Skocz do zawartości
pipanol-pl

Jaka Grafa Do 400 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje jakąś grafe do 400 zl wiem że nic dobrego za to nie kupie no ale będę próbował ;) Pod uwage biorę tylko NVidie.

 

Z tego co się rozglądałem to zainteresowały mnie dwie grafy.

 

http://www.allegro.pl/item385924089_karta_..._promocja_.html

 

 

http://www.allegro.pl/item384252829_gainwa...bit_bliss_.html

 

 

http://www.allegro.pl/item384751459_gigaby...mhz_turbof.html

 

może coś z tego ?? czekam tez na wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to kolega ma jakieś zastrzeżenia do ATI ? 100 PLN dokładasz do 4850 i masz znacznie wydajniejszą kartę niż 9600gt czy 8800GS

Nie mam, ale za ~400zł nie kupisz 4850 ;).

Chyba najlepsza będzie Galaxy z CM, kumpel ma i sobie chwali, cichutko w miarę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, żeby dołożył 100 PLN. Za 400 spokojnie może dorwać 8800GT, ale najbardziej opłaca się teraz brać 4850. Za 500 PLN spokojnie dorwie jakąś. Dlatego warto dozbierać jeszcze.

 

pipanol-pl jak Ci zależy na ciszy to z tych tylko palit, bo Zotac i Galaxy ma głośne chłodzenie. Ale z kolei Zotac ma wyższe taktowanie rdzenia, więc będzie troszkę szybszy. ;) Jednak to da się nadrobić w Palicie po prostu podkręcając rdzeń.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tylko 256MB

fakt nie czytałem ofert dokładnie , ale widziałem je z 5 razy i nie zwróciłem uwagi na ilość ramu , chyba byłem zbyt pewny że wszystkie 88gt mają po 512MB , sry za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie tworzyć nowego wątku to się tu wepchnę. Z 8800 - to na które patrzeć pod kątem ciszy? Do tej pory mi to nie przeszkadzało ale zmieniłem zasilacz no i teraz już czuć różnice :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym Ci radzil kupic geforce 8600 gt , 512 mb

mam ją juz kilka miesiecy i spisuje sie znakomicie

Dobre xD nie sluchaj tego pana czasem;p

Ja bym bral 8800Gt/9600GT/9600GSO 768MB imo co bys nie wybral i tak bedzie git:)

 

ps ewentualnie polecam gf2mx mojemu kumplowi chodzi juz 5lat i dziala , WARTO:)

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepene sie pod temat bo pytanie niemal identyczne, z ta roznica ze chodzi o wersje 8800GT.

Co wybrac:

Inno3D 8800GT

czy

Gigabyte 8800GT

A moze warto zwrocic uwage na inna wersje.

Takie glowne pytanie, to czy te chlodzenie na Inno jest wmiare ciche i bedzie sie nadawalo do oc.

No chyba, ze oplaca sie doplacic te ~70zł i miec zalmana. (i troche bardziej zaufana firme imo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ s0n1c To jak już masz zamiar płacić 470zł za 88GT to dorzuć jeszcze 30 i kup 4850

 

@pipanol , to stara konstrukcja dużo gorsza niż zwykły gts 512mb

Edytowane przez BLiT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ s0n1c To jak już masz zamiar płacić 470zł za 88GT to dorzuć jeszcze 30 i kup 4850

No wlasnie o to pytanie, czy jest sens dokladania tej kasy. Bo bralem pod uwage zakup wlasnie 4850, ale jakos 500zł mi sie nie widzi, a az tak strasznie duzo nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...