Skocz do zawartości
Havoc

Meble Pokojowe...czyli Obudowa Do Komputera.

Rekomendowane odpowiedzi

[Przydługi trochę] WSTĘP

 

Zdarzyło mi się swego czasu testować obudowę Anteca. Wtedy właśnie przyszło oświecenie...jakie to ciche, jakie wygodne i fajne. Nic się nie trzęsie, nic zbytnio nie hałasuje. Następnie na biurku wylądowały HDD Silencery sztuk 3...i znowu szok wrażeniowy. Od tamtej pory plany zmiany sprzętu i wyciszenia kompa coraz bardziej zaprzątały mi głowę. Jakieś 2 lata temu ciągłe problemy z sempronem i ramami siedzącymi na asrocku, zmuszające do nieprzestannej dłubaniny wewnątrz obudowy, zmotywowały mnie do usunięcia jej w kąt.

PeCet wylądował wtedy na biurku na "pająka". Trwało to dość sporo, bo aż do zeszłego tygodnia, kiedy to natchniony remontem w mieszkaniu, postanowiłem również nie oszczędzać mebli. Na front wysłałem mini komodę. Część od starego biurka, która była podstawką dla wysuwanego blatu. Zdjęć "przed" nie posiadam, ale wystarczy od aktualnych odjąć dziury (duużo dziur ;] ) i zamontowaną kilka cm wyżej półkę...poza tym nic się nie zmieniło.

 

Jako, że pierwszy raz podjąłem się czegoś podobnego efekt nie jest zachwycający i zdaję sobie z tego sprawę, aczkolwiek spełnia swoją misję. Brakuje mi tylko dłuższych kabli do klawiatury i monitora, a to się jeszcze załatwi ;] Zyskałem przynajmniej idealny stolik pod tablet graficzny.

 

Na początku (czego teraz żałuję) wyciąłem w półce przykrywającej sprzęt, otwory na radiator CPU i grafikę. Plan był taki aby emisja ciepła w kierunku górnym załatwiła sprawę sama z siebie, jednak to był błąd i trzeba było zwyczajnie dać FANa z przodu i wymusić obieg. Cóż, teraz po ptakach, dziury jak widać ogromne.

 

W planach rev.2.0 gdzie naprawię ten błąd. Z powodu wysokości radiatora i grafiki, musiałem podnieść ową półkę i mam teraz lukę na froncie, którą również trzeba się zająć, zawsze to jakaś ucieczka dla gorącego powietrza, lecz wolałbym tu cichy 120mm wentylator.

 

Miejsce na DVD-Rom również zostanie wykończonę porządnie, bowiem wycięcie z pomocą wiertarki i pilnika do drewna, nie jest jak widać nazbyt estetyczne.

 

Na front wrócą jeszcze rączki od szuflad, co by łatwiej było wysuwać, potencjometry wentylatorów, również mam zamiar w jakiś sposób umocować, ponieważ cały czas mi wpadają do środka.

 

Z masą kabli w jakiś tam sposób sobie poradziłem, choć potrzebny jest HUB USB, bo dojście do tylnego panelu praktycznie żadne.

 

Tak więc...pomimo tysiąca błędów, z braku doświadczenia w takich sprawach, mam zamiar wypełnić ubytki, nałożyć nową okleinę lub w jakiś inny sposób to zamaskować i cieszyć się tym po wsze czasy.

 

P.S. Mobilność jest w tym wypadku moją ulubioną cechą, wystarczy postawić monitor w miejscu wieży, złapać klawiaturę i można jeździć po całym mieszkaniu ;) Wczesniej taką rolę spełniało całe biurko, jednak na zdjęciu widać dosadnie róznicę w gabarytach ;)

 

 

P.S. 2: Czekam na propozycje, krytykę i cokolwiek co pomoże mi udoskonalić projekt (numer konta bankowego podać teraz czy później? ;) )

 

Foty:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A na tym zdjęciu widać umiejscowienie najważniejszych elementów. Zasilacz, dvd-rom i w końcu dysk twardy w skrzynce bitumicznej. Wreszcie niesłyszale puszki :) Dzięki otworom w spodzie komody obrywają w miarę chłodnym powietrzem.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Back obudowy jest okropny, przyznaje, totalny mętlik kabli, za dużo tego wszystkiego niestety. Ale to tył da się przeżyć.

