Skocz do zawartości
ddadam

Ocena Zestawu Za ~2000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu n/w zestawu (tylko w komputroniku - na miejscu, możliwość rat), mam pytanie czy macie zastrzeżenia co do tych elementów:

 

Intel Core2 Duo E8300 2,83GHz (S775) Tray 493

Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum 76

Gigabyte GA-EP35-DS3 277

Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 1066MHz CL5 196

Radeon 4850 Gigabyte 512MB 2xDVI 569

Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 234

CoolerMaster Elite 330 Black-Silver 132

Corsair CMPSU-450VXEU - 450W 239

 

Razem 2216 zł.

 

Chciałbym się zmieścić w 2000 ale w komputroniku będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym pamięci choćby na OCZ Platinum,A-dat,Muszki 800Mhz ,taniej Cię to wyniesie .

Dysk może Samsung F1

Ja jakoś nie mam przekonania do tych Mobo Gigabyte ...

Zmień koniecznie sklep, możliwość rat w innych sklepach na pewno będzie też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj w komputroniku , to pierwsza i podstawowa rada

 

e8400 box 499zł

pentagram karakorum 79zł

asus p5k pro 320zł

mushkin 800MHz , cl4 160zł

samsung f1 640 225zł

sapphire radeon 4850 539zł

cm elite 330 149zł

corsair 450 199

 

~2150zł w esc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushkinów i Adaty nie ma w komputroniku, a OCZ które (~200 zł, 1066)?

Mam Gigabyte P35 DS3, wcześniej P965 i nie narzekam, a kupuje w komputroniku bo tylko ten mam na miejscu. Ewentualnie może znacie jakiś dobry sklep intrenetowy z możliwością zakupu na raty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj w komputroniku , to pierwsza i podstawowa rada

 

e8400 box 499zł

pentagram karakorum 79zł

asus p5k pro 320zł

mushkin 800MHz , cl4 160zł

samsung f1 640 225zł

sapphire radeon 4850 539zł

cm elite 330 149zł

corsair 450 199

 

~2150zł w esc

Zestaw jak wyżej, tylko w esc PowerColor HD4850 kosztuje 60 zł mniej (479 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushkinów i Adaty nie ma w komputroniku, a OCZ które (~200 zł, 1066)?

Mam Gigabyte P35 DS3, wcześniej P965 i nie narzekam, a kupuje w komputroniku bo tylko ten mam na miejscu. Ewentualnie może znacie jakiś dobry sklep intrenetowy z możliwością zakupu na raty?

Coś się uparł na te 1066 ? 800 wystarczy w zupełności. A co do rat , apollo ma na 100% , esc pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Core2 Duo E8300 2,83GHz (S775) Tray 433zł

Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum 80zł

Gigabyte GA-EP35-DS3 243zł

2x1GB 800MHz Mushkin HP CL4 155zł

Radeon 4850 Gigabyte 512MB 2xDVI 499zł

Dysk Samsung 640GB 7200 16MB 216zł

CoolerMaster Elite 330 Black-Silver 130zł

Corsair CMPSU-450VXEU 203zł

 

Razem 1959zł i to chyba na tyle. Zostaję jednak przy Gigabyte - nie wiem czy ten Asus p5k pro jest warty tych 80zł dopłaty.

 

EDIT: Ceny z apollo

Edytowane przez ddadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie kupuj w komputroniku.... czemu?? Bo tam jest 60zł drozej niz w innych sklepach?? Jak ja składałem kompa to w komputroniku wszystkie czesci kosztowaly 2500 i dostałem 100zł rabatu, a jak złożyłem ten sam zestaw w roznych sklepach (dobrałem tak zeby czesci byly mozliwie najtansze) to zestaw wyniósł mnie 2400, albo 2350, ALE NIE MNIEJ. Z tym ze tutaj miałem wszystko na miejsci (w jednym sklepie), a zestaw o 50zł tanszy (w najlepszym wypadku) był składany ze sklepów w całej polsce :) + wysyłka.... no.... ale co tam... pamiętaj... "NIE KUPUJ W KOMPUTRONIKU".... żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie kupuj w komputroniku.... czemu?? Bo tam jest 60zł drozej niz w innych sklepach?? Jak ja składałem kompa to w komputroniku wszystkie czesci kosztowaly 2500 i dostałem 100zł rabatu, a jak złożyłem ten sam zestaw w roznych sklepach (dobrałem tak zeby czesci byly mozliwie najtansze) to zestaw wyniósł mnie 2400, albo 2350, ALE NIE MNIEJ. Z tym ze tutaj miałem wszystko na miejsci (w jednym sklepie), a zestaw o 50zł tanszy (w najlepszym wypadku) był składany ze sklepów w całej polsce :) + wysyłka.... no.... ale co tam... pamiętaj... "NIE KUPUJ W KOMPUTRONIKU".... żal.

W sumie jest w tym troche racji, ja też zawsze mam jakieś rabaty ale w tym wypadku różnica między apollo a komputronikiem wyniesie ok. 300zł na korzyść apollo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, jeżeli złożysz kompa w, chociażby, Apollo i TYLKO w Apollo i wyjdzie Cię to 800(!) zł taniej? Komputer, który mam zamiar zamawiać, w Apollo kosztuje 2800, a w Komputroniku 3600. Czy mam dopłacać, ponieważ mam sklep "na miejscu" w Katowicach i mogę sobie po niego podjechać, podczas gdy w razie zakupu z Apollo za 80 zł kurier podjeżdża mi pod dom i dowozi sprzęt praktycznie pod drzwi?

 

eot

 

ddadam - zestaw IMO bez zarzutów. W przyszłości możesz dokupić następne 2 GB RAM-u, na pewno się przydadzą. Mobo (P5Q PRO) Ci nie proponuję, jeżeli nie chcesz dopłacać, ale Crossfire w przyszłości się przyda. Ściągnij Radeon Bios Editor, ponieważ domyślnie wentylator w 4850 chodzi na 20% i karta dość mocno się grzeje. Podkręć do ~40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś. przeciez nie jestem idiotą.... napisali NIGDY NIE KUPUJ... a to wcale nie jest tak, bo czasem sie opłaca. Ja akurat mialem takie szczescie i podejrzewam ze wiele osob tez moze miec podobną sytuacje. Jezeli masz wszystko w jednym sklepie 300zł taniej to sie nie zastanawiaj.. ja tak nie miałem. Dodam jeszcze ze rabat dostajesz jak płacisz gotówką (wiem ze kolega z tematu chce raty, po prostu napisalem dlaczego nie mozna pisac ze w komputroniku sie NIE KUPUJE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...