Skocz do zawartości
Meciu

Chłodzenie Dla Hd4850 W Crossfire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem sobie 2 sztuki Radeona HD4850 od Gigabyte i tak przeczytałem że rdzeń 1 karty podczas grania osiąga 100 stopni celsjusza :angry: ... przeraziłem się ale napisali że takie dobre chłodzenie, tylko że chłodzenie które tam było podane wystaje poza kartę i centralnie normalnie nie połączę kart mostkiem CF.

 

I mam pytanie do posiadaczy lub kto się zna. Jakie chłodzenie by było dobre oraz te chłodzenie by nie przeszkadzało w zamontowaniu mostka CF. Zależy mi na niskiej cenie ze względu że będę zmuszony do kupienia dwóch sztuk tego chłodzenia.

 

Gdzieś znalazłem że takie "może" pasować ale lepiej się spytać.:

Coolink GFXChilla

http://www.cooling.pl/coolink-gfxchilla,produkt,550688.html

 

będzie pasować czy nie?

 

Dzięki wielkie z góry za pomocną odpowiedź, nie uwzględniam wypowiedzi typu "nie ma jeszcze takiego chłodzenia" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie. Mam zamiar kupić Radeona HD4870. Na różnych stronach w necie czytałem, że tak jak mocno grzeje się HD4850,to tak HD4870 już mniej. Bo ma dwuslotowe chłodzenie. I tu moja prośba.

 

Jeśli ktoś z Was miałby dostęp do takich informacji albo mógłby się tego w jakiś sposób dowiedzieć: jakie są temperatury pracy karty, którą wybrałem? I czy HD4870 wymaga założenia lepszego chłodzenia? A jeśli już, to jakie by się nadawało?

 

Przepraszam za tyle pytań na raz, ale sam nie umiem po prostu znaleźć w internecie tych informacji, mimo, że od kilku dni szukam. Będę wdzięczny za pomoc...

 

Ewentualnie, jak ktoś dowiedziałby się tego za dwa tygodnie, czy coś, to proszę o informacje na priva. Dzięki z góry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadasz że po paru modyfikacjach, a wiesz zmoże jakich? mam nadzieje że nietrzeba nic przycinać szlifierką albo coś spawać :P a czy same chłodzenie pasywne daje rade czy z wentylatorkami ? bo cena 120 złotych za 2 sztuki chłodzenia pasywnego daje jeszcze rade :D

Edytowane przez Meciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasywnie może być ciężko, lepiej wpakować już chociażby jakiś wolnoobrotowy wiatrak 120mm, chociażby jakieś Actutake za 14zł to masz 28zł za dwie sztuki a przynajmniej będzie jakiś przewiew i tempy pójdą w dół ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermalright T-Rad^2 ( w PL jeszcze go nie ma chyba ) jest robiony z mysla o SLI/CF ale cenowo bedzie jak nic kolo150zl za sztuke ;) ewentualnie HR-03 bo mozna go zamontowac wedle potrzeb badz normalnie badz na plecach karty.

Auras Fridge. Wydajna lodowka, cenowo tez atrakcyjna. w pelni pasywnie mysle zeby dala rade. ale dosc szeroka 13.5cm takze bedzie wystawac. Tylko z kompatybilnoscia moze byc roznie ale to chyba pcb takie samo jak w hdkach serii 38 to powinno grać.

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...