Skocz do zawartości
ath

Amd Phenom II X2 | X3 | X4 | DDR2/DDR3 | AM2+/AM3 | Deneb | Heka | Calisto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak dumam nad ceną, bo wychodzi że 940 będzie po 1100 zł w PL, jak dołożyć do tego dobrą płytę to wychodzi około 1600 zł za MOBO i CPU, IMO drogo trochę, szczególnie, że Intel może ceny obniżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze u intela mobo wciąż będzie koło 900 pln zapewne najtaniej, za triple channel też swoje zapłacisz.

 

pozwolę sobie przykleić linka z forum pcl ;)

 

Dołączona grafika

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=448873

 

Dołączona grafika

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=452168

 

Deneb powah :D:D:D

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] :P

 

6ghz pokazali :)

Widziałem to, to nic nie znaczy, ja tam nigdzie nie widzę że to phenom. Może uwierzę jak mi pokażą valida. Póki co to sobie można gdybać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że to amd jednak. "FSB" 200 i mnożnik x31, Ci7 niby mógby być ale jako dotąd żaden nie zrobił więcej niż 5.7 nawet cherry picked, a c2d hmm, nie widziałem takowego z odblokowanym mnożnikiem co zrobi 6ghz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że to amd jednak. "FSB" 200 i mnożnik x31, Ci7 niby mógby być ale jako dotąd żaden nie zrobił więcej niż 5.7 nawet cherry picked, a c2d hmm, nie widziałem takowego z odblokowanym mnożnikiem co zrobi 6ghz ;)

to co podała fudzilla i teraz np.in4 to totalny bezsens wiesz co to jest te 6Ghz

photo album of amd's show,a zdjęcia dodane do news są z dwóch róznych dat listopad 20 gdzie był pokaz i 4 dzisiaj tego wyniku,dzisiaj też było zamknięty pokaz ale zabroniono robić jakiekolwiek zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ja sie nie powołałem na żaden z podanych przez Ciebie serwisów, dla mnie to te 6g może być nawet do screena.

 

a co do pokazów, to jakieś tam zdjęcia i tak wypłyną, może i będzie to skontrolowane ale coś wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ostatnio, że DFI wyda aktualke biosu do tych modeli:

- UT 790FX-M2R

- DK790FX-M2RS

- DK 790FXB-M2RS

- DK 790FXB-M2RSH

- DK 790GX-M2RS

- 790GX-JR M2RS

Wiec kilka ciekawych płytek się znajdzie, jest wśród w/w jakaś nie za droga i dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/new...-fore-christmas

 

Ale w sklepach u nas to nie sadze żeby on przed styczniem był, nawet jeżeli go puszczą na rynek w połowie grudnia.

18 schodzi NDA to nie = się premiera

ETA nie= się że go kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NDA schodzi 8 Stycznia.

 

Ty chyba nie przeczytałeś tego co jest we wklejonym linku zbyt dokładnie.

to poszukaj dokładnie bo ich info jest z palca wyssane.

sorki troszkę wcześniej bo 14 NDA zejdzie a to nie = się premiera czy sprzedaż

a official launch nadal jest 8 styczeń

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem, ze ich info musi być prawdziwe, problemy z czytaniem tekstu pisanego? Podali nowe info, może sie potwierdzi, może nie.

 

sorki troszkę wcześniej bo 14 NDA zejdzie a to nie = się premiera czy sprzedaż

DISTRIBUTORS IN EUROPE and North America will begin shipping both OEM and retail boxes of the Phenom II 920 and Phenom II 940 starting December 18th (Europe), according to one distributor, and December 20th (North America).

W wolnym tłumaczeniu ty jest napisane, że sklepy/hurtownie procki będą mogły dostawać (kupować) od 18/20 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznie się wysyłanie chyba nie myślisz że zaczną wysyłać 8 stycznia jak procesor ma być ogólnie dostępny dla szaraka 8 więc muszą zaopatrzyć sklepy itd.

A co do NDA tu najszybciej pokażą się foty 14 grudnia

http://www.flickr.com/photos/amd_unprocessed/

miłego przeglądania

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tam ciekawego do przeglądania nie ma. Dlaczego 14 grudnia? Skąd wiesz, że tylko do 14 NDA obowiązuje.

 

Pierwotnie 8 stycznia procesor miał mieć premierę na papierze a nie być ogólnodostępny w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO jak tam nic ciekawego nie widzisz to przepraszam,a co przez ostatnie dni jakie zdjęcia w newsach pochodziły właśnie z tą z zabawą z LN2,NDA nie znaczy premiera!!!!W tej kwestii nic się nie zmieniło.Ogólnie premiera 8 stycznia i dostępność taki był plan i jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie NDA wg wszelkich źródeł miało być zdjęte 8 stycznia, przy okazji premiery. Ja się pytam o źródło w którym jest, że zdejmą wcześniej niż planowali czyli 14.12. Ja wiem, że stamtąd zdjęcia pochodziły, myślisz, że ty pierwszy tą stronę odkryłeś? Nie ma na niej nic istotnego, co można by uznać za ciekawe, polewanie azotem to porządek dzienny w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.5 @ ln2

 

jak sie dobrze orientuje i 4 @ stock cooler ale to procki troche lepsze niż typowe w sprzedaży ale jednak do zdobycia.

 

edit.

 

4 @ stock // stock

 

4.4 @ stock // ss

 

6.2 @ 1.9 // ln2

 

ludzie próbowali również z ciekłym helem (-269c) ale coś im nie wyszło, nie zrozumiałem co.

 

info niemal pewne bo z eventu

 

"Frontl1ne"

 

LN2 runs are hard enough on components and the warmup time needed to swap the CPU after a run makes doing 30 separate runs a real pain in the arze....

 

So I will explain again, they had a bag of 30 processors that had passed the intitial testing at the factory after pouring, cutting, pinning and lidding the raw product, then they picked three ONLY at random from that bag, ran tests on those three alone, and used the best one.......

 

Laterzzzz...................

"Were sure not getting much info from last nights event. Come on guys give us more........Please...."

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

?????????????????? 6.2 on LN2 (1,9v), 4.4 on phase (somewhere close to stock v), 4 gig on air at near stock volts again, DDR2/DDR3 side by side comparison (virtually equal) so you don't have to run out and get a very expensive DDR3 MB, and DDR3....all units at the event were running 4 gig or better.....WPrime run 32bit 6.33 seconds, if that is not enough information to cover most of the bases then.....................

 

if you want more info's, attend the Chicago or New York event personally......I went to verify what I had heard and have a chance at some product and meet several playa's from AMD.....all of which I accomplished.....

 

I was actually on the verge of switching over to Intel, but Friday's event put a stopper in that thought, at least for now....

 

laterzzzzzzzzzzzzzzzz..............

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coby wątek odświeżyć, sory za double posta ;)

 

i proszę moda o połączenie :D

 

Phenom @ 6.3ghz // 6ghz 3D stable. jezeli jest jest równie wydajny coś c2q albo odrobine wolniejszy to w końcu można będzie pobawić się w 3d marki na amd ale Was to raczej nie obchodzi :P

 

Dołączona grafika

 

coś dla ludu ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...