Skocz do zawartości
Gość ctx0075b

Potrzebny Dość Specyficzny Szablon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ctx0075b

Otóż potrzebuje szablonu w którym górna belka będzie stała (czyli będzie widoczna niezależnie od wybranej podstrony) chce tam umieścić Logo firmy i odnośniki do różnych kategorii w ten sposób aby wczytywały się jedynie przy pierwszym uruchomieniu strony ( przy wyborze podstrony ma wczytywać się tylko to co jest pod belką)

 

Do Adminów - Nie wiedziałem gdzie założyć ten temat, więc jeżeli miejsce jest nieodpowiednie to proszę o przeniesienie do prawidłowego działu.

Edytowane przez ctx0075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w czym problem żeby cała strona się przeładowywała.. jeśli wczytany zostanie dokładnie ten sam kod na górze strony to nawet nie zauważysz mrugnięcia.. ja już dawno zrezygnowałem z takiego czegoś o czym piszesz i życie stało sie prostsze :). Żeby to osiągnąć musiałbyś skorzystać albo z ramek, albo z ajaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi PelzaK. Jednak skoro się tutaj o taki rzeczy pytasz to Ajax'a nie polecam, bo pewnie zaraz dodasz drugi temat pt. Jak to zrobić. Pozostań przy przeładowywaniu tego samego kodu (jakiś stały header wystarczy), albo ramki, które wyszły z mody (słusznie) już dobrych parę lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...