Skocz do zawartości
Tormentor

Nakrętki Do Big Typhoona

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadłem się niedawno na C2D zostawiając sobie Big Typhoona (wersja pierwsza). O ile przy starym mocowaniu wystarczyły mi backplate i śrubki z mobo, to na nowej płycie musiałem już polegać na całym Typhoonowym mocowaniu. I tu pojawił się problem - nie mogę odnaleźć swoich nakrętek (tych czterech dużych).

 

Czy ma ktoś niepotrzebne takowe nakrętki i zechciałby mi je odsprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nakretki sa OK, ale ja jeszcze je zablokowalem dajac na nie podkladke sprezynujaca i nakretke samokontrujaca. Bez tego odkrecaly sie. Backplate tez jest dziadowski. Uzylem backplate Thermalrighta.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie zwykły backplate, wkręcasz od spodu śruby (bodaj 3ki), z gory dokręcasz motylkami. da radę.

Dokladnie, z tego co widzialem po fotkach jest tam kilka niby backplate w zestawie, daj jeden od spodu, skocz do Obi/Castoramy/LeroyMerlin po jakies sruby odpowiednio dlugie (nie wiem czy nawet M4 tam nie wejdzie, radzil bym zmierzyc, z doswiadczenia wiem ze wiekszy wybor dlugosci, nakretek i podkladek jest) do tego podkladki, moga byc sprezynujace, lub nawet zwykle i do tego samokontrujace nakretki albo motylki i po zawodach. Laczny koszt ze 3-4 zlote :) Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...