Skocz do zawartości
catalunya

Zestaw Ok 1300

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zamierzam kupic w niedługim czasie kompa. Potrzebuję jeszcze proca, płyty gł., ramu i karty graficznej(resztę już mam-m.in. zasilacz Corsair 520W, 2x320GB Samsung). Mój budżet to ok 1300zł(+-100zł). Zależy mi na tym, żeby kupić te części w sklepie w Warszawie. Planuję:

 

Intel E8200 BOX 434zł

Asus P5K Pro 302zł

PDP 2x1GB 800MHz LLK 117zł

Gigabyte HD4850 512MB 492zł

 

razem: 1345zł (ceny ze sklepu ulubiony.pl-myślę, że tam kupię te części)

 

Czy to dobry zestaw, pamięci będą dobrze współdziałały z tą płytą? Do ilu MHz mogę spokojnie podciągnąć proca, tak, aby pracował na tych ustawieniach 24/7, na BOXie? Zamierzam także robic pencil moda Radeonowi. Będzie to wymagało wymiany chłodzenia. Myślę, że wezmę S1(mam do niego Fander'a 120) a także jakiś zestaw radiatorków na pamięci(to chłodzenie już nie liczy się do budżetu). Do ilu MHz mogę wówczas tak zmodowanego HD 4850, z takim chlodzeniem podkręcić, tak żeby było w miarę cicho i wydajnie(liczę na co najmniej 800MHz na rdzeniu)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie hd4850 ale na rdzeniu aktualnie nie zrobisz wiecej jak 730mhz nawet z S1 (strongmen zrobil chyba 720 na gpu) do tego moze na procka karakurum?

Z pencil modem?

 

Ramy proponuję wymienić na Mushkin 2x2 GB 800 MHz CL5 i zdecydowanie brać tego Radeona HD4850.

A te PDP nie podołają OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj w ulubionym - http://www.opineo.pl/index.php?sklep=547

 

Części z ESC.pl :

 

 

Procesor : Intel Core2Duo E8400 - 499 zł

Płyta Główna : Gigabyte P35-DS3L - 220 zł

RAM : Aeneon 2x1GB 1066MHZ X-Tune - 160 zł

Karta Graficzna : Powercolor Radeon HD4850 512MB - 469 zł

 

RAZEM : 1348 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...