Skocz do zawartości
VoyTECH

Notebook Ze Stanów Asus F8sn-c1

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

ponieważ dolar leci na łeb na szyję to "łameryka" stała się łakomym kąskiem dla ludzi chcących kupić tanio sprzęt.

problem jest jeden. smutni panowie w urzędzie celnym, którzy z tego co mi wiadomo wyłapują ponad 90% wszystkich paczek ze sprzętem i miło zawiadamiają potem nowych klientów sklepów w usa, że mogą odebrać swoją paczkę tu i tu dopłacając 22% vat i "jakieś tam" cło.

ale są też firmy, które sprowadzają taki sprzęt dając praktycznie gwarancję, że takowa sytuacja nas nie spotka. a jeśli już to w środku będzie faktura na 399$ bo takie są przepisy, że można coś tam coś tam do 400$. nie wiem d0kładnie o co chodzi, ale w skrócie >400$ źle, <400$ dobrze.

chciałem sobie ściągnąć fajnego asusa F8Sn-C1 - naprawdę dla mnie potężna maszyna do tego co potrzebuję. głównie dla matrycy i procka (14,1" 1440x900 i procek T9300 2,5GHz)

znalazłem też firmę która bierze 15% za pośrednictwo w takiej "bezstresowe" transakcji.

www.zakupywusa.net

tylko teraz pytanie. czy ktoś miał z nimi do czynienia? jak to wygląda? trochę szkoda mi wydać prawie 1600$ za pocztówkę ze stanów od gościa pijącego drinki na basenie z gołymi babkami za moje pieniądze......

 

chyba, że ma ktoś sprawdzoną inną firmę lub sposób.

 

proszę o konkretne przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób jest prosty, jedziesz sam, albo szukasz znajomego co jedzie. Tyle. Takie firmy to dla mnie niezbyt pewne są. Bo gwarantując że mogą przywieźć bez opłat jednaznacznie informują, że łamią przepisy. Dla mnei to wałek. Bo jak ktoś przywiezie to zawsze przywozi jako "swój, używany" i tyle. A paczka może przejść, ale może też nei przejść i wtedy to już mniej opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...