Skocz do zawartości
Razor-90

Rkubica.net

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecyduj się czy chcesz poświęcić czas F1 czy piłce nożnej...

Ot tak strona postawiona na fusionie, jedna z wielu o tej tematyce. Niepotrzebna, ale któżby się przejmował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google.com, hasło f1, nie ma cię w pierwszych 5-ciu podstronach. Z google.pl nie korzystam.

 

Ludzie raczej wybierają strony formula1.pl albo formula1.com.

 

Dopisałbym, że wysokość w google o niczym nie świadczy ale pewnie mi nie uwierzysz...

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google.com, hasło f1, nie ma cię w pierwszych 5-ciu podstronach. Z google.pl nie korzystam.

 

Ludzie raczej wybierają strony formula1.pl albo formula1.com.

 

Dopisałbym, że wysokość w google o niczym nie świadczy ale pewnie mi nie uwierzysz...

Ale w Polsce znikoma część korzysta z google.com a w PL jest bardzo wysoko. A po za tym w .com jest na trzeciej stronie pod Robert Kubica. Ale jeśli używasz google.com to zobacz tutaj: http://www.google.com/search?hl=pl&sug...=Szukaj&lr=

tutaj http://www.google.com/search?hl=pl&sug...=Szukaj&lr=

tutaj http://www.google.com/search?hl=pl&sug...=Szukaj&lr=

tutaj http://www.google.com/search?hl=pl&sug...=Szukaj&lr=

tutaj http://www.google.com/search?hl=pl&sug...=Szukaj&lr=

Proszę powyżej masz w google.com

 

Do Firekage: Pozycjonuję stronę, spróbuj wskoczyć tak wysoko pod Kubica i sie utrzymać. Serwis sie rozwija w porównaniu do innych. Do tego zmodyfikowałem system newsów a właściwie napisałem swój do php fusion.

 

Proszę o dalsze oceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka ogólnie mi się podoba ale:

 

zmieniłbym te ukośne paski na coś innego...

przy menu "zespoły" dałbym coś innego niż samo logo BMW...

Następne GP, Plan TV oraz Klasyfikacje wstawiłbym w kolumne po prawej stronie całkiem, a od lewej same newsy.

Losowa fotka za mała.

Ogólnie proponowałbym zmienić nieco układ strony.... zbyt wiele na niej rzeczy.... jest tak jakby podzielona na 2 kolumny po 50 % szerokości strony. Chyba lepiej nieco ruszyć te proporcje na 80-20 - mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi :)

Jakiegoś koloru dla kontrastu by się przydało... może coś czerwonego... czarnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że atakujesz co jakiś czas nowymi, chybionymi pomysłami. Powiedz mi, tak szczerze, po co ci to? Przekonaj mnie dlaczego mam odwiedzać F1 Portal?

 

EDIT

 

Razor-90 niczego nie zazdroszczę, poprostu ty jakoś chcesz być adminem jakiegoś forum za wszelką cenę. Powiedz mi, które to już twoje forum, czy www z kolei?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaj mnie dlaczego mam odwiedzać F1 Portal?

bo on tak chce i dla tego, ze jego strona zajmuje mi pol 22" monitora a reszta to pustyna :lol: prawie jak benchmark, bo tam jest do lewej a tu jest do srodka :ploom:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka ogólnie mi się podoba ale:

 

zmieniłbym te ukośne paski na coś innego...

przy menu "zespoły" dałbym coś innego niż samo logo BMW...

Następne GP, Plan TV oraz Klasyfikacje wstawiłbym w kolumne po prawej stronie całkiem, a od lewej same newsy.

Losowa fotka za mała.

Ogólnie proponowałbym zmienić nieco układ strony.... zbyt wiele na niej rzeczy.... jest tak jakby podzielona na 2 kolumny po 50 % szerokości strony. Chyba lepiej nieco ruszyć te proporcje na 80-20 - mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi :)

Jakiegoś koloru dla kontrastu by się przydało... może coś czerwonego... czarnego?

Nie da rady bo tabelka z testami by się nie zmieściła.

 

SPYLON - Czemu chybionymi pomysłami??!! A co zazdrościsz, że twoje strony nie są tak wysoko w google? wyczyń coś takiego jak ja i wtedy pisz, (taka rada na przyszłość).

 

Czekam na dalsze "sensowne" oceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech nie wiem, jakoś dziwnie sie czuję kiedy oglądam tę stronę. Nie mogę skupić się nad jedną rzeczą. Czuję się jakby mnie atakowało wszystko co się znajduje na stronie. Kolorystyka średnia. W treść nie dałem rady jakoś wnikać (chociaż i tak ta tematyka mnie zupełnie nie interesuje). Chyba jednak przydałoby się popracować trochę nad stroną prezentacji, bo model i kontroler pewnie są ok.

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech nie wiem, jakoś dziwnie sie czuję kiedy oglądam tę stronę. Nie mogę skupić się nad jedną rzeczą. Czuję się jakby mnie atakowało wszystko co się znajduje na stronie. Kolorystyka średnia. W treść nie dałem rady jakoś wnikać (chociaż i tak ta tematyka mnie zupełnie nie interesuje). Chyba jednak przydałoby się popracować trochę nad stroną prezentacji, bo model i kontroler pewnie są ok.

