Skocz do zawartości
Lama

r9100 Atlantis 64mb Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie na ile udalo wam sie podkrecic ta karte ?

stand. ma 250/460 MHz u mnie poszlo na 290/520 bez radiatorow na pamiec, ktore jeszcze w tym tygodniu zamierzam sobie sprawic ;) tylko nie piszcie "szukaj szukaj szukaj" tylko just powiedzcie na ile z radiatorami bedzie szybko i bezpiecznie ;) z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w podpisie ale wyrzej to juz 3d mark 2001 juz sie wiesza ale Quake 3 chodzi normlanie na 300/580 tylko czasami jakis mały afekcik wyskoczy .I mam radiatorki z coolermastera miedziane i pamieci mam (i ty tez chyba masz takie same) Samsungi 4ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem jakie mam pamieci (czy da sie to sprawdzic w jakims progsie?) i jeszcze pytanie o co chodzi z tym pojawieniem sie artefaktow bo nie za bardzo wiem ;) sorki no ale kazdy gdy zaczynal bawic sie w podkrecanie zadawal glupie pytania ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem jakie mam pamieci (czy da sie to sprawdzic w jakims progsie?) i jeszcze pytanie o co chodzi z tym pojawieniem sie artefaktow bo nie za bardzo wiem ;) sorki no ale kazdy gdy zaczynal bawic sie w podkrecanie zadawal glupie pytania ;))

Jakie masz pamięci nie sprawdzisz zadnym programem ( przynajmniej nic mi o takowym nie wiadomo :P ).

Natomiast artefakty to przekłamania w wyswietlanym obrazie objawiające sie latającymi po ekranie kropkami, zle nakladajacymi sie teksturami itp. Napewno bedziesz wiedział kiedy sie pojawią, w skrócie mówiąc z obrazem bedzie cos nie tak. ;)

PS. Po to jest forum, aby pytac, i chwałą Ci za to ze przyznajesz sie do swojej niewiedzy a nie twardo twierdzisz ze znasz sie najlepiej na wszystkim. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki no wiec podkrecilem go na 300/540 i narazie zadnych artefaktow nie ma ;) z czego jest b. zadowolony of coz ;]]]]] a na ile uda mi sie podkrecic pamiec (tak w przyblizeniu) gdy juz bede mial te radiatorki no bo zyskalem ok 10-20 fps w ut2003 i jestem ciekaw ile jeszcze moge zyskac :P (na 1024x768x32bity, all detale na maxa chodzi srednio 50-80fps :P)

 

p.s. thx za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem sobie radiatorki z coolermastera i znow podkrecilem radka :P tym razem poszedl na 315/610 i zauwazylem artefakty :) bez zadnych problemow poszedl na 310/600, mialem nadzieje ze z taktowaniem dogonie r9700pro ale nie wyszlo trudno zyje sie dalej ;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje moja az tak sie dobrze nie kreci .A te radiatorki to takie małe miadziane samoprzylepne kupiłes ,to trzeba je inaczej przyklejic bo ten pseudo klej termo na tym pasku jest do d.upy.Ale i tak gratulacje ja jeszcze pokatuje dzisiaj ale kurde porzyczyłem mojego unreala 2003 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak takie male samoprzylepne, koles w sklepie powiedzial ze on ma takie na radku 9700pro i ze mu wszytko dobrze sie chlodzi, a w jaki spos to trzeba przykleic ? bo ja normalnie przykleilem je bezposrednio na kosci pamieci... to chyba nie jest zle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety po 40 zeta ida .Kurde drogo jak za takie cos.

Jak bys chciał przyklejac na stałe to thermopox'em najlepiej ale wiesz zawsze moze sie cos lepszego znalesc na pamieci i co wtedy juz nie odkleisz (kozak ??) najlepiej 4 małe kropelki na rogi pamieci i do srodka paste termo.I to bedzie lepiej niz te g.ówno samoprzylepne .Ja se jutro kupie super glue i przykleje to wam ci powiem jak se kreci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety po 40 zeta ida .Kurde drogo jak za takie cos.

Jak bys chciał przyklejac na stałe to thermopox'em najlepiej ale wiesz zawsze moze sie cos lepszego znalesc na pamieci i co wtedy juz nie odkleisz (kozak ??) najlepiej 4 małe kropelki na rogi pamieci i do srodka paste termo.I to bedzie lepiej niz te g.ówno samoprzylepne .Ja se jutro kupie super glue i przykleje to wam ci powiem jak se kreci .

 

Tak tylko jezeli masz karte na gwarancjo to mozesz o niej juz zapomniec . Jak sie spieprzy sie karta (nie daj Boze) to Ci wmowia ze to twoja wina :( Bedzie widac slady na pamiatkach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoja oddawałem bo mi sie flash biosu nie udał i normlanie przyjeli i wymienili na nowa po 3 dniach .Gosciu sprawdzał tylko czy nie było cos na niej lutowane.A jeszcze przeddzien tego skrobałem zyletka ten klej z pamieci i nie potrzebnie bo mi powiedział ze mogły by byc przyklejone radaitorki (fajny serwis ) .Bo to i tak by odnich nie zalerzało ale mosiałbym sobie je poźniej odkleic no przecierz to moje .Kurde tylko zabardzo nie chce mi sie isc do sklepu po klej ,trzeba by siore wysłać .Albo pojde sam bo mi jeszcze kupi roślinny.Tak wieczorem wam powiem jak wszystko poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...