Skocz do zawartości
nst

Zestaw Z Monitorem (5:4 Standard !)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym zakupić komputer , do 2100zl z monitorem do gier.

 

Nie chce się bawić z podkręcaniem (ani trochę) chce mieć dobra płytę główna z jak najlepszym dźwiękiem.

Moze byc tez oddzielna karta dźwiękowa ale żebym sie zmieścił w budżecie : )

 

Zastanawiam sie nad tym

 

Ceny z esc.pl

 

AMD Athlon X2 4800+ - 169zl

Aeneon 2x1GB 1066 CL5 - 160 zl

Samsung 250gb sata II F1 16mb cache - 130zl

Antec Gamer Threehundred - 199zl

Mobo - ?

Zasilacz - ?

GPU - ?

Monitor (19" , standardowe proporcje) - ?

Edytowane przez nst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Dual Core E2180 2GHz 1MB BOX 170zł

Sapphire Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out 539zł

GigaByte GA-P35-DS3L 208zł

Aeneon 2GB (2x1GB) PC1066 CL5 X-Tune 160zł

Cooler Master Elite 331 (Black) 110zł

ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 78zł

Samsung 320GB F1 7200 16MB HD322HJ 175zł

DVDR Pioneer DVR-215BK SATA OEM Black 85zł

1492zł

 

Zostaje ci jeszcze 600zł na jakąś fajną 19" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Dual Core E2180 2GHz 1MB BOX 170zł

Sapphire Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out 539zł

GigaByte GA-P35-DS3L 208zł

Aeneon 2GB (2x1GB) PC1066 CL5 X-Tune 160zł

Cooler Master Elite 331 (Black) 110zł

ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 78zł

Samsung 320GB F1 7200 16MB HD322HJ 175zł

DVDR Pioneer DVR-215BK SATA OEM Black 85zł

1492zł

 

Zostaje ci jeszcze 600zł na jakąś fajną 19" ;)

 

 

MOze jeszcze powiem ze bez napedu i dysk 250gb samsunga starczy : ] i chce tylko z ESC.pl : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nst - co Ty piszesz? @goru podal Ci konfig ktory miesci sie w zalozeniach, a tu tekst "dysk 250GB starczy" moze i starczy ale widac pojecia nie masz dlaczego taki, @goru podal Ci lepszy bo jednotalerzowy i o to tu chodzi, rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego naklejka jest taka...taka... Sexy! :P A tak naprawde nie wiem, Sapphire się lepiej kręci jak PowerColor

 

MOze jeszcze powiem ze bez napedu i dysk 250gb samsunga starczy : ] i chce tylko z ESC.pl : P

Na apollo.pl Taniej

 

 

Co do mojego zestawiku, zmień procek na AMD, bo Ci podałem zestaw do OC a dopiero doczytałem że nie chcesz się w OC bawić ;< ale to jest fajne!

 

P.s. AMD SUX!

Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od @goru będzie lepszy od tego na AMD. Kręcić się opłaca, zyskujesz wiele % mocy praktycznie za darmo. Do 2,5-2,6 GHz spokojnie wystarczy BOX-owe chłodzenie.

 

AMD nie ssie, ale do zestawów za >1000 zł się nie opłaca (chyba że dla kogoś, kto poszukuje komputera MC lub taniego czterordzeniowca do obliczeń).

 

Weź dowolnego 4850, tylko nie od Gigabyte. Wszystkie kręcą się tak samo, w środku mają to samo, różnią się jedynie dołączonymi akcesoriami. GB ma ponoć obniżone taktowanie pamięci o 200 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od @goru będzie lepszy od tego na AMD. Kręcić się opłaca, zyskujesz wiele % mocy praktycznie za darmo. Do 2,5-2,6 GHz spokojnie wystarczy BOX-owe chłodzenie.

 

AMD nie ssie, ale do zestawów za >1000 zł się nie opłaca (chyba że dla kogoś, kto poszukuje komputera MC lub taniego czterordzeniowca do obliczeń).

 

Weź dowolnego 4850, tylko nie od Gigabyte. Wszystkie kręcą się tak samo, w środku mają to samo, różnią się jedynie dołączonymi akcesoriami. GB ma ponoć obniżone taktowanie pamięci o 200 MHz.

Ta to racja, niektórzy piszą że to hurtowania tak napisała i że tak naprawde ma zegary 2000mhz , chociaż nie wiem... Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale...ale... kręcenie jest fajne! :P Szczególnie z ciekawym sprzętem :D

 

Z jednego sklepu ? No jak chcesz, brałbym najtańszy a jakby części nie było patrzałbym inny tani ;P

Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak , gram w CS 1.6 i CoD4 i PES2008 , kręcenie mnie w ogóle nie interesuje poniewaz nie mam takich potrzeb, potrzebuje dobrego PCeta z monitorem i dobrym dźwiękiem do 2100zl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do monitorka są podklejony tematy co do komputerka to bierz ten co Ci podałem, ewentualnie procesor zmień na :

 

AMD Athlon X2 4800+ Brisbane 65nm

 

Trochę tańszy, lepsze bez kręcenia. ;)

 

 

Aha, teraz każda integra na płycie głownej ma dźwięk 7.1 więc nie ma problemu z kartą muzyczną ale jak chcesz ;) Dokup sobie jakiegoś SoundBlastera

Edytowane przez goru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...