Widoczny również patent na terkoczący wentylator Huntkey'a. Po odgięciu jednego z rogów przestaje hałasować. Zdarza mu się zaadaptować i znów zaczyna batalię ale wystarczy jedna z 3 śrub dokręcić, lub odkręcić i znów spokój na kilka dni. W planach oczywiscie wymiana wentylatora na coś porządnego ;) (czekam na tanie i ciche wolnoobrotowe propozycje, bowiem nic specjalnego tu nie trzeba, oby tylko wymusić ruch)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i żadnej urazy, spoko. O tym że syf to wiem :P

Planuje wykończenie tego. Tylko nie wiem dokładnie jak się zabrać. Czym wypełnić niepotrzebne dziury. Do tego jakaś stylowa okleina. Macie propozycje to walcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i żadnej urazy, spoko. O tym że syf to wiem :P

Planuje wykończenie tego. Tylko nie wiem dokładnie jak się zabrać. Czym wypełnić niepotrzebne dziury. Do tego jakaś stylowa okleina. Macie propozycje to walcie ;)

 

dziury wypełnisz zwykłym woskowym wypełniaczem do drewna jak tutaj

lub jest jeszcze inny rodzaj - wood filler (szpachla) ale tu już musisz mieć utrwalacz w tubce i zmieszac to razem (jak zmieszasz za duzo utrwalacza to ci stwardnieje zanim zdążysz zapełnić całą dziurę :P )

klik tutaj

 

stolarzem w anglii od ponad roku jestem więc takie rzeczy wiem :D

 

jeszcze może dobra rada - po wosku lepiej sie maluje ;) chyba że kupisz specjalną szpachlę która przyjmuje farbę

 

z drugiej strony jeśli masz zamiar okleić to, to użyj co będzie tańsze bo i tak zadziała ;)

 

co do tych większych dziur, to dociąłbym kawałek drewna o takiej grubości, przykleił klejem do drewna, a szczeliny zaszpachlował. to tyle ode mnie , pomysł faktycznie ciekawy, ale mogłeś jakiś ładniejszy mebelek wybrać :P

Edytowane przez saski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy postawić monitor w miejscu wieży, złapać klawiaturę i można jeździć po całym mieszkaniu

Udając ze ma się laptopa :D

 

Wg mnie projekt jest trochę nie praktyczny i nawet jak by był robiony z dużą precyzją nie estetyczny.

 

Czekam na propozycje

kup normalną obudowę i dobre chłodzenie i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z innych krajów pewnie mają niezły ubaw oglądając polskie mody... :wink:

Ojtam od razu ubaw :P

 

Ja bym radził popracować nad estetyką tej obudowy... Nie twierdzę że wszystko co sam robię jest śliczne, ale przyczepić się mogę troszke do projektów innych ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z innych krajów pewnie mają niezły ubaw oglądając polskie mody... :wink:

Czepiasz się, Ci "koledzy" jeszcze wiedzą co robią i to planują w pewien sposób...a ja po prostu zrobiłem sobie użytek z mebla ;)

Praktyczne czy nie, szkoda mi kasy na obudowę która nie wniesie mi niczego nowego. Mniejsza będzie ale roli stolika do kawy nie spełni ;)

 

Na razie wszystko staje w miejscu, do czasu pozyskania środków, czyt. wypłaty w sierpniu. Wtedy się poprawi, obkleji, wyczyści i jakieś światełka rzuci, bo czasem trzeba podłubać a guzik widać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz sie, ze elementy w dolnej polce sie zagotuja? Nie wiem co tam upchales, ale ze zdjec wnioskuje, ze jest tam zasilacz, dysk, naped, oraz cos jeszcze (drugi naped?). Zasilacz grzeje jak diabli, dysk jeszcze bardziej, wlozysz plyte do napedu i ja pouzywasz, to naped sie tez zagrzeje... normalnie sauna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, Ci "koledzy" jeszcze wiedzą co robią i to planują w pewien sposób...a ja po prostu zrobiłem sobie użytek z mebla ;)

