobrze by było wiedzieć czy będę mógł to wybrać we wtorek. Niby wysyłka 14 maja.

 

@zzizzy, nie chodzi mi o to ile tam ta paczka będzie czekać, ale czy na pewno będzie do odbioru już 15 maja (w dniu premiery).

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gram.pl jest napisane:

 

Zamówienie czeka na odbiór przez 5 dni roboczych. Po upływie tego okresu zostaje anulowane.

@up: no pewnie że będzie, pod warunkiem że dostaniesz kod do weryfikacji

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do skrzynki pocztowej dostałem nową ulotkę MediaExpert, a w niej reklamują Diablo III za 155zł ;)

 

o, git, mediaexpert mam 10km od domu, trza z rana uderzyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry test wydajności w miejscu gdzie fpsy spadają

 

E8400 @ 4.2ghz + gtx460 @ 900mhz

vs

2500k @ 5ghz + gtx570 @ 850mhz

 

Diablo 3 Beta: E8400|GTX460 vs 2500K|GTX570 - Video Dailymotion

 

min fps 20 vs 51

 

widać siłę cpu

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z go2arena napisali na facebooku że do 6:00 powinni wyrobić się z wysyłką wszystkich kluczy. Wysyłają według kolejności zamówień, z tego co wiem to teraz są około 22.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta "zmiana sposobu wyswietlania" przypomina mi o botach do diablo 2 ktore tez zmienialy sobie sposob wyswietlania:

 

http://newd2event.net/img/mmbot/RaukBot/4.jpg

 

Moze to nie jest sprawiedliwe wrzucanie obu rzeczy do jednego wora, ale analogia jest. Imo kwestia czasy jest az ktos udostepni ten mod z wlasciwosciami "usprawniajacymi" rozgrywke dlatego popieram stanowisko Blizza odnosnie wszelkich modyfikacji gry. Trzeba dmuchac na zimne, nie chce patzrec jak kolejna czesc gry pada ofiara cheaterow i oszustow.

 

Ty, ale jak chcesz zmusić instrukcje shadera do zrobienia czegokolwiek? Jesteś pewien, że wiesz jak FXAA injector działa? To po prostu dodatkowy shader, który karta graficzna ma policzyć, nic więcej. Nie ingeruje w grę, bo nie ma jak, to dodatkowa warstwa obróbki obrazu wstawiona w grafie przed wyjściem na monitor.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale jak chcesz zmusić instrukcje shadera do zrobienia czegokolwiek? Jesteś pewien, że wiesz jak FXAA injector działa? To po prostu dodatkowy shader, który karta graficzna ma policzyć, nic więcej. Nie ingeruje w grę, bo nie ma jak, to dodatkowa warstwa obróbki obrazu wstawiona w grafie przed wyjściem na monitor.

 

 

Oprocz tego na czym wszyscy sie skupiaja czyli ze popieram zakaz chociaz sam mod w obecnej formie wierze ze jest nieszkodliwy (nie wiem jak dziala i w sumie mnie to nie interesuje) napisalem rowniez (co jest wg najwazniejsze) ze ten wlasnie mod moze stac sie punktem wyjscia do tworzenia narzedzi ktore zniszcza rozgrywke rownie skutecznie co boty w D2.

 

Podobnie jak Skinny500 i alCatraz , obawiam sie ze podobne mody beda wykorzystywaly niewinny argument zmiany grafiki w celu botowania czy tez oszukiwania. Jezeli Blizz zgodzi sie na taki niewinny mod to potem poleci to lawinowo. To jak wstawic stope w drzwi. Implikacje tej niewinnej nakladki sa duzo wieksze niz wyostrzone tekstury.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci to trzeba wtłuc do głowy, że mod tego typu może ciach!o zrobić jeśli chodzi o rozgrywkę czy jakiekolwiek cheatowanie?

Normalnie gadanie jak do ściany.

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwszy krok do czegokolwiek.

Na tej samej zasadzie możesz sobie w sterownikach wymusić Anti Aliasing, Aniso czy jakis Ambient Occlusion, kumasz czaczę? Czy uważasz, że sterowniki to też pierwszy krok do zrobiwnia bota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dedisdead1 TOS against mods is so we can ban cheaters. I agree DarkD3 is not a cheat...yet. As long as it is not a cheat, no ban is likely.

Twitter

 

Nadal nie rozumiem w jaki sposob DarkD3 mialby byc wstepem do botow. No ale coz, nie rozumiem tez jak naklejki na samochodzie podnosza ich osiagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisze ze mod moze byc inspiracja do tworzenia botow/hackow, wy ze sie nie znam i nie wiem jak dziala

 

ja pisze ze pozornie mala nieznaczaca aplikacja moze w dluzszej perspektywie okazac sie kamieniem wegielnym wiekszego projektu, wy piszecie ze sie nie znam i nie wiem jak dziala

 

przyznaje ze nie wiem jak dokladnie dziala, bo to jest malo istotne biorac pod uwage co chce powiedziec, wy cieszycie geby bo niby dowodze waszego punktu widzenia

 

I ty mi mowisz ze to ja jestem glupi i mowi sie do mnie jak do sciany, kiedy to wy dwaj powtarzacie ciagle ten sam argument. Wiem ze ten glupi mod jest nie szkodliwy ale ktos zainspirowany nim moze zrobic cos szkodlwego, to jest caly problem. z mojej strony eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy, ze jestes zwolennikiem opcji totalnego zakazu czegokolwiek (bo jesli zgadzamy sie na "jakas" modyfikacje produktu, to czemu tez nie na inna).

