Skocz do zawartości
Oskaliber

Amerykańskie Strony Z Akcesoriami Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linki. Ceny widze, że bardzo przystępne, a moze bede mial mozliwosc sprowadzenia sobie paru klocków z USA. Tylko teraz nasuwa się kilka pytań.

 

Po pierwsze, nie widze tam nigdzie Laingów, ale są jakieś Swiftech MCP355 12v DC czy też Swiftech MCP350 12v DC wyglądające identycznie. To jest to samo pod inną nazwą czy jak?

 

Druga sprawa z chłodnicami. W Polsce spotykałem się wogole z innymi firmami więc nie wiem, co oni tam mają ciekawego. Potrzebowałbym coś tak do 100$ i teraz sam nie wiem czy 2x120 czy 3x120. W tym temacie, powiadziano mi, że do Q6600 i 8800GT 2x120 mi nie starczy. WC chce zmieścić całe w środku, wiec musiałbym wyciąć taki pierdyknik na dole (TT Tsunami), to moze bym upchał 3x120, ale to naprawde na styk by weszło i zajęłoby cala dlugosc obudowy, wiec bardziej byłbym za 2x120. Ale ja laik jestem i sam nie wiem co robić, więc licze na Wasze rady.

 

Bloczki bym chyba wziął dtek fuzion v2 i MCW60, bo ceny są naprawde fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie sklepy do kupy

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=67179

co do pomki Swiftech MCP355 12v DC tak to samo co Laing

jeszcze kanadyjski sklep tam tez mają przystępne ceny i duży wybór ja unich kupywałem

http://www.ncixus.com/

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...