Praktyczne czy nie, szkoda mi kasy na obudowę która nie wniesie mi niczego nowego. Mniejsza będzie ale roli stolika do kawy nie spełni ;)

Nie chodzi o to, że pomysł zły czy coś... ale w takim stanie to po prostu wstyd się z tym pokazywać, bo nie ma czego pokazywać. Gdyby to była piękna lśniąca szafka, może przeszklona czy coś, ładnie wykończona, to jak najbardziej. Ale w tej chwili to po prostu, jakby to powiedział kolega, żenua :]

 

Gdybym ja tak chciał wyskakiwać publicznie z każdym udanym i nieudanym pomysłem to bym chyba codziennie musiał nowy temat zakładać :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że pomysł zły czy coś... ale w takim stanie to po prostu wstyd się z tym pokazywać, bo nie ma czego pokazywać. Gdyby to była piękna lśniąca szafka, może przeszklona czy coś, ładnie wykończona, to jak najbardziej. Ale w tej chwili to po prostu, jakby to powiedział kolega, żenua :]

 

Gdybym ja tak chciał wyskakiwać publicznie z każdym udanym i nieudanym pomysłem to bym chyba codziennie musiał nowy temat zakładać :wink:

Widzisz, ale Havoc, podobnie jak LukeXE nie maja zmysłu estetyki i piekna ;) Coz, rodzina w koncu :D

 

BTW. Mam taka sama szafke, ale nie wiedzialem, ze mozna to tak pieknie spier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no panowie, na moje oko, to jeszcze da się z tego coś fajnego zrobić - jakaś fajna okleinka , lekka rekonstrukcja , zaszpachlowanie dziur i będzie fajny mebelek , tylko chłodzenie trzebaby z głową zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz sie, ze elementy w dolnej polce sie zagotuja? Nie wiem co tam upchales, ale ze zdjec wnioskuje, ze jest tam zasilacz, dysk, naped, oraz cos jeszcze (drugi naped?). Zasilacz grzeje jak diabli, dysk jeszcze bardziej, wlozysz plyte do napedu i ja pouzywasz, to naped sie tez zagrzeje... normalnie sauna.

I znowu...na zdjęcia popatrzą a posta nie przeczytają tak? :P

Dysk w skrzynce bitumicznej, napęd i zasilacz. Dlaczego kwestionujesz rozwiązanie? Wszystko dokładnie opisałem, temp. wewnątrz jest pokojowa(!), nie robi się jak to napisałeś "sauna". I naprawdę nie ma problemu. Jeszcze na tyle mam wiedzy o chłodzeniu że pomyślałem co robię, nic się tam nie ugotuje ;) A zasilacz w połączeniu z fanderem jest zimny :P tym bardziej że powietrze nie tłumi się wewnątrz, to szuflady, lekka szpara i po kłopocie, wszystko ucieka.

 

+fajna tapeta

+pomysł

-wykonanie

:wink:

Natrysk ;) Thx.

 

Nie chodzi o to, że pomysł zły czy coś... ale w takim stanie to po prostu wstyd się z tym pokazywać, bo nie ma czego pokazywać. Gdyby to była piękna lśniąca szafka, może przeszklona czy coś, ładnie wykończona, to jak najbardziej. Ale w tej chwili to po prostu, jakby to powiedział kolega, żenua :]

 

Gdybym ja tak chciał wyskakiwać publicznie z każdym udanym i nieudanym pomysłem to bym chyba codziennie musiał nowy temat zakładać :wink:

Czy wam to trzeba aż tak dużymi literami pisać wszystko? To tak cieżkie do zrozumienia, że nie założyłem tego tematu, żeby pochwalić się ukończonym projektem, a żeby pokazać moją idee, i wysłuchać porad co można by tu zrobić i ewentualnie zmienić, np. odnośnie chłodzenia, czy też wyglądu nawet.

