Skocz do zawartości
Devatil

Laptop A Moj Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak mam PC

c2d e6300 (1,8GHz)

3GB ramu 800MHz

GeForce 7900GT 256MB

 

Czy ten komputer jest szybszy od laptopa ktorego wlasnie zamowilem ?

Toshiba Satellite A300-15B

 

c2d T8300 (2.4GHz)

ATI Mobility Radeon™ HD 3650

3GB ramu 667 MHz

 

Wiecej infa o lapku

 

Opis laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Szybszy jest tylko procek, ale 6300 wszystkie chodzą na min 2800 Mhz przy FSB 400, wtedy PC będze całkowicie szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Szybszy jest tylko procek, ale 6300 wszystkie chodzą na min 2800 Mhz przy FSB 400, wtedy PC będze całkowicie szybszy.

 

 

No wiesz 2,8GHz ... Mi smiga spokojnie na 3,4GHz :] Lecz mi chodzi czy bez OC moj PC bedzie szybszy od tego lapka. Bo glownie chodzi mi o granie w TDU , NFS Carbon/u2/MW. Czy pogram w te gry ? TDU chodzi na medium plynnie na moim PC bez OC. Czy na lapku tez bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spokojnie pogram sobie na medium w TDU itp. :] To mnie bardzo cieszy... dzis albo jutro odbiore laptopa. Jak ktos jest chetny to zrobie pare fotek , przeprowadze pare testow . Szkoda ze w necie niema testu tego lapka ;/ Chyba ze ktos ma to prosze o podanie linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD3650 to niezła karta i powinna wystarczyć do przyzwoitego pogrania w jakieś tam tytuły.

Mam taką w pc i co prawda nie grałem w nic wymagającego, ale 3DMarki wychodzą całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam coś od siebie bo widzę, że twórca tematu chciał coś wydajnego pod gry. A ja na to, że laptopy nie są do gier one mają inne cele. Mój HP Pavilon 6640ew ma czasem problemy z ET bo... przycina :blink: Może to też wina szybkiego podgrzewania się Turiona szczególnie w upały

 

Edit: No chyba, że gramy w strategie lub w managery to jest o wiele wygodniej :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie taktowanie procka spada- wtedy najlepiej widać matrix-mode. U mnie tak się dzieje przy 84st.- i było tak nawet świeżo po zakupie. Poradziłem sobie RMClockiem- niższe napięcia- niższa temperatura, ale od pewnego czasu to też nie pomaga i musiałem sobie zrobić chłodzenie. Jeśli uważasz, że laptopy nie służą do gier/grafiki 3D, to dlaczego montuje się w nich nawet 8800GTX i to w SLI- no chyba nie do pasjansa :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...