Skocz do zawartości
kronox55

Problem Ze Sterownikami

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem dzisiaj sobie zmienić stery do karty, wchodzę w panel > bla bla i klikam usuń na nvidia drivers, a tu wyskakuje, że wystąpił błąd z aplikacją nvuninst.exe i zostanie ona zamknięta bla bla bla. czytałem od dh driver cleaner, ale też przeczytałem, że najpierw odinstalować z poziomu panelu sterowania i dopiero potraktować tym programikiem . tak btw. to on chyba płatny jest, przynajmniej na stronce producenta.

 

moja karta to gf9600 gt, obecne sterowniki 174.16

Edytowane przez kronox55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po odinstalowaniu tym programem, nie udaje mi się zainstalować innych (177.26) sterowników. rozpakowywuję, uruchamiam setup.exe, niby się instaluje, ale po resecie jest tak samo. zna ktoś przyczynę i rozwiązanie? jak coś źle zrobiłem to nie bijcie :-D

 

hmm teraz to dopiero mi się utrafiło, chciałem sobie trochę odpuścić i poczekać aż znajdę rozwiązanie i zainstalowałem stery z płytki, podczas instalacji jak się monitor testuje, to się zawiesił komp (zapętlony dźwięk) w momencie gdy był czarny ekran :( musiałem reset zrobić i przy logowaniu już też był czarny ekran ... na szczęście przywracanie systemu pomogło

Edytowane przez kronox55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po resecie jest tak samo

Tzn co jest tak samo? Sterowniki sie nie instalują czy jakiś błąd wyskakuje? Proponuje użyć tym razem Driver Cleanera i wyczyścić system dokładnie ze starych sterowników a następnie zainstalować te nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

możliwe ...........

 

koledzy to pisza jakby nie wiedzeili OCB.. aż wstyd... grunt to być pomocnym a nie sobie dobijać posty.... problemo polega na tym ze po instalacji drivera nadal masz po resecie standardowe VGA tak???

 

które stery do tego 9600GT instalujesz???

 

na 99.9 procent to przyczyna zle dopasowanego do karty INFA.. czyli nvdisp.inf...

 

polecam pobrac od kolegi SIDEBAND

 

z

 

www.side.pl.pl

 

177.26 jako ze są najszybsze a w nowszych obsługa PhysX tobie na razie nie zadziała wiec to nonsens...

 

pozdro

Edytowane przez Elviso26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

hm

też tak myślałem

ps

a co do sidebandowych to mi sie nie podobają tweaky polepszające obrau

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

no bo kolego pisalem o infach.... stery 177.26 owszem zadziałają u ciebie po podmianie pliku INF... dlatego tez pobierz z podanej powyzej stronki kolegi SIDE`a bo one są juz dopasowane do kazdej karty.. dla twojej 9600GT najnowsze drivery to 175.19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...