 

Widzisz, ale Havoc, podobnie jak LukeXE nie maja zmysłu estetyki i piekna ;) Coz, rodzina w koncu :D

 

BTW. Mam taka sama szafke, ale nie wiedzialem, ze mozna to tak pieknie spier....

Czyżbyś próbował uczepić się czegoś? To się nazywa post nic nie wnoszący do tematu wiesz o tym?...wątpie. Jest takie powiedzenie o dzieciach i rybach..

 

nie no panowie, na moje oko, to jeszcze da się z tego coś fajnego zrobić - jakaś fajna okleinka , lekka rekonstrukcja , zaszpachlowanie dziur i będzie fajny mebelek , tylko chłodzenie trzebaby z głową zrobić ;)

Odnośnie chłodzenia pierwsza część postu. Jest zrobione z głową, świadczą o tym choćby temperatury czyż nie? Jeszcze mi się nic nie zagrzało, a nawet nie włączam tylnego wentylatora.

 

 

Denerwujące jest że z każdym postem muszę bronić swojego pomysłu...pomimo, że temat zrobiłem z pełną świadomością dokonanej demolki. Temat nie jest po to, żeby się tym pochwalić, a żeby zasięgnąć rad. Nie miałem zamiaru dawać okazji takiej rybce do nabijania sobie postów krytykując wykonanie. Żal facet tyle Ci powiem. Napisz coś mądrego i pomóż a nie będziesz tu sie jakimiś urazami unosił.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo co tu oceniać :D ? Wykonanie cieniutko..

Znowu...nie oceniać, doradzić, poradzić..co zrobić :P A przynajmniej na to miałem nadzieję ;) Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie normalną niedrogą obudowę np Antec Three Hundred na wypłatę a nie wydziwiaj bo szkoda kasy wkładać w to coś i bebechy dodatkowo gotować, pomysł kiepski wykonanie bez komentarza :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam to trzeba aż tak dużymi literami pisać wszystko? To tak cieżkie do zrozumienia, że nie założyłem tego tematu, żeby pochwalić się ukończonym projektem, a żeby pokazać moją idee, i wysłuchać porad co można by tu zrobić i ewentualnie zmienić, np. odnośnie chłodzenia, czy też wyglądu nawet.

Nie twierdzę iż się chwalisz swoim dziełem, bo musiałbyś wtedy mieć wyjątkowe poczucie estetyki :). Stwierdzam jedynie fakty: wchodząc na zagramaniczne strony o tematyce modingu oczom ukazują się dopicowane konstrukcje, które czasami zapierają powietrze w wentylu... natomiast wchodząc na purePC widzi się nieudolne chałtury, wykonane na szybko, nieestetyczne prowizorki obudów komputerowych :wink:

 

Denerwujące jest że z każdym postem muszę bronić swojego pomysłu...pomimo, że temat zrobiłem z pełną świadomością dokonanej demolki. Temat nie jest po to, żeby się tym pochwalić, a żeby zasięgnąć rad. Nie miałem zamiaru dawać okazji takiej rybce do nabijania sobie postów krytykując wykonanie. Żal facet tyle Ci powiem. Napisz coś mądrego i pomóż a nie będziesz tu sie jakimiś urazami unosił.

Nikt Ci nie każe bronić, jak ktoś nie doczytał to jego sprawa, choć to wiadomo od dawna, że spora część ludzi ogląda tylko obrazki - dlatego na przyszłość pamiętaj, wstęp ma być jak nakrótszy.. 5 linijek max, z rozdzieleniem jeszcze na akapity. Piszesz najważniejsze kluczowe zdania, ewentualne wątpliwości rozwiewasz w dalszej dyskusji. Od słowa wstępnego bardzo wiele zależy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodząc na zagramaniczne strony o tematyce modingu oczom ukazują się dopicowane konstrukcje, które czasami zapierają powietrze w wentylu... natomiast wchodząc na purePC widzi się nieudolne chałtury, wykonane na szybko, nieestetyczne prowizorki obudów komputerowych :wink:

