Skocz do zawartości
seboltg

Karta Graficzna Do 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukam karty graficznej do 500zl

Co sadzicie o :

Inno3d GeForce 8800 GTS 512MB DDR3 PCI-E BOX http://www.agito.pl/seria_8/inno3d_geforce...168.327357.html

 

Gigabyte GeForce 8800 GT Zalman 512MB DDR3 PCI-E BOX http://www.agito.pl/seria_8/gigabyte_gefor...168.327131.html

 

MSI GeForce 8800 GT OC 512MB DDR3 PCI-E BOX

http://www.agito.pl/seria_8/msi_geforce_88...168.326212.html

 

Chodzi mi o karte do grania w crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4850<500PLNuf B-)

 

jeszcze wczoraj cena była jakieś 498... ja też się czaję na 4850, ale chyba zacisnę zęby jeszcze mocniej i poczekam jeszcze z tydzień, dwa, bo przy takim tempie spadku cen, to szybko w pięciu stówkach z hakiem zmieści się jeszcze jakieś fajne chłodzenie ;) Ale zdecydowanie 4850 rulez za taką kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4850<500PLNuf B-)

 

jeszcze wczoraj cena była jakieś 498... ja też się czaję na 4850, ale chyba zacisnę zęby jeszcze mocniej i poczekam jeszcze z tydzień, dwa, bo przy takim tempie spadku cen, to szybko w pięciu stówkach z hakiem zmieści się jeszcze jakieś fajne chłodzenie ;) Ale zdecydowanie 4850 rulez za taką kasę

no jak zamowisz w tym sklepie to na gwiazdke karta pewnie otrzymasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam opinie o tym sklepie, ale moja bieżąca maszyna pochodzi w 75% stamtąd i zamówiony sprzęt odebrałem po 2 dniach od zamówienia...

było to jakiś czas temu i mieli wtedy jeszcze sporo mniej towaru w ofercie, więc nie wiem, jak jest teraz, ale cały ten sklep chyba działa na zasadzie 'nie posiadania całego towaru na stanie', tylko stałej współpracy z dostawcami

nie wydaje mi się jednak, żeby miało być aż tak hardkorowo, że zamawiają towar dopiero w momencie, kiedy mają kasę na koncie...

przy 4850 jest status 'dostępny', a w ogóle, to zawsze można zadzwonić i się dopytać :) ja na 100% tak zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, podlacze sie do tematu:)

mam pytanie odnosnie gf 9600gt, lepiej brac od galaxy czy palita? kumpel sie mnei pyta a ja ostatnio nie w temacie i szczerz emowiac nie wiem co mu powiedziec, czy lepiej cos innego? widze ze tu polecaliscie radka, ale ziomek sie sparzyl juz na radkach, hehe tka jak ja z reszta. z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

znam opinie o tym sklepie, ale moja bieżąca maszyna pochodzi w 75% stamtąd i zamówiony sprzęt odebrałem po 2 dniach od zamówienia...

hihi, a pozostałe 25% też stamtąd tylko nie mieli od ręki :-D

 

żarty żartami ale ulubiony to rzeczywiście ciut niewypał. Nie problem dać najniższą cenę kiedy realizacja sprzedaży odbędzie się za dwa miesiące :-) (dla niewtajemniczonych powiem, że to sporo czasu na znaleznienie najtańszego źródła, poza tym sprzęt szybko tanieje i w takim wypadku w normalnym sklepie po 2 mies. można kupic taniej :-)

 

A wracając do karty to tak jak koledzy mówią 4850 rulezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak radek HD4850 jak najbardziej ,lecz nie od Gigabite... Weź lepiej Asusa lub Sapphire...

czemu? naklejka ładniejsza?

przecież w tej chwili tylko tym się różnią... a może się mylę?

btw, mam w tej chwili już drugiego GFa Gigabyte'a i absolutnie nie mam na co narzekać

wcześniej miałem 6600GT, teraz 7600GT, obie chłodzone pasywnie, obie tip-top

 

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=12880

 

Tutaj radek jeszcze tanszy, a wysyłka 1zł.

niestety ta karta nie jest objęta promocją transportową

ale wysyłka 15/20 zeta, więc i tak nieźle

Edytowane przez MikouaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z tego co słyszałem Gigabyte Radeon HD 4850 ma obniżone zegary. To prawda ? Jeśli nie to najmocniej przepraszam!

 

btw, mam w tej chwili już drugiego GFa Gigabyte'a i absolutnie nie mam na co narzekać

Rozmowa toczy się o Radeonia a ty Mówisz że masz GeForce... Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa toczy się o Radeonia a ty Mówisz że masz GeForce...

 

Hmm... Z tego co słyszałem Gigabyte Radeon HD 4850 ma obniżone zegary. To prawda ? Jeśli nie to najmocniej przepraszam!

Wydawało mi się, że ogólnie dyskredytujesz Gigabyte'a. Z radkami nie miałem jeszcze do czynienia.

Tak jak napisałem, mogłem się mylić, bo nie miałem czasu sprawdzić. Już sprawdziłem, rzeczywiście Gigabyte'y mają niżej taktowane pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że ogólnie dyskredytujesz Gigabyte'a. Z radkami nie miałem jeszcze do czynienia.

Tak jak napisałem, mogłem się mylić, bo nie miałem czasu sprawdzić. Już sprawdziłem, rzeczywiście Gigabyte'y mają niżej taktowane pamięci.

Nie, nie mam nic do Gigabyte. :wink: Chodziło mi właśnie o te zegary, które są niewiadomo czemu zmniejszone :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez sensu, a rozchodzi się to, jak świeże bułeczki...

A wracając do tematu, to w tej chwili najtaniej 4850 można dostać Power Color (Gral, Allegro) i Sapphire (Pixmania).

 

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy się opłaca, to proponuję ..:: fajny teścik ::..

Zastanawiałem się nad zestawem 4850+Thermalright, ale zdecydowanie skłaniam się ku opcji z Fridgem; ponad 500PLN... ale jeżeli rzeczywiście da radę bez wentyla z nominalnym taktowaniem, to cisza jest warta te 70-80 zeta ponad budżet, choć upgrade coolera jest całkowicie opcjonalny :wink:

Edytowane przez MikouaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiadomo bo wiele osob w temacie o 4850/4870 twierdzi ze ich gigabyte maja normalne taktowania :)

Ech... to ja już nie wiem jak to jest...

 

Co do radeonka. Czym się różni PowerColor od np. Sapphire ? Poza ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...