Skocz do zawartości
prezes

Wifi N W Pavilionie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje info czy ktoś z was zmieniał kartę wifi w jakimkolwiem hp pavilionie z karty b/g na b/g/n, jeżeli tak to jaka to jest karta, proszę o dokladny model. Jeżeli któs spotkał sie z tym tematem to rownież prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jest napisane wyraźnie, czemu!

 

ja nie zmieniałem, ale kiedyś dokupowałem do nx6110 i musiała być karta dedykowana - czyli ze zmienionymi nr, które były przeznaczone dla hp.

była taka usługa na allegro - kolesie przeprogramywowali je pod linuxem. Teraz tego nie widzę - może hp, przy takiej inwazji modeli i konkurencji z braku czasu dało sobie z tym spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje info czy ktoś z was zmieniał kartę wifi w jakimkolwiem hp pavilionie z karty b/g na b/g/n, jeżeli tak to jaka to jest karta, proszę o dokladny model. Jeżeli któs spotkał sie z tym tematem to rownież prosze o info.

czytać nie umiesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grandmaster - a Ty jak dziecinny byłeś(żeby nie użyc słowa na g...) taki jesteś nadal?

Już tyle razy dostawałeś na tym forum banana i nic Cię to nie nauczyło.

To, że specjalistą jesteś to większość wie, ale powiedz mi - czy gdybyś był kobietą, sypianie z Tobą byłoby karalne za wiek?

 

grandę! proponuję powrócić robić na 22'LCD grając w Xbox'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grandmaster - a Ty jak dziecinny byłeś(żeby nie użyc słowa na g...) taki jesteś nadal?

Już tyle razy dostawałeś na tym forum banana i nic Cię to nie nauczyło.

To, że specjalistą jesteś to większość wie, ale powiedz mi - czy gdybyś był kobietą, sypianie z Tobą byłoby karalne za wiek?

 

grandę! proponuję powrócić robić na 22'LCD grając w Xbox'a

ty byłeś dziecinny i jesteś nadal! (nie napiszę tutaj ? tylko ! bo to jest stwierdzenie)

banany lubię

ty narazie śpisz z misiem, kobieta? nie wiesz jak sie zabrać.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...