 

 

Nikt Ci nie każe bronić, jak ktoś nie doczytał to jego sprawa, choć to wiadomo od dawna, że spora część ludzi ogląda tylko obrazki - dlatego na przyszłość pamiętaj, wstęp ma być jak nakrótszy.. 5 linijek max, z rozdzieleniem jeszcze na akapity. Piszesz najważniejsze kluczowe zdania, ewentualne wątpliwości rozwiewasz w dalszej dyskusji. Od słowa wstępnego bardzo wiele zależy :wink:

 

 

bo to polska :lol2:

wchodząc na zagraniczne strony widzimy jak kolesie " robią " obudowy przy użyciu takiej masy sprzętu którym nie powstydziła sie nie jedna polska firma

wycinanie laserem to juz norma

do tego 10 kart graficznych i kozackie wc z pięcioma chłodnicami

i każdy wowwwwwwwwwwww 8O

 

a polak kombinuje co moze

wiertarka, szlifierka kątowa jakaś wyrzynarka i chłopaki dają rade, fakt raz lepiej raz ...... ale idea ta sama

 

proponuje założyć nowy temat w którym będziemy prezentować swoje ""nieudolne chałtury, wykonane na szybko, nieestetyczne prowizorki obudów komputerowych"" (w sumie te forum powinno spełniać to zadanie)

bo na pewno duzo osób ma w domu troche a moze bardziej odpicowaną obudowę

tylko każdy się boi pokazać bo i tak zostanie pojechany i wyśmiany

nie kiedy przez osoby które wcale nie mają lepiej

 

 

 

 

brawo

Edytowane przez rafix6814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, nie zawsze chodzi o zrobienie super obudowy, bo nie każdy ma warunki. Ja otwory wycinałem wiertarką i pilnikiem do drzewa...jednym który dosyć szybko się sam starł. Więc gadanie że coś nie wygląda dobrze jest okey, ale nie w tym wypadku w/g mnie, bo nie o to tu chodziło. Chodziło raczej o schowanie kompa, żeby nie leżał i nie zajmował miejsca na biurku i w/g mnie się udało. To że niektórym się nie podoba...cóż, mnie też nie. Ale spełnia zadanie i tyle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie rozumiecie dalej istotę rzeczy :) Jaki jest mod, każdy widzi. Sęk w tym, że jeśli już coś się prezentuje całemu, bo tak to trzeba nazwać, światu to można by jednak postarać się zrobić to przynajmniej estetycznie, bo taki anglik czy niemiec wchodząc na purePC odczyta tylko jedno - polacy nie potrafią...

 

Nie zgodzę się też, że to warsztat sprawia, że mody kolegów z zagramanicy są "lepsze". Tu przede wszystkim ważny jest pomysł i wyobraźnia. Lasery pomogą jedynie przy cięciu wymyślnych wzorów i są szybsze... ale nie jednego moda widziałem złożonego własnymi ręcami bez użycia dobrego zaplecza.

 

ps. ja też otwory wycinałem wiertarką i pilnikiem... :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. ja też otwory wycinałem wiertarką i pilnikiem... :wink:

 

no i tak jest

jak bys miał do dyspozycji jakis konkretny sprzęt to było ładniutko i piękniutko

a tak orałeś wiertarką otwory a potem pilnikiem i pewnie ci to zajeło ze 3 godziny i idealnie nie było

nie mówię pomysły i zdolność zrobienia czegoś z niczego jest niezbędna ale w połączeniu z dobrym zapleczem daje efekty

pilniczkem do paznokci nic nie zdziałamy :lol2:

 

są tez ludzie którzy dają rade bez tego

ja tez mógł bym sobie tak siedzieć i dłubać, tylko zeby mi ktoś za to płacił :damage_wall:

 

a przeciętny polak robiąc coś co mu po paru razach wyszło nie tak poddaje sie i zostawia tak jak jest czyli nie dopracowane,

i tak sie zbiera

fakt ze czasami ktoś pokaze coś co nadaje sie tylko na ""przemiał""

