Skocz do zawartości
poadi

Bluetooth I Access Denied

Rekomendowane odpowiedzi

Na Viście zainstalowałem sterowniki broadcomu, później bluesoleila 1.5 i podłączam samsunga sgh-e250. Połączenie jest. Wpisuje kod na komie i na kompie próbując coś wysłać, ale wyskakuje mi chmurka że brak dostępu. Czy jest tu jakaś wróżka która będzie wiedzieć co jest nie tak? ;]

dzięki

Edytowane przez poadi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Czy jest tu jakaś wróżka która będzie wiedzieć co jest nie tak? ;]

Nie.

 

Przeczytaj spokojnie jeszcze raz instrukcje do nadajnika BT w kompie oraz do telefonu. Rób krok po kroku. Z takimi BT na USB to jest bardzo różnie. Czasami trzeba się trochę pogimnastykować, aż to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da się ukryć, trochę mnie ten komunikat zirytował ;]

spróbowałem innych ustawień (tryb bezpieczny on/off) razem z resetem usług bt i teraz działa transfer plików tj pojedyncze pliki da się wysłać ale juz nie mam uprawnień do stworzenia nowego folderu, albo też nie mogę odczytywać plików zawartych na karcie.

jak tu dostać chmoda 777?

szukałem trochę i nic nie znalazłem pod ten temat, więc jeśli żaden dobrodziej mi tu nie odpowie to będę słał pojedynczo pliczki do jednego katalogu, ważne że działa ;]

adieu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...