Skocz do zawartości
janekx

...czy To Coś Groźnego, Proszę O Pomoc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

...właśnie kupiłem nowy dysk Samsung F1 640 GB, działa on jako 2 dysk, nie systemowy

 

...niepokoją mnie pewne testy (zwłaszcza jeden), które zrobiłem, poniżej zamieszczam kilka screenów

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

HDTach Long Benchmark

Dołączona grafika

HDTach Quick Benchmark

Dołączona grafika

Errors Scan

Dołączona grafika

 

odczyt z Everesta

Dołączona grafika

 

i ostatni odczyt z HDDLife

Dołączona grafika

 

...co dziwne dysk jest nówka (2 dni), a sprawność tylko 85 % (przy moich 2 pozostałych jest po 100 %), przy włączeniu również w biosie opcji S.M.A.R.T Enabled dysk się nie odpala

 

...pomóżcie bo nie wiem czy na nim trzymać dane, boję się je stracić

 

...nie wiem czy to coś poważnego,będę wdzięczny za pomoc, może ktoś spotkał się z podobną sytuacją, będę wdzięczny za każdą pomoc i wskazówkę co można zrobić

 

Pozdrawiam

janekx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mówi tobie coś słowo "unkonown" teraz jedyne co możesz zrobić to iść na stronę Samsung i pobrać program diagnostyczny żeby dowiedzieć się co to za "unkonown attribute" i czy jest groźny

 

bardziej bym się przejmował tym C8 sądzę ze program diagnostyczny wykaże że dysk nie do końca jest sprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...