Skocz do zawartości
Gość ctx0075b

Co Zrobić Z Linkiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ctx0075b

Panowie Admini. Mam takie pytanie. Założyłem dzisiaj forum na którym ludzie mogą dać ogłoszenie że mają coś do oddania za przysłowiowy grosz. Można dać tam również ogłoszenie że poszukuje się czegoś, na co nie ma się za bardzo pieniędzy (wiem że coś takiego jest na PurePC, ale to dotyczy tylko elektroniki,a u mnie praktycznie wszystkiego). I tu rodzi się moje pytanie. Czy mogę mieć w sygnaturze link do tego forum i czy mogę umieścić ten link gdzieś na forum? Zależy mi na jego rozreklamowaniu, bo może to pomóc potrzebującym ludziom. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

prosze bardzo:

 

www.za-darmo.phorum.pl

 

na razie trochę tam pusto, ale mam nadzieje że już nie długo:D

Edytowane przez ctx0075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Tylko na jaki?? Mam w planach (już pracuje nad tym) otwarcie forum niezależnego od serwisów typu phorum.pl, więc na razie nie warto sie przenosić, gdyż nie długo ponownie się przeniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiś serwer, np na webd.pl jest za 4zł/miech dosyć przyzwoity, mam na nim strone klanową. Na upartego możesz tez za darmo cos znalezc, na ovh.pl czy tam ovh.org byly kiedys dobre servery za darmo z mysql itp. stawiasz na tym jakies forum phpBB czy coś, domene kupujesz i musisz dobrze rozreklamowac. Bo takich serwisow widzialem juz kilka, a ten sie specjalnie niczym nie wyroznia, wiec nie wroze mu dobrej przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Nu zobaczymy. A że sie nie wyróżnia to wiem, ale to dopiero początek. Pod koniec miesiąca będę miał full czasu to wezmę się za to na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny, choć nie wiem czy nie ma już takich stron. Natomiast wykonanie, imo całkowicie do d... Wyobraź sobie przeszukiwanie ogromnego forum aby znaleźć coś. Gdy szukam np monitora to nie interesują mnie dywany czy radio juliusza cezara, więc przydał by się własny engine do tego, z podziałem na kategorie, a nie zwykłe forum, bo to prosta droga donikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

pomysł fajny, choć nie wiem czy nie ma już takich stron. Natomiast wykonanie, imo całkowicie do d... Wyobraź sobie przeszukiwanie ogromnego forum aby znaleźć coś. Gdy szukam np monitora to nie interesują mnie dywany czy radio juliusza cezara, więc przydał by się własny engine do tego, z podziałem na kategorie, a nie zwykłe forum, bo to prosta droga donikąd.

Zgadzam się z Tobą PelzaK, masz całkowitą rację. Ale tak jak napisałem troche wyżej, będe miał więcej wolnego czasu to wezmę się za to na powaznie. Na razie chciałem tylko sprawdzić czy bedzie jakiś odzew i  czy w ogóle ktoś będzie uważał to za dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz w to trochę pracy, aby wszystko jakoś wyglądało i trzymało się kupy, to wtedy nabierze to sensu. Bo wg. mnie obecnie nic nie wyróżnia tej strony spośród innych.

 

A odnośnie pytania o link w sygnie, to niestety, ale w regulaminie jest to zakazane :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...