Skocz do zawartości
Sopel

Moitor 24'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie taki o to monitorek http://www.allegro.pl/item397187254_24_fpd...ice_f_vat_.html Allegrowicz ma różne "wersje" czyt.czym więcej wad tym mniejsza cena. Ma może ktoś taki monitor i jest zadowolony? Czy to jakiś szajs bo firma do mnie nie przemawia.

 

Ps. Mam możliwość odbioru osobistego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powypalane pixela albo coś w tym stylu. Jeżeli masz możliwość to jedź z kimś kto się dobrze zna i pooglądajcie te monitory czy nie mają bad pixeli, spalonych łącz czy tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć cena sklepowa 2k

Skoro wierzysz w to co ludzie napiszą na aukcjach "alledrogo"...... ;)

2k ? Za gatewaya ?

 

kilka osób próbowało kupować te "allegrowe-gatewaye". gdzieś czytałem, że ktoś próbował 4razy... i odpuścił.

jak zrobisz to osobiście, jak się znasz, umiesz testować i wiesz jak oddzielić ziarna od plew to w sumie możesz próbować.

w większości te "allegrowe" egzemplarze moją straszne wady. wygooglaj sobie o tym wątki na forach.

 

ps. a gatewaya możesz nie znać ponieważ nie występuje on na naszym rynku. w US jest to jeden z ważniejszych producentów, takiej ogólnej masówki jak dell albo hp, tylko gorszej.

 

ps2. jakoś maniakalnie gatewaya odradzał nie będę, każdy robi co uważa za słuszne, ale radzę do tych 899zł dorzucić dalsze 951 zł.... na hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat konkretnie z tej auckji:

 

Monitory C klasa posiadają ryski, przetarcia, ciemniejsze miejsca na matrycy lub obudowie.

Przeglądałem też inne aukcje tego użytkownika - wszystkie te Gatewaye 24" mają jakieś wady. Od martwych pikseli i ciemnych miejsc na obudowie po martwe linie pikseli i to, co zacytowałem.

 

Ja zdecydowanie bym sobie darował zakup takiego monitora. No bo przepraszam, wydać 900zł na monitor w takim stanie? Dla mnie głupota. Już bym wolał jakąś 19" o klasycznych proporcjach lub jakiegoś 22" na TN, niż to :|

 

Nawet 24" się znalazło - klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :wink: Wezmę coś "normalnego" ale tak czy siak wolę osobiście sprawdzić jak świeci...

jak chcesz coś "normalnego" to polecam z 24" HP w 2408H rewelacja szczególnie, że ostatnio spadły ceny do 1299zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gateway jest calkiem spoko, normalna cena to 1600-1750 zl.

W tej cenie dostaniesz monitor wolny od wad i na normalnej gwarancji

Nie nazwalbym scinania kolorow matryca zamiast regulacji jasnosci "calkiem spoko" :razz: Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu może pasować szyba.

powiem więcej: kompletnie nie rozumiem jak komukolwiek może pasować "szyba".

 

ten Gateway jest calkiem spoko, normalna cena to 1600-1750 zl.

biorąc tą górną granicę pod uwagę to jak tu nie dołożyć 100zł na normalny, po ludzku w PL sprzedawany monitor od hp? albo 160zł do benq'a? //i lepszych jakościowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...