Skocz do zawartości
eryk_wiking

Skrzywiony Nos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny temat z cyklu medyczno-wypadkowych

grałem w kosza, dostałem z "główki" w nos, coś chrupneło, ale nic nie bolało. po godzienie do domu i do lustra... o ku***, dolna część nosa przesunięta w lewo :mur:

lekarz w szpitalu powiedział że jak zejdzie opuchlizna to do jakiegoś speca po tygodniu (nazwy nie pamiętam bo wkurzony byłem i język nie ojczysty).

Werdykt:

Przestawiona chrząstka.

Miał ktoś z was coś takiego ??

Jak postępował z tym lekarz dalej ??

Da się to naprostować ??

Sorki że sie tak chce wywyiedzieć o niby normalną sprawe, ale wierzcie lub nie angielska służba zdrowia czasem przebija polski NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do laryngologa i naprostują pod narkozą (pewnie najpierw trzeba będzie ponownie złamac chrząstkę).

Ja też będę robił przegrodę krzywą od zawsze, tylko się zastanawiam jak uniknąć szczepienia przeciw żółtaczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie na temat nosa. Czy można zrobić coś, żeby był bardziej wytrzymały i nie puszczał krwi za każdym razem jak w niego dostanę? To strasznie przeszkadza jak się gra w rugby, ktoś sprzeda gonga i nagle jest wodospad krwi z nosa. Ja już tak mam "fabrycznie" i nie wiem czy coś sie da w tej kwestii zrobić, czy już tak zawsze będę miał. :|

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie na temat nosa. Czy można zrobić coś, żeby był bardziej wytrzymały i nie puszczał krwi za każdym razem jak w niego dostanę? To strasznie przeszkadza jak się gra w rugby, ktoś sprzeda gonga i nagle jest wodospad krwi z nosa. Ja już tak mam "fabrycznie" i nie wiem czy coś sie da w tej kwestii zrobić, czy już tak zawsze będę miał. :|

O ile wiem jest jedna opcja. Przypalanie naczyn krwionosnych w nosie albo lykanie rutinoscorbinu albo innych lekow podobnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz-masz

 

post-139950-1215154568_thumb.jpg

 

ale serio to nikt postronny tego nie widzi, ale jset gulka i boli i jak sie dotyka mocniej to chrupie, moze jestem panika, ale ja tam nie chce potem chrapać jak radziecki czołg, abo wyglądać jak bokser po walce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś moda jest na zamieszczanie swoich problemów zdrowotnych na forum ? Ja rozumiem - forum dyskusyjne, dział ośla łączka, ale ludzie... Pomijając to, że g*wno mnie obchodzi kogo pogryzł kot lub kto komu i jak przestawił chrząstkę w nosie to jednak forum o sprzęcie komputerowym jest chyba nienajlepszym miejscem na wylewanie tego typu żali. Tutaj raczej użalamy się, że karta graficzna padła, procek się spalił albo nie chce się więcej podkręcić ;) oczywiście nie na oślej, ale mimo wszystko w internecie jest 1000 lepszych miejsc żeby pisać o tego typu problemach jeśli to poprawia wam samopoczucie. Byłeś u lekarza- fajnie, poczekaj spokojnie na następną wizyte, chyba nie myślisz, że ktoś tutaj lepiej się na tym zna, ale jeśli wolisz słuchać rad dotyczących medycyny od ludzi z forum komputerowego to życzę powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś moda jest na zamieszczanie swoich problemów zdrowotnych na forum ? Ja rozumiem - forum dyskusyjne, dział ośla łączka, ale ludzie... Pomijając to, że g*wno mnie obchodzi kogo pogryzł kot lub kto komu i jak przestawił chrząstkę w nosie to jednak forum o sprzęcie komputerowym jest chyba nienajlepszym miejscem na wylewanie tego typu żali. Tutaj raczej użalamy się, że karta graficzna padła, procek się spalił albo nie chce się więcej podkręcić ;) oczywiście nie na oślej, ale mimo wszystko w internecie jest 1000 lepszych miejsc żeby pisać o tego typu problemach jeśli to poprawia wam samopoczucie. Byłeś u lekarza- fajnie, poczekaj spokojnie na następną wizyte, chyba nie myślisz, że ktoś tutaj lepiej się na tym zna, ale jeśli wolisz słuchać rad dotyczących medycyny od ludzi z forum komputerowego to życzę powodzenia ;)

Jesli ci to nie pasuje nie wchodz wogole na olsa laczke lub omijaj te tematy, jak widzisz wiele osob bierze udzial w tych dyskusjach ktore twoim zdaniem niei pasuja do tego forum.

 

Omijaj te tematy i problem masz z glowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie coś, dostałem na treningu rękawicą ;P

Nic nie zrobiłem z tym, żyje, mam nos troszku krzywy przez to ;/ bolało z 2tyg. myślałem, że ubicie...

Lepiej idź teraz, bo jak się zrośnie o ile złamane, to później łamać i nastawiać nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś u lekarza- fajnie, poczekaj spokojnie na następną wizyte, chyba nie myślisz, że ktoś tutaj lepiej się na tym zna, ale jeśli wolisz słuchać rad dotyczących medycyny od ludzi z forum komputerowego to życzę powodzenia ;)

Nie wiem czy ktoś sie zna na tym lepiej, ale jeżeli już ktoś się z tym męczył, to ma jakieś doświadczenie (no bo na oślej to ludzie chyba piszą, nie boty ??) i wiedząc mniej więcej o co biega można uniknąć błedów.

Reszty wypowiedzi nie komentuje bo nie mam zamiaru sie spierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś moda jest na zamieszczanie swoich problemów zdrowotnych na forum ? Ja rozumiem - forum dyskusyjne, dział ośla łączka, ale ludzie... Pomijając to, że g*wno mnie obchodzi kogo pogryzł kot lub kto komu i jak przestawił chrząstkę w nosie to jednak forum o sprzęcie komputerowym jest chyba nienajlepszym miejscem na wylewanie tego typu żali. Tutaj raczej użalamy się, że karta graficzna padła, procek się spalił albo nie chce się więcej podkręcić ;) oczywiście nie na oślej, ale mimo wszystko w internecie jest 1000 lepszych miejsc żeby pisać o tego typu problemach jeśli to poprawia wam samopoczucie. Byłeś u lekarza- fajnie, poczekaj spokojnie na następną wizyte, chyba nie myślisz, że ktoś tutaj lepiej się na tym zna, ale jeśli wolisz słuchać rad dotyczących medycyny od ludzi z forum komputerowego to życzę powodzenia ;)

to jakie temty powinny byc na oslej?:>

Tak jak ktos napisal, nie podoba sie , nie czytaj <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...