Skocz do zawartości
-=YoGi=-

Logitech Mx 5500 Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś udałem się na giełdę i zakupiłem jedyny zestaw dostępny Bluetooth Logitech MX5500.

Powiem tak klawiatura oraz myszka wymiata, coś niesamowitego, jestem bardzo zadowolony, zero opóźnień tak jak to można przeczytać, wyśmienicie działa z Lapkiem Aristo i475, przez wbudowany w nim bluetooth, nie ma żadnych zakłóceń, między myszką a klawiaturą. Wszystko jest jak należy. Jedynie brakuje mi zmiany dpi którą to posiadała G5 myszka, ale już sie przyzwyczajam.

Co można jeszcze napisać, klawiatura naprawdę bardzo miękko i cicho działa, na bateryjkach z zestawu można polatać 180dni, tak przynajmniej pokazuje program logitecha. Wbudowany kalkulator, na pewno sie przyda. Myszka niestety już jest na wyczerpaniu jak ja podładuję, ciekawe ile to potrwa, mam nadzieje że jeszcze dziś wytrzyma mimo krytycznego powiadomienia, to napisze jak długo można bez ładowania latać.

Cena dołująca ale wygoda niesamowita.

 

Jeszcze mam pytanie do użytkowników tego produktu, ile trwa ładownie myszki i jak długo wytrzymuje po naładowaniu. Moja jeszcze działa, cały dzień minął.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie odwiedzam temat :)

Otóż od jakiegoś czasu, magiczna rolka w myszce już nie kręci się tak super jak wtedy, gdy była nowa. Ma ktoś jakiś pomysł, jak można przeczyścić rolkę? wolałbym bez otwierania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...