Skocz do zawartości
cavarr

Race Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamierzałem kupić, ale jest za dużo wątpliwości. Opinie o grze są sprzeczne (i biorę tutaj pod uwagę tylko opinie ludzi jeżdżących w jakieś ścigałki, a nie wypociny dzieci neo :>), a dema nadal nie ma :mur: W ciemno na pewno nie wydam 200zł ;] A forza już niemal zaliczona na calaka...:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w grę dłużej i mogę napisać coś więcej.

 

Po pierwsze gra jest stworzona do multi. Single player jest dobry tylko w time trial, gdzie i tak właściwie ścigasz się z czasami innych graczy. Powodem tego jest bardzo słabe AI. Może nie słabe, co denerwujące. AI jedzie po sznurku, a ich samochody są jak czołgi. W ogóle nie zwracają uwagi na pozycję gracza, jeśli będziesz na ich drodze to cię po prostu staranują, wylecisz z trasy a oni będą jechać dalej prosto. Jeśi ty będziesz próbował zepchnąć AI, to również wylecisz z trasy a oni będą jechać prosto. AI jest tagiczne a niestety trzeba przejść karierę żeby wszystko odblokować.

 

W multiplayer gra za to wymiata. Jeśli będziesz jeździł bezmyślnie - przegrasz. Nie czujesz zamochodu - przegrasz. Nie znasz trasy - przegrasz. Gra naprawdę nagradza umiejętności, a nie szczęście. Jest świetna, naprawdę czujesz emocje wyścigu (jak prawdziwego wyścigu, a nie konsolowej gry przy piwku).

 

Dla wielbicieli realizmu i multi - sczerze polecam. Do szybkiej rozrywki w singlu - zdecydowanie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika - tragedia.

Dźwięk - jak wyżej.

Fizyka - ujdzie, chociaż mogło być lepiej. Ale na razie mam wrażenie, że forza bez asyst > race pro bez asyst.

Wybór samochodów i liczba tras - bueh, wole forzę.

To tak po 2h grania.

 

Multi jeszcze nie sprawdziłem, bo dziś live leży. Ogólnie gierka do pogrania w oczekiwaniu na fm3, ale bez zbytniego podniecania się.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...