Skocz do zawartości
tHe mRuWa

Hd555 Vs Hd595 - Grado Padly

Rekomendowane odpowiedzi

Grado80 mi padly, dostalem zwrot$ i ciesze sie, bo one jednak

wygodne to nie byly:]

 

Spojrzalem na ebay i tak hd555/595 odpowiednio 66/96Ł

warto placic 45% wiecej za wyzszy model?

Co prawda ta roznica tylko w % na spora wyglada, no ale jednak:P

 

A moze sa juz jakies inne warte uwagi w cenie do 100Ł?

 

Podlaczone beda do X-Fi XtremeMusic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ten sam post w temacie o słuchawkach. Zapewne go nie czytałeś (tak ze 3 stron wstecz) więc nie wiesz, że teraz prym jako słuchawki do komputera wiodą teraz dwa modele: Phlips SHP8900 (otwarte) i Creative Aurvana Live (zamknięte). Do X-Fi to nawet za dużo. Szkoda kasy na HD 595 bez jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego, HD555 to już nic specjalnego bo 2 wyżej wspomniane modele bija je na głowe za cene poniżej 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt są sporo droższe ale pasmo masz o wiele większe. Gdybym miał kasę miałbym na pewno na uszach 595 a nie 595 :)

To czy warto dopłacać musisz oceniać sam. Idź co media markt albo do saturna poproś ładnie dadzą posłuchać (mi dali) i będziesz wiedział.

Udawaj że chcesz u nich kupić :) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ten sam post w temacie o słuchawkach. Zapewne go nie czytałeś (tak ze 3 stron wstecz) więc nie wiesz, że teraz prym jako słuchawki do komputera wiodą teraz dwa modele: Phlips SHP8900 (otwarte) i Creative Aurvana Live (zamknięte). Do X-Fi to nawet za dużo. Szkoda kasy na HD 595 bez jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego, HD555 to już nic specjalnego bo 2 wyżej wspomniane modele bija je na głowe za cene poniżej 200zł.

Dla mnie HD595 nie dają szans SHP8900 pod każdym względem. Nie wiem jak HD595 zagrają z karty dźwiękowej, ale SHP8900 nie z każdej grają dobrze.

 

Nie wiem jak ocenić Aurvana Live! bo tych słuchałem jedynie z playera... Podobno potencjał mają spory.

 

 

Tal-Rash

Co Ci po pasmie przenoszenia? Przecież te dane są brane z kosmosu :P

 

HD555 słuchałem też wyłącznie z odtwarzacza, więc nie mogę ich porównać do HD595.

Edytowane przez baols

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak widac stworzenie oddzielnego tematu bylo dobrym pomyslem, bo tam nikt nie odp :)

 

Sluchalem i 555 i 595 z tym ze na skrajnie roznych zrodlach: 555 w MM(baaardzo marne zrodlo dzwieku bylo), a 595 w sklepie audio przez wzmacniacz, wiec nijak nie moglbym tego porownac:)

 

Jedyne do czego moglbym sie w takiej sytuacji odniesc to wygoda, a ta w 595 byla bezkonkurencyjna :)

Juz nie mowiac ze dzwiek mnie urzekl, a sprzedawca wydal opinie ze one tak o 15% sa lepsze od 555(nie wiem jak to wyliczyl :P)

 

A co do wymienionych modeli philipsa i creativa to sprawdze choc firmy nie napawaja mnie zbytnim optymizmem ;) i zawsze kojarzylem je z MEGA budzetowymi sluchawkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mają takie same przetworniki nie znaczy że są takie same. Choćby shitowa płyta główna to że ma taki sam chipset jak dobra nie znaczy chyba że jest taka sama jak ta dobra. Przykładów można mnożyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mają takie same przetworniki nie znaczy że są takie same. Choćby shitowa płyta główna to że ma taki sam chipset jak dobra nie znaczy chyba że jest taka sama jak ta dobra. Przykładów można mnożyć ^^

Niech zgadnę. Pomyślałeś o ECS-ie? :lol2:

Masz racje oczywiście. Ja tam w sklepie jedyną różnice jaką zauważyłem to ładniejsza góra w 595.

Wybrałem 555 bo nie chciałem dopłacać prawie drugie tyle skoro mają być podłączone do komputera.

Tam miałem podłączone do zestawu za 5000zł.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...