Skocz do zawartości
MaciekCi

Sony Ericsson C905 - 8.1 Mpix

Rekomendowane odpowiedzi

Też stałem się posiadaczem C905. Bardzo biłem się z myślą o HTC Touch Pro lub Diamond. Jednak nie mogłem się pogodzić z myślą że te telefony trzymaja baterie góra 2 dni.

Teraz stoje na przeciwko mojego Sony. Jestem troszke zagubiony ; ) Całe życie Nokia. Spacja na #. Koszmar ;]

 

Znacie jakieś strony z softem do SE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stałem się posiadaczem C905. Bardzo biłem się z myślą o HTC Touch Pro lub Diamond. Jednak nie mogłem się pogodzić z myślą że te telefony trzymaja baterie góra 2 dni.

Teraz stoje na przeciwko mojego Sony. Jestem troszke zagubiony ; ) Całe życie Nokia. Spacja na #. Koszmar ;]

 

Znacie jakieś strony z softem do SE?

No Panie Moderatorze!?

http://www.google.pl/search?q=forum+se+OR+...lient=firefox-a

Na początek wgraj sobie czysty firmware, flashmenu i tapety shake-it.

Spodziewaj się niestety momentu, w którym dojdziesz do wniosku, że wszystko oprócz Nokii na Symbianie jest ewojuhc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie Moderatorze!?

forum+se+OR+%22sony+ericsson%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl%3a%6ffficial&client=firefox-a

Na początek wgraj sobie czysty firmware, flashmenu i tapety shake-it.

Spodziewaj się niestety momentu, w którym dojdziesz do wniosku, że wszystko oprócz Nokii na Symbianie jest ewojuhc...

Te strony to znam, chodziło mi o jakieś anglojęzyczne.

 

Tylko że teraz już mi się są potrzebne. Udało mi się zamienić w komisie na HTC Diamond ; )

 

---

 

niżej: najlepsza ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bawiłem się C905. Wiązałem z tym telefonem małe nadzieje. Niestety zawiodłem się :angry: Drogi, słabo wykonany, wolny, jednym słowem wszystkie wady na które cierpi SE od jakiegoś czasu. Mam nadzieję że w końcu wydadzą coś godnego uwagi, bo nie ukrywam lubiłem SE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jak? Bo co opinia to odmienna, ja rozumiem lekkie roznice spowodowane gustem, ale az tak?

 

Co moge powiedziec,

na plus:

-Bardzo dobra bateria (porownywalismy z kumplem ktory ma N95, przy zabawie GPSem, MP3, gierkami bateria w N95 siadła gdy w C905 bylo jeszcze ponad 50%...bez komentarza).

 

-Rewelacyjne wykonanie, porownujac do N95: wysokiej jakosci materialy, zamiast trzeszczacych tandetnych plastikow (jedyne Nokie ktore uwazam za bardzo dobrze wykonane to seria E).

 

-Ladny wyglad, na szczescie nie mamy tu doczynienia z cegła na budowe jak N95, chociaz jak dla mnie jest i tak ciutke za duzy.

 

-Szybkosc dzialania rewelacyjna, dla przykladu mam przez caly czas wlaczonego i polaczonego Skype'a i do tego czesto jakas gierke w tle i dalej bez zajakniecia moge puscic MP3 i chodzic po necie.

-Przegladarka smiga kilka razy szybciej niz na N95.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jak? Bo co opinia to odmienna, ja rozumiem lekkie roznice spowodowane gustem, ale az tak?

masz rację to sprawa gustu. Mojemu C905 nie przypadł <_< może pochlebne opinie są pisane przez posiadaczy ów telefonu??

na zdjęciach wygląda lepiej niż na żywo. Krótko mówiąc niewart swojej ceny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdź mi lepszy telefon za 700zł ;).

http://allegro.pl/item572890621_c905_mega_...e_bez_kitu.html Lekka usterka, ale z pewnością do naprawienia metodą domową.

Nie wart swojej ceny to n95 :). Z chęcią obadałbym jakie foteczki pstryka to cacko w różnych warunkach.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor, podałeś aukcje złoma, rozpadówy bez chociażby klapki, z angielskim menu.

Za tego szwingla to nie dałbym nawet 300zł.

I tak cud, że ma ładowarkę bo pudełka pewnie nie znajdziemy w zestawie.

Rozp*** mnie takie aukcje typu - naprawa kosztuje góra 100zł a opuszcza 400zł.

Albo imbecyl albo imbecyla szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...