Skocz do zawartości
jacool

Asus Rampage Formula / Extreme X48

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to oni pewnie koncentrują się na RAMAPGE II EXTREME :)

mniam, mniam ..... :rolleyes:

 

Bios 601 zapodany.

mam wrażenie, że płyta szybciej startuje w stosunku do 501.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

ta a cos poza tym ??

wlasnie testuje,ale nie zauwazylem niczego specjalnego w wydajnosci czy max fsb,wszystko wydaje sie tak samo,pl bez zmiany rowniez,ale to sie chyba juz nie zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też coś drgnęło na biosie 601.

Aktualnie FSB=486x9.5, pamięci 4x1, 583MHz, PL=7

Wcześniej miałem: AI CLOCK TWEASTER = moderate, teraz mam strong. 

System stabilny.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ta płyta radzi sobie z pamięciami 2x2 GB? Mam głównie na mysli Apogee 1066 GT lub ewentualnie OCZ Reaper 1066. Widzialem ,ze conajmniej dwóch uzytkownikow ma te pamieci. Powoli chyba zaczne sie przymierzac do tej mobo.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Reapery 1066, stabilnie działały wyłącznie na 800 15-5-5-5. Nic wyżej nie było stabilne.

A bios miales nizszy niz 408?

 

Jeszcze jedno pytanie: czy noctua nh-u12P wejdzie bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ta płyta radzi sobie z pamięciami 2x2 GB? Mam głównie na mysli Apogee 1066 GT lub ewentualnie OCZ Reaper 1066. Widzialem ,ze conajmniej dwóch uzytkownikow ma te pamieci. Powoli chyba zaczne sie przymierzac do tej mobo.

Apogee 1066 Gt 2x2GB max 1100mhz 1,98v ale najlepiej 1:1 tzn 900mhz DDR, 1.88v i 8x450mhz na quada.

teraz na tej mobo niskie Vcore...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam ... ja wolę 4x1GB i wtedy mam 1200 na luzie.

Pod warunkiem, że pamięci tyle potrafią.

2x2 to same problemy i takty wolniejsze. Ale ktoś powie.........2 sloty wolne :)

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje przesiadke na Rampage Extereeme i potrzebuje porady co do DDR3 tzn nie wiem jakie wybrac. Planuje wziąć 2x2GB lub 4x1GB. Jakbyscie mogli cos doradzic bylbym wdzieczny.

Myslalem o 2 kompletach tych Oczek sa to jednostronne pamieci i tu nastepne pytanie czy ma to jakies znaczenie dla DDR3? moze poszukac jakis dwustronnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, która płyta główna jest lepsza. Czy ta opisywana w tym temacie Rampage Formula czy może Maximus II Formula? Wiem, że ta pierwsza ma chipset X48, natomiast druga P45, ale to chyba dużego wpływu na podkręcanie nie ma? Zależy mi na 2xPCIe 16x oraz na dobrym oc. Czytałem recenzje, że Maximus II Formula ma więcej opcji w biosie, przez co można dokładniej i więcej podkręcić. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy istnieją inne różnice pomiędzy nimi. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...