Skocz do zawartości
daar

nowy cooler dla AMD 19decybeli (do XP 3000+)!!!

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia co on daje pewnie nie wiele ja bym z pewnoscia nie zalozyl go na mojego durona... titan jest na bank o niebo wydajniejszy co prawda glosniejszy ale lepszy...

ps ile w ogole takie cosik kosztuje?? jak wiecej niz 25 zl to nie bierz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia co on daje pewnie nie wiele ja bym z pewnoscia nie zalozyl go na mojego durona... titan jest na bank o niebo wydajniejszy co prawda glosniejszy ale lepszy...

ps ile w ogole takie cosik kosztuje?? jak wiecej niz 25 zl to nie bierz :wink:

taa.. "titan na bank wydajniejszy" buehehee dobre sobie ,ten twoj titan przegrywa z silent breeze o 5 stopni! mimo malego przeplywu powietrza i praktycznie ciszy ,tutaj testy:

 

http://www.digit-life.com/articles2/coolin...b2k3-part4.html

 

ja bym sie jednak zastanowil nad igloo 2500 (26dB)- jest gorszy od volcano 7+(high) tylko o 2 stopnie (i bedzie chyba tanszy , nie jest pozlacany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silent breeze kosztuje ok. 80 zyli

Za te cene to mozna kupic Volcano 7 bez plusa, znacznie wydajniejsze

Dołączona grafika

 

ten volcano 7 nie dosc ze chodzi jak odkurzacz (50 dB) to jeszcze o jeden stopien gorszy od silent breeze (radze przegladnac ten test 60 coolerow-link wyzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa.. "titan na bank wydajniejszy" buehehee dobre sobie ,ten twoj titan przegrywa z silent breeze o 5 stopni! mimo malego przeplywu powietrza i praktycznie ciszy ,tutaj testy:

 

http://www.digit-life.com/articles2/coolin...b2k3-part4.html

 

ja bym sie jednak zastanowil nad igloo 2500 (26dB)- jest gorszy od volcano 7+(high) tylko o 2 stopnie (i bedzie chyba tanszy , nie jest pozlacany)

ten volcano 7 nie dosc ze chodzi jak odkurzacz (50 dB) to jeszcze o jeden stopien gorszy od silent breeze (radze przegladnac ten test 60 coolerow-link wyzej)

A sam go testowales czy tylko na tym tescie sie opierasz?? bo mnie ten test nie przekonuje...

Dobre ... jak to Iglo wygrywa z Volcano7+ mega lol...

Jeszcze jedno pyt czy wiatrak tez jest pozlacany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam spire taki jak w opisie spire falconrock II - silent w tym tescie wypadl niezle a co do ciszy to nie llychac go wogole chyba ze przylozych ucho do obudowy wydajnosc bardzo dobra 45 stopni w stresie na 1700+@2200+ to chyba niezle :) cicho wydajnie i tanio !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem konserwatysta - jak zwykle zreszta ;]

kup v7+ albo v11 i bedzie git ...

Mam do sprzedania vocano 7+

Nawt na najniższych obrotach jest głośniejszy od mojego odkurzcza.

Działał na moim procu przez 15 minut i wymiękłem od jego odgłosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wierze w ten wentyl... sam kupiłem igloo 2410 ( na atlona 2100+) i działa 2x ciszej od zasilacza!!!! (musze teraz z zasilaczem kombinować zeby go uciszyć) a z wydajnością to jest tak że temperatura jest 50 - spoczynek 58 streess...

ale trzeba mieć na uwadze że mam najbardziej prądożernego atlona ( wydziela 72W). w testach wyszedł dużo niżej od bohatera wątku a jestem szczerze z niego zadowolony...

 

PS.poprzedni strasznie warczał... niemogłem spać...przy kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wierze w ten wentyl... sam kupiłem igloo 2410 ( na atlona 2100+) i działa 2x ciszej od zasilacza!!!! (musze teraz z zasilaczem kombinować zeby go uciszyć) a z wydajnością to jest tak że temperatura jest 50 - spoczynek 58 streess... 

ale trzeba mieć na uwadze że mam najbardziej prądożernego atlona ( wydziela 72W). w testach wyszedł dużo niżej od bohatera wątku a jestem szczerze z niego zadowolony...

 

PS.poprzedni strasznie warczał... niemogłem spać...przy kompie :)

Ja przy zasilaczu zmniejszyłem napięcie. Dałem gościowi do serwisu RTV i załatwił sprawę za 10 zyli :D

Teraz zasilacza praktycznie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chociaż jestem zdecydowanym przeciwnikiem AC (WC Rules ) to gdybym mial mowic co jest lepsze od tego "silent breeze" powiedziałbym wszystko nawet Breeze electric 40 dni świeżości dla twojego domu "kompa" . A jak szakasz cichego wydajnego coolera to napewno jakiś zalman fakt maja swoja cene ale stosunek jakości i wydajność do poziomu hałasu jest zaje...fajny . chociażby ten

http://www.zalman.co.kr/english/product/cnps7000cu.htm

jest super ale ta cena 230 zł :cry: i niespelnia norm wagowych dla intela :twisted: :lol: hehe ten klocek waży 0,7 kg to chyba tyle .

Na koniec jeżeli coś kupić to : Zalman albo jakiś Thermaltake np.Volcano 7 + , lub Volcano 11 albo Thermaltake - AquariusII™ Liquid Cooling hehe :lol: a na koniec2 jak kogoś rajcuje takie 24k złoto to zalman miał taki modelik gold plated http://www.zalman.co.kr/english/product/cnps3100GP.htm dla samego wyglądu był bym skłonny zamienić WC na ten cooler :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...  chociaż jestem zdecydowanym przeciwnikiem AC (WC Rules ) to gdybym mial mowic co jest lepsze od tego "silent breeze" powiedziałbym wszystko nawet Breeze electric 40 dni świeżości dla twojego domu "kompa" . A jak szakasz cichego wydajnego coolera to napewno jakiś zalman fakt maja swoja cene ale stosunek jakości i wydajność do poziomu hałasu jest zaje...fajny . chociażby ten  

http://www.zalman.co.kr/english/product/cnps7000cu.htm  

jest super ale ta cena 230 zł  :cry:  i niespelnia norm wagowych dla intela  :twisted:  :lol:  hehe ten klocek waży 0,7 kg to chyba tyle .  

Na koniec jeżeli coś kupić to : Zalman albo jakiś Thermaltake np.Volcano 7 +   , lub Volcano 11 albo Thermaltake - AquariusII™ Liquid Cooling hehe  :lol: a na koniec2 jak kogoś rajcuje takie 24k złoto to zalman miał taki modelik gold plated http://www.zalman.co.kr/english/product/cnps3100GP.htm  dla samego wyglądu był bym skłonny zamienić WC na ten cooler  :lol:

Słyszałeś kiedyś działającego volcano7+ ?

Ja słyszałem i nadal podtrzymuję opinię, że nawet na minimalnych obrotach jest głośniejszy od odkurzacza.

Nie traktuj tej wypowiedzi jako ataku na Twoje poglądy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...