 

tez na dniach pokaże to co zrobiłem przez dwa dni pracy z obudową SP codo to nie jest ale mi sie podoba moze komuś taz sie spodoba

ale siostra zabrała aparat i pojechała i lipa

 

a otwory wycinam wyrzynarką a potem jazda pilnikiem

albo szlifierką kontową ale to okno do obudowy :lol2:

Edytowane przez rafix6814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wycinasz coś w płycie meblowej, to albo wycinaj od strony wewnetrznej , bo inaczej wyrywać zawsze będzie okleinę , albo oklej miejsce cięcia taśma papierową .

 

A najlepiej to znaleźć w okolicy jakiś zakład stolarski , zapłacisz ze te kilka otworów może 15 zł. A będzie równo , prosto i dokładnie.

 

ps. Jeśli chodzi o płytę meblową to mam już jakieś doświadczenie (4 lata pracy w "fabryce" mebli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tak jest

jak bys miał do dyspozycji jakis konkretny sprzęt to było ładniutko i piękniutko

a tak orałeś wiertarką otwory a potem pilnikiem i pewnie ci to zajeło ze 3 godziny i idealnie nie było

nie mówię pomysły i zdolność zrobienia czegoś z niczego jest niezbędna ale w połączeniu z dobrym zapleczem daje efekty

pilniczkem do paznokci nic nie zdziałamy :lol2:

wiesz... tu masz przykład

Dołączona grafika --> Dołączona grafika

oraz

 

Dołączona grafika --> Dołączona grafika

że jednak można, nawet niezbyt wielkim wysiłkiem uzyskać, może nie idealne, koło czy płaską krawędź, ale też nie jest źle.

No a pilniczkiem do paznokci to pussik raczej dużo zdziałał, bo jej okna były lepiej wycięte niż 70% tych które tu widziałem...

 

ja tez mógł bym sobie tak siedzieć i dłubać, tylko zeby mi ktoś za to płacił :damage_wall:

a mi ktoś płaci? A przeciętnemu moderowi ktoś płaci? Robimy to dla własnej satysfakcji, ale jak już coś robić to w miarę porządnie, albo wcale.

 

a przeciętny polak robiąc coś co mu po paru razach wyszło nie tak poddaje sie i zostawia tak jak jest czyli nie dopracowane,

i tak sie zbiera

Wiesz, no akurat z wycięciem otworów to co mogło pójść nie tak.. to tylko kwestia lenistwa i niechlujstwa, że otwór wygląda jak wyciosany siekierą :wink:

 

a otwory wycinam wyrzynarką a potem jazda pilnikiem

albo szlifierką kontową ale to okno do obudowy :lol2:

kątową... to jest od słowa kąt a nie konto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę widzę ze sie starałeś (też kiedyś wycinałem tak okręgi w drewnie czy tam w płycie) i wielki podziw dla ciebie

widziałem filmik z pracy i ogółem well done!!

ale napisałem przeciętny

ja tez staram się żeby wszystko dobrze zrobić ale czasem nie wyjdzie albo sie zapomni o czymś tak to juz jest

 

 

"a mi ktoś płaci? A przeciętnemu moderowi ktoś płaci? Robimy to dla własnej satysfakcji"

 

 

to była taka przenośnia

 

 

""szlifierką kontową""

 

czasami zdarza sie byk :lol2:

 

 

ogółem widze ze ten temat przeradza sie w rozgrywkę między nami

Edytowane przez rafix6814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zaczynamy wszyscy walczyć, Wy już szczególnie chłopaki. Proponuje powrót do rozmowy kiedy usprawnię to co zrobiłem. Już kilka rzeczy jest. Mam silikon wypełniający, poszpachluję troche to co nie teges. Zamontuje wreszcie rączki przy szufladach, może jeszcze jakieś wizualne usprawnienia, ale na pewno zrobi się tak żeby wyglądało w porządku ;) No ale nie dziś na pewno, więc na razie odpuście już dyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...