Skocz do zawartości
karwal128

Monitor 22" Tani, Dobry 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na zakup monitora 800zł. Chodzi mi o panoramę 22" ze złączem DVI. Co radzicie ?. Zastanawiam się nad:

 

LG L222WS-SN 700zł

LG L226WTQ-SF 740zł

 

IIYAMA E2200WSV-B 740zł

IIYAMA E2201W-B1 715zł

IIYAMA E2201W-B2 729zł

IIYAMA E2202WSV-B1 619zł

IIYAMA E2202WSv-B2 649zł

 

Samsung 2243NW 735zł

 

 

Monitor głównie do neta, filmów i gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie LG W2252TQ Warto dopłacić, do gier, neta i filmów jest idealny :) 3-letnia gwara door-to-door i gwarancja 30 dni na wypalone pixele :)

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iiyamkę PROLITE E 2200 WS B z DVI. Po ustawieniu kolorów w panelu NV, monitor działa wysmienicie. Dobra jasność, łatwy w obsłudze, żadnego smużenia, matowy (co bardzo chwalę w monitorach).

Z minusów wymienić mogę nieszczególną estetykę, choć mi na tym nie zależało wogóle, słabe głośniki, których nigdy nie użyłem oraz fakt, iż w kompletnych ciemnościach widać podświetlenie monitora, gdy jasność i kontrast są ustawione wysoko.

 

Gdybym teraz miał kupić monitor 22" to bez wahania kupiłbym ten sam model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu sami maniacy OC , tak że kupują 15" i kręcą na 25"+ :D

 

tylko jedna rada , nie bierz samsunga , nie ma gwarancji na martwe piksele

 

znajomy ma iiyame e2200wsv-b , może się jakoś nie zachwyca , ale także nie słyszałem żeby się skarżył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu sami maniacy OC , tak że kupują 15" i kręcą na 25"+ :D

nie my kupujemy 2 matryce i spawamy do "kupy" :razz:

 

 

a tak na serio to nikt nie pisze bo monitorow jest taka masa ze nie wiadomo jak porownac kilka z nich, i uzytkownicy nie chca ci zle doradzic :razz: a monitor bierz taki :

 

1. czas reakcji

2. kontrast

3. i tam te taki inne :razz:

4. musi sie podobac (chyba ze wyglad nie ma znaczenia)

5. nie wazna firma waznie ile jest gwarancji (martwe pixele itp.)

6. musisz zmiescic sie w budzecie

 

czyli poprostu wpisujesz ze do 800 zl i wybierasz ten z najlepszymi parametrami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na LG LCD 22" L226WTQ. B.fajne ma parametry 2ms, kontrast 5000:1, wejścia d-sub i DVI, jasność 300ccd/m2, kąty widzenia po 170 stopni. Cena też dobra 830 zł z przesyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chwale swoja Iiyame E2201w-b1, 0 input laga, 3 lata gwarancji door-to-door, 30 dni na pixele, kolory w porzadku, katy widzenia odpowiednie, i nie wierz w dane producenta o kacie rzedu 170stopni w monitorach na matrycy tn, bo realnie jest max 140 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie chcę zakładać kolejnego tematu na ten temat więc udziele się tutaj.

Poszukuję monitora do 800zł (nie ma mowy o żadnym dokładaniu, chyba że przesyłka).

22'', DVI, Panorama.

Wpadł mi w oko ten oto monitor Asus VW222U.

Specyfikacje prezentują się bardzo dobrze, jednak mam pytanie jak wygląda połączenie z DVI-D?

Aby zasięgnąć wiedzy odwiedziłem Wikipedie, i złącze DVI od DVI-D różni się wyglądem, więc pytam jak wyglądało by to z podłączeniem tego monitora?

 

EDIT:

A może jednak lepiej SAMSUNG 22" 223BW?

Edytowane przez radziuinblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG LCD 22" L226WTQ ma złącze DVI-D (HDCP), będzie on pasował do karty graficznej gf 7300gt palit 256mb/128bit AGP ?. Nie chce go podłączać przez złącze d-sub, interesuje mnie tylko cyfrowe. Proszę o szybką odpowiedź.

Edytowane przez karwal128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam od siebie 226BW. Piękny design, oglądanie filmów i granie - bajka!

 

Jednym klawiszem na LCD zmieniamy ustawienia w zależności od tego czy gramy, oglądamy film czy serfujemy po necie. Bardzo przydatna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SebaSonido

 

Zapomniałeś dodać o loterii z matrycami...

 

Asus VW222U będzie OK.

No i ...? Przeczytałeś tylko o tym czy widziałes na żywo? Mi akurat niby trafiła się ta słabsza, ale z tego co widziałem na żywo i rozmawiałem z użytkownikami tegoż LCD nie różnią się one praktycznie niczym i obraz jest I-szej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. LG LCD 22" L226WTQ ma złącze DVI-D (HDCP), będzie on pasował do karty graficznej gf 7300gt palit 256mb/128bit AGP ?. Nie chce go podłączać przez złącze d-sub, interesuje mnie tylko cyfrowe. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi końcówkami że tak się wyrażę. LG L226WTQ, LG L226WT-SF, LG L226WTQ-PF. Chodzi tu o kolor czy co ? bo nie wiem. Wielkie dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...