Skocz do zawartości
el_gringo_dado

Gf 8500gt + Tv-out, Brak Obrazu Na Monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytajcie jak i skąd mam 8500GT bo to długa historia, wiem że gra jest słaba, ale Warhammer 40k. FSW i Fable na niej chodzi i to mi wystarcza.

 

Dzisiaj podłaczyłem pod karte mój telewizor, jak to już robiłem niejednokrotnie, przez TV-out. Dałem klonowanie obrazu itd. i już po chwili coś nie grało, bo obraz na TV był czarno-biały, a nie kolorowy jak to zwykle. Na dodatek pecet sie zawiesił, musiałem dac reseta i tu sie zaczeło. System sie ładuje, ale na pulpit nie wchodzi. Pojawiają sie jakieś pasy na monitorze, zniekształcenia obrazu i zwiecha. Żeby było śmieszniej, karta nie jest fizycznie walnięta, bo w trybie awaryjnym wszystko jest ok, a jak odinstaluje stery to nawet do Windowsa normalnie wchodzi i działa bez żadnego problemu. Jak zainstaluje stery od nowa, to problem powraca. Używałem driver cleanera i żadnego efektu. Sytuacji tej nie ma na drugiej (zapasowej) karcie graficznej. Gdy ją mam wszystko śmiga z najnowszymi sterami, ale gdy przełoże właściwą karte - zaczyna sie na nowo.

 

Pytanie jak, i czy wogóle da sie to odkręcic? Bo wnioskuje ze coś sie stało w momencie podłaczenia przez TV-out. Uprzedzajac, dzieje sie tak gdy mam podłaczony tylko monitor, ale też gdy przez tv-out jest podłączony TV (wtedy na TV nie ma zadnego obrazu).

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...