Rozumiemy, ze z ekstremalnie ogolnego punktu widzenia (bez wnikania w zadne techniczne detale i zakladajac umiejetnosc wykonania niemozliwego przez cheaterow) masz racje, ale mamy tez nadzieje naprostowac Twoj punkt widzenia. Chcemy abys dostrzegl, ze twoje "politykowanie" nie ma wiekszego sensu. "Diabel tkwi w szczegolach" jak to mawiaja, i w tym wypadku te szczegoly uniemozliwiaja zbudowanie bota z DarkD3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie twitta Wilsona, Blue post na battlenecie mowiacy miedzy wierszami iz jest generalny zakaz stosowania modow, jednakze [czyt. miedzy wierszami] nie ma co robic z injectora diabla bo jest to ANI MOD, ani program, a jedynie DIRECT X filter.

 

Zreszta, niby jak mieliby to wylapac? Wardenem? Niggah please :D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisze ze mod moze byc inspiracja do tworzenia botow/hackow, wy ze sie nie znam i nie wiem jak dziala

 

Oprocz tego na czym wszyscy sie skupiaja czyli ze popieram zakaz chociaz sam mod w obecnej formie wierze ze jest nieszkodliwy (nie wiem jak dziala i w sumie mnie to nie interesuje) napisalem rowniez (co jest wg najwazniejsze) ze ten wlasnie mod moze stac sie punktem wyjscia do tworzenia narzedzi ktore zniszcza rozgrywke rownie skutecznie co boty w D2.

 

Podobnie jak Skinny500 i alCatraz , obawiam sie ze podobne mody beda wykorzystywaly niewinny argument zmiany grafiki w celu botowania czy tez oszukiwania. Jezeli Blizz zgodzi sie na taki niewinny mod to potem poleci to lawinowo. To jak wstawic stope w drzwi. Implikacje tej niewinnej nakladki sa duzo wieksze niz wyostrzone tekstury.

 

To tylko w kwestii formalnej.

 

A co do reszty - równie dobrze możesz oskarżyć ustawienia w sterownikach o zachęcanie do modowania. Stosujesz argumentację w stylu "kijem baseballowym można zabić, zabrońmy więc grania w baseball".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie twitta Wilsona, Blue post na battlenecie mowiacy miedzy wierszami iz jest generalny zakaz stosowania modow, jednakze [czyt. miedzy wierszami] nie ma co robic z injectora diabla.

 

Mógłbyś zarzucić linkiem, bo ja na ich forach nie jestem oblatany. Dzięki z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja podobna do tej z FXAA infectorem w BF3. Oficjalnie nie mozna z tego korzystac, tak przynajmniej twierdzi EA Support i czasami goscie od Punkbustera. Nieoficjalnie (chyba nawet tworcy o tym wspominali) nikt nie zostal za to ukarany i szkodliwosci nie ma zadnej. Boty natomiast byly, beda i nie maja z tym zadnego zwiazku. Podobnie bedzie i tutaj. Moze Blizzard faktycznie bedzie sprawdzal przy odpalaniu wszystkie pliki, nawet ten nadmiarowe i moze faktycznie beda wowczas banowac choc to generalnie droga do nikad. Nie sadze jednak, zeby mialo tu duzy wplyw na boty, bo te i tak sie predzej czy pozniej pojawia i DarkD3 nic w tej kwestii nie zmieni.

 

Podejrzewam, ze nawet jesli gra faktycznie bedzie sprawdzala wszystkie pliki w katalogu instalacyjnym to wystarczy wrzucic .dlla i ustawienia shaderow do systemu (podmieniajac oryginal) aby to ominac. Roznica taka, ze efekt zostanie zaaplikowany na kazda aplikacje wykorzystujaca ta biblioteke.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z DarkD3 jednak w pewnym stopniu jest. Jeśli tego typu modyfikacje będą przechodziły na luzie (w D2 za multires leciały bany) to nie widzę problemu, aby za moment pojawiły się wtyczki dzięki, którym będziemy mieli pewną przewagę na PvP.

Edytowane przez midzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z DarkD3 jednak w pewnym stopniu jest. Jeśli tego typu modyfikacje będą przechodziły na luzie (w D2 za multires leciały bany) to nie widzę problemu, aby za moment pojawiły się wtyczki dzięki, którym będziemy mieli pewną przewagę na PvP.

 

Czy wiesz w jaki sposob dziala zarowno DarkD3 jak i multires z D2(w jaki sposob jest to zaimplementowane i implikacje wynikajace z tego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...