 

pozdrawiam

m

To się nazywa SEO bodajże. Walisz stado linków dla botów w rezultacie czego strona wygląda jak jeden z niemoderowanych qlWebów- masa linków do beleczego.

No i rezultat taki, że na stronie masakryczny bałagan i zero czytelności. Niestety, co bardziej elo webmasterzy zapominają, że strony mają być dla ludzi, a nie botów. Zapominają też o tym, że strona ma być przede wszystkim przejrzysta i przyciągać uwagę, a nie odstraszać białym tekstem na bladoniebieskim patternie. No i nie przykładają się do redagowania treści- "oskarzenie, zwyciężca" <-- co to? :Q.

 

P.S.

Divek z klasyfikacjami automagicznie mi znika po najechaniu na kierowców/konstruktorów i zjechanie poza jego obszar. Głupi nie pozna, a ten co się orientuje powie że tak musi być? {powered by O9.51}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- przekaz kiepski

- balagan straszny

- smieci za duzo

- przejrzystosc fatalna

- kolorystyka do d...

 

Ogolnie smieciowa bardzo... brak gustu i tyle...

 

Zastanow sie czy zalezy Ci na zrobieniu dobrej strony, czy wysokiej pozycji w google, jak na razie wyglada ze na tym drugim... Choc odrobine estetyki tu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- przekaz kiepski

- balagan straszny

- smieci za duzo

- przejrzystosc fatalna

- kolorystyka do d...

 

Ogolnie smieciowa bardzo... brak gustu i tyle...

 

Zastanow sie czy zalezy Ci na zrobieniu dobrej strony, czy wysokiej pozycji w google, jak na razie wyglada ze na tym drugim... Choc odrobine estetyki tu brak.

 

Kolorystyka właśnie nie jest do d... bo jest pod kolor bolidu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wolnego neta to co się dziwisz? Jaki masz 32 czy 64 kb/s?

czy ja wiem czy 8MB to mało jak na polskie strzechy... :) no może i mało.. następnym razem proponuję powstrzymać się od aroganckich spostrzeżeń jeśli nie wiesz z kim rozmawiasz :wink:..

U mnie się szybko wczytuje...

o keszu przeglądarki mam nadzieję raczyłeś słyszeć :wink: A może odpowiem w Twoim stylu... Może Ty tą stronę wczytujesz z localhosta B-)

 

Najpierw kod optymalizuje potem grafikę.

wiesz, widz docelowy kodu nie widzi, widzi grafikę, więc skoro grafika jest do bani, to co chciałeś osiągnąć pokazując tą stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu?!

SPYLON - Czemu chybionymi pomysłami??!! A co zazdrościsz, że twoje strony nie są tak wysoko w google? wyczyń coś takiego jak ja i wtedy pisz, (taka rada na przyszłość).

Jak masz wolnego neta to co się dziwisz? Jaki masz 32 czy 64 kb/s? U mnie się szybko wczytuje...

Kolorystyka właśnie nie jest do d... bo jest pod kolor bolidu

:lol: Ja to bym dał 10% na wszelki wypadek za takie odzywki. 

 

Czyżby Twój nick oznaczał datę urodzin ? 1990 ? Czyli masz 18 lat ? Ja uważam, że ludzie w tym wieku, są już poważniejsi, i nie stroją fochów, nie rzucają grabkami w piaskownicy, umieją przyjmować krytykę i z kulturą odpowiadać. Może jest coś, o czym nie wiemy, jakieś powody dlaczego jesteś nadpobudliwy itp. 

 

Każdy ma prawo do własnego zdania, i to że komuś się niepodoba, że strona jest nieczytelna, że layout jest do bani... To są gusta a o nich się nie dyskutuje, słyszałeś ? Jeśli się komuś wolno ładuje to znaczy, że tak jest, co Ty myślisz, że ktoś specjalnie Ci tak pisze aby Ci "dogryźć" ? Błagam, teoria spisku czy co ?  :) Dobra, koniec moich wywodów na temat tolerancji i kultury. Teraz czas na stronę.

 

1. Nieczytelna, nawalone wszystko na raz.

2. Czemu pogoda jest pokazywana w Walencji ? Przecież już po zawodach, można to zaktualizować do pogody z Belgii. :)

3. Czemu transmisje TV ciągle są ustawione na Walencję ? Znów aktualizacja do Belgii by się przydała.

4. Najnowszy news to "Robert Kubica trzeci w GP Europy", no to już było dawno, może jakieś nowsze info ? Nawet ja wiem, że np. "Kubica przedłużył kontrakt" albo, że Raikonnena wygasa w 2010 i wtedy Ferrari, jeśli Kubica utrzyma formę pomyśli o zgarnięciu Kubka do teamu. 

5.  Spora część strony i forum dostępna tylko dla zarejestrowanych ? Kwestia Twojej polityki strony, ale kiedyś już pisaliśmy, że to nie zachęca do rejestracji. ;)

 

No cóż, brak aktualizacji co chyba największy problem, zaraz za tym, jest nieczytelność. Mi się www szybko ładuje, strona całkiem OK. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...