Skocz do zawartości
qqrydza

Quantum Of Solace

Rekomendowane odpowiedzi

O dzięki, przynajmniej pierwszy raz widziałem trailer z najnowszego Bonda.

Ja już się doczekać na niego nie mogę (mówię o filmie).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaba ta gra bedzie, oj slaba. Z biodra strzela sie lepiej niz z muszki, grafa taka sobie i na dodatek w grze nie da sie wylaczyc akceleracji myszki/smootha. Bajery typu quick kill raczej przy tej grze mnie nie utrzymaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auuć ale kupa, to demko ma chyba zniechęcić do zakupu pełnej wersji... że nie wspomne że dłużej sie instalowało niż samo demo trwa.... jedyny plus to to że płynnie chodzi na maxa :lol2: ale w sumie czemu by miało nie chodzić jak grafa cienka jak rzadko :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy lider demko przechodzi się w uwaga... 5 minut dosłownie, kurde to jest kpina z ludzi chociaż daliby coś jeszcze, a tak to ledwo zacząłem grać i... koniec.

Tak jak walkę Gołoty można było obejrzeć w Teleexpressie tak całe demko można zobaczyć na

. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra jest na silniku CODa 4.

 

A wiecie na jakim silniku graficznym jest CoD4 ? Na silniku Quake 2 ! Tak właśnie na nim, ale to jest tak przerobiony silnik, że tylko nazwa po nim została xD

 

A gra cieniutka jak przepustowość mojej karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie na jakim silniku graficznym jest CoD4 ? Na silniku Quake 2 ! Tak właśnie na nim, ale to jest tak przerobiony silnik, że tylko nazwa po nim została xD

 

A gra cieniutka jak przepustowość mojej karty graficznej.

Raczej Quake 3 no, ale że trochę kodu z 2 zostało użyte w 3 to można to uznać. No, ale co by nie było przy grze macza łapy Treyarch, a oni jeszcze nigdy dobrej gry nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie podsumowanie demka:

 

Wyglada i chodzi gorzej niz CoD 4.

Czas instalacji + reklamy > czas gry

Niedopracowany i odtworczy gameplay

 

to tyle

 

mam przeczucie ze pelna wersja bedzie rownie dobra ...

Ogolnie jak moga tak niedopracowany tytul porownywac do Golden Eye, juz Nightfire jest lepszy ... zawiodlem sie.

 

----

 

moge dodac jeszcze

problemy z animacja i detekcja kolizji

przeciwnicy strzelajacy przez przeszkody

spartolone sterowanie

najgorsza instalka jaka w zyciu widzialem ( rozpakowywanie jakis plikow podczas odinstalwoywania, WTF!)

 

 

jak pelna wersja bedzie prezentowala ta sama jakosc co demko to zycze jej powodzenia ...

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie podsumowanie demka:

 

Wyglada i chodzi gorzej niz CoD 4.

Czas instalacji + reklamy > czas gry

Niedopracowany i odtworczy gameplay

 

to tyle

 

mam przeczucie ze pelna wersja bedzie rownie dobra ...

Ogolnie jak moga tak niedopracowany tytul porownywac do Golden Eye, juz Nightfire jest lepszy ... zawiodlem sie.

 

----

 

moge dodac jeszcze

problemy z animacja i detekcja kolizji

przeciwnicy strzelajacy przez przeszkody

spartolone sterowanie

najgorsza instalka jaka w zyciu widzialem ( rozpakowywanie jakis plikow podczas odinstalwoywania, WTF!)

 

 

jak pelna wersja bedzie prezentowala ta sama jakosc co demko to zycze jej powodzenia ...

w sumie takie same mam odczucia, tylko akurat mi instalka problemu nie robiła, ... instalowało się z 3-4 minuty, odinstalowało (całe szczęście) w 10-20sekund, reklamy w grze omijałem enterem [;

 

a samo demo fatalne, sztywna animacja i właśnie problem z "detekcją kolizji", grafika w sumie ok ale nie lepsza niż w CoD4 a za to wymagania znacznie wyższe, sterowanie jak na kilka minut dema trudno powiedzieć bo się nie przyzwyczaiłem ale wydaje się zrąbane.

grałem chyba z 5 minut max (zresztą beznadziejny fragment gry wybrali na promowanie), nagle filmik... i koniec, NightFire przy tym to majstersztyk, bo akurat NightFire przelazłem i było całkiem fajne [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed zakupem pełnej wersji tej gry. W demo nie grałem więc nie wiem jakie jest w stosunku do pełnej wersji pod względem gameplaya. Według mnie gierka jest w miare przyzwoita fakt że absolutnie nie wprowadza żadnych innowacji i jest totalnie sztampowa pod każdym wzgledem poza tym kiepskie AI przeciwników o ile wogóle ich zachowanie ma cokolwiek wspólnego z AI jednak mimo to gra się w nią całkiem przyjemnie poprostu ma w sobie to coś,że chce się w nia grać. Dziś zainstalowałem i ukończyłem co zajeło mi ........ 4 godziny ! :lol2: .Dodam jeszcze że się nie spieszyłem a nawet pzreciwnie 0- starałem się wykonywać wiele akci nie tylko efektywnie ale też efektownie. Jakbym się bardzo postarał to mógłbym ją swobodnie ukończyć w 3 godziny. Tak to nie pomyłka mówię o pełnej wersji :D . Mało brakło abym spadł z krzesła po tym jak weszłem na allegro i zobaczyłem konsolowców płacących 200zł za co najwyżej 4 godziny gry :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pełni odradzam zakup gry. Jestem fanem filmów z Bondem to i grę z chęcią chciałem zobaczyć i to co zobaczyłem woła o pomstę do nieba. Jak wiemy engine to ten z CoD4, ale wykonanie postaci kiepskie, modele broni tragiczne, otoczenia ło matko bieda straszna, fizyki brak czasami jakiś pseudoskrypt spadających zwłok z balkonu, podestu, itp. Filmiki przerywnikowe zrobione od niechcenia tak, aby czymś zapchać i tak krótką grę. O oprawie dźwiękowej nie ma co pisać bo no cóż po prostu jest i tyle, ale jakby jej nie było na to samo by wyszło.

Akurat na rynku obecnie nie brakuje nowości także kupcie co innego byle nie to, już lepiej zabrać całą rodzinę do kina na Quantum of Solace przynajmniej nie będziecie sobie pluli w brodę, że kasa marnie wydana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem i ukończyłem co zajeło mi ........ 4 godziny ! :lol2: .Dodam jeszcze że się nie spieszyłem a nawet pzreciwnie 0- starałem się wykonywać wiele akci nie tylko efektywnie ale też efektownie. Jakbym się bardzo postarał to mógłbym ją swobodnie ukończyć w 3 godziny. Tak to nie pomyłka mówię o pełnej wersji :D .

4 godziny powiadasz... tyle to zajęło mi przejście pięciu poziomów starego dobrego NOLF, którego sobie odkurzyłem i gram z braku laku (czyli gier, w które da się pograć, a nie tylko pooglądać).

 

Mało brakło abym spadł z krzesła po tym jak weszłem na allegro ...

Też spadłem z krzesła... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji PC można kupić za 90zł co jest moim zdaniem o 70zł za dużo.Za 20zł możnaby ją kupic. Mogliby ją również dodawać gratis w kinie przy kupnie kilku biletów naraz :D . Obawiam się tylko tego,że jeśli na konsolach dobrze się sprzeda to producenci mogą wyciągnąć z tego wniosek na przyszłość,że 4 godziny w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...