Skocz do zawartości
Feluke

Modyfikacja klawiatury!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zmodyfikowalem sobie klawiature. Moze to nie jest Extrime mod ale i tak calkiem ladnie sie prezentuje.

Pewnie jestes ciekawi co zrobilem :twisted: a no zmienilem diody na niebieskie. Bardzo ladnie to wyglada. Zajelo mi to 10min (lacznie z rozkreceniem klawy) ale za to jaki efekt. Polecam kazdemu zeby to sobie zrobil. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie cos podkusilo zeby zobaczyc jak mocno swiecily poprzednie diody i co sie okazalo 8O ze one byly koloru zoltego (swiatelka swiecily na zielono). Wiec klawa ma filtr niebieski. Mozna bylo dac biale ledy i nie mosial bym bulic 9zl za ledy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farbkami do modeli - 3,70 za słoiczek, wszystkie klawisze wyjąłem i malowałem pojedynczo, jak wyschły czarną farbką napisałem duuże i ładne literki. A farbki zostało jeszcze na pomalowanie komórki :D , więc jestem szczęśliwym posiadaczem pomarańczowej Nokii 8110 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie jeszcze pomarańczowe spodnie to cie może do czubków zgarną. A i pokój też na pomarańczowo - bo to taki męski kolor ;).

Nie kolor stanowi o męskości

kolor IMHO nie ciekawy.

Ale o gustach ponoc sie nie dyskutuje.

Co Wam przeszkadza kolor jego klawiatury ?

Bezsensowne krytykierstwo z Waszej strony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie jeszcze pomarańczowe spodnie to cie może do czubków zgarną. A i pokój też na pomarańczowo - bo to taki męski kolor ;).

Nie kolor stanowi o męskości

kolor IMHO nie ciekawy.

Ale o gustach ponoc sie nie dyskutuje.

Co Wam przeszkadza kolor jego klawiatury ?

Bezsensowne krytykierstwo z Waszej strony !

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie jeszcze pomarańczowe spodnie to cie może do czubków zgarną. A i pokój też na pomarańczowo - bo to taki męski kolor ;).

I do tego pomarańczową bluze Adidasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor jak kolor ! wazne ze sie wlascicielowi podoba ! :) Ale i tak to takie festyniarskie jest :)

Gdyby tak na to patrzec, to prawie kazdy mod budy itp. jest festyniarski.

Nie mozna uogolniac, jeden lubi cos takiego, inny co innego.

Zobacz TUTAJ Na pewno ktorys z modow Ci sie spodoba, inne okreslisz jako festyniarstwo, ale to tylko Twoje zdanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie cos podkusilo zeby zobaczyc jak mocno swiecily poprzednie diody i co sie okazalo 8O  ze one byly koloru zoltego (swiatelka swiecily na zielono). Wiec klawa ma filtr niebieski. Mozna bylo dac biale ledy i nie mosial bym bulic 9zl za ledy :lol:

Z twojej wypowiedzi wynika że chcesz zaoszczędzic na zakupie niebieskich diód. Proszę bardzo, kupuj białe. Zapłacisz 11-16 zł za sztukę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz mowilem tylko ze mozna bylo kupic. A i tak sie dowiedzialem ze biale sa w tej samej cenie co niebieskie :P

Gdzie w Wawie sa biale w cenie niebieskich bo potrzebuje do zrobienia reflektora do roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam moda klawiatury - przemalowałem na pomarańczowo.http://bsd.ae.wroc.pl/~purchawa/obudowa_plexi/a.jpg

Jak ty malowałeś litery na klawiszach? Ja chciałbym swoją klawiaturę pomalować na czarno. Mysz to no problem już dawno przemalowana. 6 warstw lakieru, cztery dni malowania. Ale klawiatura to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez mozna tez pomalowac sprayem !

Dobrze odtluscic, przedtem, i malujesz.

Mozna delikatnie pociagnac, to literki dalej beda widoczne , a klawa zmieni kolor.

Qmpel, trysnal tak sprayem A4Techa IkeyWorks, na zielony neon, efekt dosc ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...