Skocz do zawartości
RAIN MAN

Problem Z Stworzeniem Własnej Płyty Instalacyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otóż już pisałem na forum że chciałem stworzyć własną płytę z systemem Windows XP Home Edition mam tu na myśli powyrzucać takie rzeczy jak:Messenger,Intel Explorer 7,Windows Media Player 9,Service Pack 2 itp.a nato miejsce dodać swoje oprogramowanie takie jak np:Mozilla Firefox 3,Service Pack 3,Windows Media Player 11 próbowałem to zrobić w oprogramowaniu nLite wersja 1.4.6 pasował mi programik gdyż jest w języku ojczystym i można tam to wszystko zrobić tak na wielu forach internetowych mi doradzono.Stworzyłem taką płytkę sobie według własnych upodobań.Po próbie zainstalowaniu nowego systemu ku memu zdziwieniu nic się nie zmieniło dalej był wgrany Service Pack 2,Intel Explorer 7,Windows Media Player 9,Messenger mimo iż po wejściu w płytę instalacyjną stworzoną według własnych upodobań niema tam tych programów.Może coś źle zrobiłem ale wszystko robiłem według instrukcji która była w opisie oprogramowania jak krok po kroku stworzyć taką płytę instalacyjną tu podaję link do tej instrukcji: http://www.purepc.pl/node/881?page=all jednak chyba coś schrzaniłem bo płyta jest tak skonfigurowana jak chciałem.Liczę na pomoc z waszej strony może mi ktoś podsunie pomysł co źle zrobiłem bo według mnie programik jest extra.Partycję C zawsze formatuję najwolniej jak tylko się da nigdy nie robię szybkiego formata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za linka ale niestety nie znam aż tak perfekcyjnie języka angielskiego aby płynnie przeczytać to co pisze na tej stronce którą mi w linku przesłałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...