Skocz do zawartości
jonas

New Face Models

Rekomendowane odpowiedzi

ołje, ołje, ołje...

 

Khem, do rzeczy. Otóż - istnieje w Łodzi agencja promocyjna New Face Models. Pytanie do radia Erewań oraz marynarzy (mieszkańców Łodzi) - czy, używając nomenklatury recenzenckiej, jest to kawałek dobrego g...na, czy tylko taczka nawozu? Innemi słowy - czy nie są to jacyś naciągacze, oszuści, kłamcy lustracyjni? Czy ktoś orientuje się, z jakimi firmami współpracują/współpracowali?

 

Oraz rzecz innego sortu, acz z Łodzią związana - czy autostrada A2 od Poznania do Łodzi jest przejezdna? Ile kosztuje taki przelot? Na ichniej stronie jest tylko mapka i cennik ogryzka tego szlaku. Swoją drogą niebywała w tym kraju rzecz - strona internetowa aktualizowana wolniej niż sama autostrada.

I czy nie ma zniżki na pojazdy poniżej jednej tony?

 

No dobra, to ostatnie nie było poważnie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej agencji nie mam pojęcia, jeśli zaś chodzi o autostradę - jest przejezdna, a płaci się, licząc od Poznania w kierunku Łodzi, tylko za odcinek Poznań-Konin, w sumie 22 zł za osobowy. Konin-Stryków jest za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ołje, ołje, ołje...

 

Khem, do rzeczy. Otóż - istnieje w Łodzi agencja promocyjna New Face Models. Pytanie do radia Erewań oraz marynarzy (mieszkańców Łodzi) - czy, używając nomenklatury recenzenckiej, jest to kawałek dobrego g...na, czy tylko taczka nawozu? Innemi słowy - czy nie są to jacyś naciągacze, oszuści, kłamcy lustracyjni? Czy ktoś orientuje się, z jakimi firmami współpracują/współpracowali?

 

Oraz rzecz innego sortu, acz z Łodzią związana - czy autostrada A2 od Poznania do Łodzi jest przejezdna? Ile kosztuje taki przelot? Na ichniej stronie jest tylko mapka i cennik ogryzka tego szlaku. Swoją drogą niebywała w tym kraju rzecz - strona internetowa aktualizowana wolniej niż sama autostrada.

I czy nie ma zniżki na pojazdy poniżej jednej tony?

 

No dobra, to ostatnie nie było poważnie :>

agencja nie znana przynajmniej mało, jeżeli szukasz sprawdzonych to polecam poczytać te fora:

http://www.fotomodeling.pl/forum/

http://www.forum.promodels.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już wcześniej, ale dzięki.

Czy to firma-krzak - zobaczymy po ilości i jakości zleceń. Na szczęście nie trzeba w ten chwiejny sposób zarabiać na papu, więc jest luksus traktowania tego jako rodzaju przygody (i dobrej zabawy, jak mówią przegrani w teleturniejach). Ale fotografa to mają pr0.

 

A co do dojazdu autostradą - o tak, o tak, jeszcze, jeszcze! Mój wierny jaSzCzomb rozbujał się tam do astronomicznej prędkości 150km/h, ale dygotał jakby miał pogubić niektóre ważne elementy, więc dalej nie próbowałem :>

I wydawa mnie się, że odcinek płatny za 10 lat będzie w lepszym stanie niż państwowy (czyli jak zwykle niczyj). Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agencja New Face Models to nic innego jak dawna agencja New Face i jedyne co się [teoretycznie, nie wiem czy praktycznie] zmieniło to właściciel. Nie jest już nim Mariusz Maciejewski a dziewczyna-fotograf, która u niego pracowała. Współpracownicy jak wynika ze strony Ci sami co poprzednio. Odnośnie ich pracy, moje wrażenia są takie, iż jest to raczkująca agencja, która uczy się wszystkiego tak jak dziewczyny, które tam przychodzą. Jeśli wybierać jakąkolwiek agencję w Łodzi to moim zdaniem lepiej pójść do Moda Forte, mają większe doświadczenie, dziewczyny z ich agencji wyjeżdżają często zagranicę i realizują dość sporo projektów jak na Łódź. Czy New Face Models teraz ma więcej zleceń niż za czasów New Face... ciężko stwierdzić... ale coś o nich cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłeś to posłać jednak na PW do jonasa.... nie wiem czy zauważyłeś ale ten post jest z lipca...

... a w dodatku NFM okazali się naciągaczami, o czym brutalnie dowiedzieliśmy się nieco później.

 

Ale próbować warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...