Skocz do zawartości
FumFel_20

LCD w oknie?!?

Rekomendowane odpowiedzi

:evil:  SNAKE16  ludzie ile TY masz KASY :!:  

zawsze chcesz byc najlepszy PRAWDA...

a ja czekam na 10 by sobie jakies LED-Wentyle KUPIC :evil:  :evil:

Nie denerwuj się :) Ja też zwlekałem z kupnem takiego wentyla bo kasy mi było szkoda, aż wreszcie moja dziewczyna się zlitowała i kupiłe mi za 26 zł w Olsztynie taki wentyl 3 kolorowy podświetlany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:  SNAKE16  ludzie ile TY masz KASY :!:  

zawsze chcesz byc najlepszy PRAWDA...

a ja czekam na 10 by sobie jakies LED-Wentyle KUPIC :evil:  :evil:

Nie denerwuj się :) Ja też zwlekałem z kupnem takiego wentyla bo kasy mi było szkoda, aż wreszcie moja dziewczyna się zlitowała i kupiłe mi za 26 zł w Olsztynie taki wentyl 3 kolorowy podświetlany :)

no mi tez czasami cos kobieta kupuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to sięk.urwa pochwaliłem wiatraczkiem :( POwiększając otwory na śruby nie chcąco przeciełem jedną żyłe i jedna dioda nie działą :( Laska mnie zabije :)

shit happens - a swoja droga, to bierz lutownice w lapki i do dziela, jak sie postarasz to laska nie zauwazy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to sięk.urwa pochwaliłem wiatraczkiem :( POwiększając otwory na śruby nie chcąco przeciełem jedną żyłe i jedna dioda nie działą :( Laska mnie zabije :)

To naparawiaj szybciutko :mrgreen:

A lasce qp jakies kwiatki to sie moze nie bedzie przygladac wiatraczkowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nikt nie ma pomyslu jak podlaczyc ekranik z pocketpc do pcta , moze ktos ma jakis schemat jak przerobic kabel albo cos w tym stylu .

no tak, ja mysle ze juz ponad 750 osob w polsce rozwalilo swoje palmtopy zeby ekranik podlaczyc do blaszaka i patrzec jak sie szybko coolery kreca...

 

cos mnie sie nie wydaje zebys znalazl odpowiedz na swoje pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nikt nie ma pomyslu jak podlaczyc ekranik z pocketpc do pcta , moze ktos ma jakis schemat jak przerobic kabel albo cos w tym stylu .

ciezko ze schematem ;) bo nikt nie robi takich rzeczy, no moze oprocz tego gosci ktory zapodal fotosem na gorze strony :) wyslij mu maila i zapytaj skad ma LCD i jak podlaczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...